Skocz do zawartości

sempre

Użytkownicy
 • Ilość treści

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez sempre

 1. Czyli szukasz usługi premium SMS, wygląda to mniej więcej tak, że rejestrujesz się u danego usługodawcy premium sms, aktywujesz konto, tworzysz sobie w panelu swój własny kod i ustawiasz jaką kwotę ma pobierać użytkownikowi, większej filozofii tu nie ma. Niektórzy usługodawcy mają dodatkowo taką usługę o której wspomniałeś czyli po wysłaniu pustego SMS'a również będzie to działać. Przykładowe firmy z tą usługą: https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/sms-premium https://serwersms.pl/uslugi/premium-sms https://hotpay.pl/premium-sms-model-mo-platnosc-jednorazowa/ http://www.dotpay.pl/kontakt/uslugi-sms-premium/ https://simpay.pl/ https://getpay.pl/sms-premium Znajdź sobie taką która zaoferuje Ci najlepsze warunki, standardowo jest to przedział od 48% do 50%, no chyba że masz wyższe obroty.
 2. @Damianoo doprecyzuj - mają to być premium sms kiedy to użytkownik wysyła sms'a i pobierana jest mu jakaś kwota czy zwykły bot sms bez usługi premium sms (czyli bez pobierania od niego przy tym płatności)? W tym i w tym przypadku jest multum rozwiązań.
 3. @dhosting.pl Jasna sprawa, podesłałem Ci maila wraz z loginem i ID ticketa.
 4. Jestem posiadaczem konta reseller i złego słowa powiedzieć nie mogę, mam pod ręką support który odpisuje mi po kilku sekundach, reaguje na usterki czasami nawet w nadprogramowym zakresie i wszystko jest załatwiane od ręki. Pakiety reseller bardzo opłacalne z uwagi na gwarantowane zasoby 1GB/1GHz per user, pakiety shared już mniej. System anty-exploitowy wyjątkowo dobrze się sprawdza, zwłaszcza przy klientach wordpressowych. @smarthost, tak z ciekawości, ten soft anty-exploitowy co macie to imunify?
 5. Pozwolę sobie opisać moje dotychczasowe doświadczenia z dhosting. Jeden z klientów zażyczył sobie, żeby zrealizowana przez nas strona została umiejscowiona w dhosting, nie mieliśmy nic przeciwko, marketing mają naprawdę dobry więc uznaliśmy, że i od technicznej strony prezentują wysokie standardy więc zgodnie ze wskazaniem klienta powierzyliśmy dhostingowi stronę. Panel całkiem przyjemny, rozwiązania technologiczne też na konkurencyjnym poziomie no i ogólnie nie było się do czego przyczepić. Kilka dni po wdrożeniu jeden z modułów generował bardzo mocne zużycie CPU, skontaktowaliśmy się z "dedykowanym" opiekunem konta poprzez ticket. Na naszą prośbę o wskazanie, które zapytanie generuje tak duże nienaturalne obciążenie dostaliśmy odpowiedź, żeby zwiększyć limity Nic nie pomogły tłumaczenia, że w środowisku testowym, jakim jest nasz serwer zużycie CPU pod stress testem strony jest kilka razy mniejsze, nie mogliśmy zreprodukować tego obciążenia u siebie, a więc i nie mogliśmy u nich tego naprawić. Robicie naprawdę dobre pierwsze wrażenie, popracujcie trochę nad obsługą klienta i będzie o niebo lepiej.
 6. Gotowego softu pod to nie ma, zainteresuj się dowolnym panelem hostingowym, większość ma pod to gotowe moduły.
 7. Pod shareda tym więcej rdzeni tym lepiej, nie patrz ślepo na benchmark z passmarka.
 8. Jeżeli to nie był główny mail firmowy typu bok, biuro, kontakt tylko spersonalizowany pod konkretnego pracownika to nie możesz, ustaw zwrotkę.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.