Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[OVH] Informacje o ofercie, promocjach wydarzeniach


OVH

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

@MaxPan możesz podać numer zamówienia? (może być tu bądź na PM). Jeżeli mamy na stronie 120 sekund a serwer się nie dostarcza to najprawdopodobniej jest to związane z tym, że zamówienie wpadło na sprawdzenie (np. zamówienie zostało złożone z podejrzanego IP, jest to pierwsze zamówienie itd) i wtedy weryfikujemy je ręcznie. W międzyczasie sprawdź proszę też swoją skrzynkę bo w takich przypadkach wysyłamy osobny e-mail.

 

/Artur

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na tym koncie jest już aktywny serwer Kimsufi postanowiłem kupić wczoraj z rana kolejny i płacono tym samym PayPal. IP owszem może być jakieś inne bo korzystam z Yandex Brauzera. Serwer o 14.10 już aktywowano nr zamówienia moge podać   104657589. Dziękuje za chęć pomocy mam nadzieje jak kupię kolejne serwery nie będę czekać 1,5 doby na ponowną weryfikację :D 

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan

Nasz system zamówień wykrywa gdy składasz zamówienia z innych niż zwykle adresów IP. Jeżeli korzystasz z VPNa a ktoś wcześniej, z adresu który Ci przydzielony, namieszał to automatycznie zamówienie wpada w status sprawdzania ręcznego. Więc przy zamawianiu staraj się korzystać ze swojego adresu :)              

 

 

/Artur

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

z innych niż zwykle adresów IP

ale większość teraz korzysta z LTE IP tam dynamiczne. Jeśli ktoś płaci tym samym sposobem, konto firmowe. Dane z PayPal pokrywają się z danymi klienta, po co utrudniać sobie i komuś zycie tylko dla tego, że ma dynamiczne IP.  Temat uważam za wyczerpany,  dziękuje jeszcze raz za zaangażowanie jutro kupię kolejny dedyk zobaczymy jak tym razem pójdzie :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Bardzo możliwe, że do niektórych z Was dotarły już informacje o ostatnich zmianach w ofercie OVH 😊.

 

Tym którzy nie zdążyli się jeszcze o nich dowiedzieć przekazujemy wiadomość o nowej gamie serwerów w naszym asortymencie – Advance.

 

Gama ta została zaprojektowana  dla małych firm, które potrzebują serwerów dostosowanych do potrzeb biznesowych. Maszyny te przykładowo mogą zostać wykorzystane do hostowania stron internetowych, serwisów e-commerce lub aplikacji biznesowych.

 

Zainteresowanych odsyłamy na naszą STRONĘ.

 

 

Twitter-1200x600_PL.png

Edytowane przez OVH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

OVH - Do VPS  lokalizacja w PL  chciałem dokupić  [Zamów dodatkowe IP]
Po wybraniu serwera > Możesz dodać jeszcze 15 IPv4 do tej usługi. Kliknij na "Dalej", aby uzyskać dostęp do zamówienia.

Ale zamiast kraju  lokalizacji IP jest coś takiego country_

problem_z_IP.jpg.3ff81379aa43b331b0181ae1c07c52da.jpg

Wybranie country_   >  Kliknięcie dalej albo kręci kołem  i nic się nie dzieje albo wywala błąd:
 

Cytat

Ta operacja wymaga sprawdzenia lub nie może zostać aktualnie zatwierdzona. (This service does not exist)
:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często są problemy z językiem albo brakiem stringów w ich panelu. Ile razy miałem panel po francusku to nie zliczę - bez względu na to jaki język się wybierze. Coś mają nie tak z systemem tłumaczeń panelu, pomijam, że odkąd jest nowy panel to działa on strasznie wolno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się tłumaczenie jest tak zabugowane, ze aż wstyd taki cooooś userą wystawiać :(

 

Sprawdzałem dzisiaj czy idzie wykupić IP, ale nadal to samo:

 

problem_z_IP2.jpg.9288ed1d2f2d5280076cdd82ca0ef882.jpg

 

OVH < kiedy ta  funkcjonalność będzie naprawiona ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tyczące  oferty OVH . Oferujecie IP  z geolokalizację Polska.

problem_z_IP3.jpg.ceb9df60c7da1aecee1846ed5842149f.jpg

Jak zakup ruszył dostałem IP: 51.83.136.**   jednak wszystkie geolokalozatory dostępne online np:

https://www.maxmind.com/en/geoip-demo

wskazują  na  FR France, Europe..., więc NIE jest to IMHO lokalizacja jaką zamawiałem.   Wiem, że ten temat był poruszany

Cytat

dokupione ip fo w Polsce to już francja, ja wiem bronią się, że w ripe jest dobrze, ale ile to może trwać?

wiec podpinam się pod pytanie. Czy planujecie coś z tym fantem zrobić  ?  A dokładniej pytając czy macie w planach sprzedaż IP, których geolokalziacja  w ogólnodostępnych narzędziach będzie wskazywać na PL ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widzę, że OVH zmieniło interfejs panelu .... Dobrze, że zostawili możliwość powrotu do starej wersji, bo ten nowy "biała Arktyka" to jak dla mnie jaska PORAŻKA, a całość tak zmulona jak by hostowane było na Marsie 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, szogun napisał:

@OVH czy jest możliwość pozyskania większej pamięci ram dla vps ssd nie przechodząc na kolejny pakiet np. dajmy pakiet pierwszy który daję 20gb i 2 gb ramu aby pozyskać dla niego 4gb

 

 

Niestety nie ma takiej możliwości. Jedyną opcją jest przejście na wyższy pakiet VPS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.