Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[OVH] Informacje o ofercie, promocjach wydarzeniach


OVH

Rekomendowane odpowiedzi

Special Deals - promocja na serwery dedykowane Advance-3 i Advance-5

 

Wczoraj ruszyliśmy z nową promocją - Special Deals. Mamy dla Was rabaty do 17% na serwery OVH z gamy Advance! Promocja dotyczy umowy na 12 miesięcy i jest ważna tylko do 03.07.2019. Więcej dowiesz się na naszej stronie 👉👉👉  http://bit.ly/SpecialDealsOVH

 

SpecialDeals.thumb.png.9223e08a91a6d82491cd3246c0d0e915.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Część z Was zapewne kojarzy nasze bestsellerowe serwery, czyli DO-32 i SP-67-LE. Tak się składa, że są one ponownie dostępne w naszej ofercie. Dla zainteresowanych przesyłamy ich specyfikacje:

Serwer dedykowany DO - 32
Procesor: Intel Xeon E3-1245v5 - 4/8t - 3.5GHz /3.9GHz
32 GB RAM
Dyski: SATA, SSD
Już od 221,99 PLN netto / m-c

 

Serwer dedykowany SP-67-LE
Procesor Intel i7 6700K
32 GB RAM
Dyski: SATA, SSD
Już od 221,99 PLN netto / m-v

Maszyny można je zamówić na naszej stronie. Nie zwlekajcie, ilość serwerów jest mocno ograniczona.

 

 

1200x628-fb_BestSellersReturn_PL.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od dnia 25 sierpnia 2019 r. cena odnowienia domeny z rozszerzeniem .pl będzie wynosiła 44.99 PLN netto/rok. Zmiana ta jest wynikiem ewolucji kosztów w otoczeniu biznesowym, w jakim operujemy.

Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby realizacja świadczonych przez OVH usług była niezmiennie na jak najwyższym poziom

Jednocześnie zapewniamy, że pozostałe warunki oferty, np. bezpłatna usługa hostingowa w ramach posiadanej domeny, nie ulegają zmianie.
Naszym niezmiennym celem jest, aby realizacja świadczonych przez OVH usług była stale na jak najwyższym poziomie.

Z poważaniem,

Zespół OVH

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć,

 

Dla osób zainteresowanych promocjami z okazji Black Friday mamy dobrą wiadomość. W OVHcloud wystartowaliśmy już z naszymi promocjami. Możecie skorzystać z rabatów na serwery dedykowane, vps, usługi cloud, domeny i hosting. Więcej informacji na stronie --> http://bit.ly/BlackFridayRootNode.

 

P.S. Udanych łowów :)

 

 

Native Banner_712x400_1.png

Edytowane przez OVH
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

Znajdują się wśród Was tacy, którzy chcą skorzystać z ciekawych okazji jeszcze przed końcem roku? Zainteresowanym mamy do zaoferowania limitowaną edycję serwerów dostępnych w Warszawie. Już od 206,42 PLN netto oferujemy procesor Intel Xeon E3-1245v5, 32 GB i do wybory dyski SATA lub SSD. Więcej informacji na stronie --> http://bit.ly/Rise-LE-1RootNode

 

 

SocialMedia_Rise-Le-1.png

Edytowane przez OVH
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OVH Kiedy doprowadzicie ten panel do stanu użyteczności bez większych problemów ? Chyba, że tylko ja mam z nim problemy typu co chwile ucieka wersja językowa, całość wczytuje się jak by ciągnęło kotwice od Titanica lub  przy odnowieniu VPS pojawia  pojawia się smaczek ! Przecież nie Jesteście w fazie starupu by mieć takie BUGI GUGI ...

 

ovh_bugi.jpg.b73dcc8db37b5e636500a307ced5691f.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mion napisał:

@OVH Kiedy doprowadzicie ten panel do stanu użyteczności bez większych problemów ? Chyba, że tylko ja mam z nim problemy typu co chwile ucieka wersja językowa, całość wczytuje się jak by ciągnęło kotwice od Titanica lub  przy odnowieniu VPS pojawia  pojawia się smaczek ! Przecież nie Jesteście w fazie starupu by mieć takie BUGI GUGI ...

 

ovh_bugi.jpg.b73dcc8db37b5e636500a307ced5691f.jpg

 

 

Nie jesteś jedyny, mam podobne problemy od pół roku, zauważyłem że panel ovh wchodzi w interakcje z dużą ilością wtyczek do chroma, warto by było nad tym popracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sempre napisał:

 

Nie jesteś jedyny, mam podobne problemy od pół roku, zauważyłem że panel ovh wchodzi w interakcje z dużą ilością wtyczek do chroma, warto by było nad tym popracować...

 

Nad panelem czy ch**owymi wtyczkami? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech OVH nie jest zły, jednak ma wiele niedociągnięć w tym wspomniany panel administracji i kontakt z BOK o czym nawet wspominają niezależni userzy :
 

https://youtu.be/9BXqpS0fK1s?t=281

🤨

Cytat

Wysłałem im zapytanie ....  po tygodniu dostałem informacje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.