Skocz do zawartości
OVH

[OVH] Informacje o ofercie, promocjach wydarzeniach

Polecane posty

Napisze po raz kolejny ten sewer jest dostępny w sprzedaży TERAZ.  Jest dostępny mogę kupić i zapłacić w tym momencie za taki sam serwer jeszcze raz. @Suspect czytasz co piszę :D?

Edytowano przez MaxPan

Szkoda, że się ktoś z firmy OVH nie wypowiada jak ( jak w wątku Home.pl ktos od nich  )   tylko osoby trzecie - z całym szacunkiem @Suspect .

Cześć,

@MaxPan możesz podać numer zamówienia? (może być tu bądź na PM). Jeżeli mamy na stronie 120 sekund a serwer się nie dostarcza to najprawdopodobniej jest to związane z tym, że zamówienie wpadło na sprawdzenie (np. zamówienie zostało złożone z podejrzanego IP, jest to pierwsze zamówienie itd) i wtedy weryfikujemy je ręcznie. W międzyczasie sprawdź proszę też swoją skrzynkę bo w takich przypadkach wysyłamy osobny e-mail.

/Artur

• Super! 1

Witaj na tym koncie jest już aktywny serwer Kimsufi postanowiłem kupić wczoraj z rana kolejny i płacono tym samym PayPal. IP owszem może być jakieś inne bo korzystam z Yandex Brauzera. Serwer o 14.10 już aktywowano nr zamówienia moge podać   104657589. Dziękuje za chęć pomocy mam nadzieje jak kupię kolejne serwery nie będę czekać 1,5 doby na ponowną weryfikację :D 

Edytowano przez MaxPan

@MaxPan

Nasz system zamówień wykrywa gdy składasz zamówienia z innych niż zwykle adresów IP. Jeżeli korzystasz z VPNa a ktoś wcześniej, z adresu który Ci przydzielony, namieszał to automatycznie zamówienie wpada w status sprawdzania ręcznego. Więc przy zamawianiu staraj się korzystać ze swojego adresu :)              

/Artur

• Super! 1

Cytat

z innych niż zwykle adresów IP

ale większość teraz korzysta z LTE IP tam dynamiczne. Jeśli ktoś płaci tym samym sposobem, konto firmowe. Dane z PayPal pokrywają się z danymi klienta, po co utrudniać sobie i komuś zycie tylko dla tego, że ma dynamiczne IP.  Temat uważam za wyczerpany,  dziękuje jeszcze raz za zaangażowanie jutro kupię kolejny dedyk zobaczymy jak tym razem pójdzie :D Pozdrawiam

Cześć,

Bardzo możliwe, że do niektórych z Was dotarły już informacje o ostatnich zmianach w ofercie OVH 😊.

Tym którzy nie zdążyli się jeszcze o nich dowiedzieć przekazujemy wiadomość o nowej gamie serwerów w naszym asortymencie – Advance.

Gama ta została zaprojektowana  dla małych firm, które potrzebują serwerów dostosowanych do potrzeb biznesowych. Maszyny te przykładowo mogą zostać wykorzystane do hostowania stron internetowych, serwisów e-commerce lub aplikacji biznesowych.

Zainteresowanych odsyłamy na naszą STRONĘ.

Twitter-1200x600_PL.png

Edytowano przez OVH

To teraz ja mam pytanie, czy MC16V wyleciało z oferty i nie wróci czy przygotowujecie coś podobnego?

@vjdj i właśnie mam info, że nie mogę tego zrobić wcześniej niż 30 dni przed wygaśnięciem.

Edytowano przez DawPi

Niektóre domeny można odnawiać tylko na 30 dni przed końcem ich ważności.

Edytowano przez Poziomecki

2 godziny temu, Poziomecki napisał:

Niektóre domeny można odnawiać tylko na 30 dni przed końcem ich ważności.

Od czego to zależy?

OVH - Do VPS  lokalizacja w PL  chciałem dokupić  [Zamów dodatkowe IP]
Po wybraniu serwera > Możesz dodać jeszcze 15 IPv4 do tej usługi. Kliknij na "Dalej", aby uzyskać dostęp do zamówienia.

Ale zamiast kraju  lokalizacji IP jest coś takiego country_

problem_z_IP.jpg.3ff81379aa43b331b0181ae1c07c52da.jpg

Wybranie country_   >  Kliknięcie dalej albo kręci kołem  i nic się nie dzieje albo wywala błąd:

Cytat

Ta operacja wymaga sprawdzenia lub nie może zostać aktualnie zatwierdzona. (This service does not exist)
:(

Często są problemy z językiem albo brakiem stringów w ich panelu. Ile razy miałem panel po francusku to nie zliczę - bez względu na to jaki język się wybierze. Coś mają nie tak z systemem tłumaczeń panelu, pomijam, że odkąd jest nowy panel to działa on strasznie wolno ...

Zgadza się tłumaczenie jest tak zabugowane, ze aż wstyd taki cooooś userą wystawiać :(

Sprawdzałem dzisiaj czy idzie wykupić IP, ale nadal to samo:

problem_z_IP2.jpg.9288ed1d2f2d5280076cdd82ca0ef882.jpg

OVH < kiedy ta  funkcjonalność będzie naprawiona ?

Tym razem BOK (  wczoraj też zgłaszałem Tiketem ) staną na wysokości zadania i już działa 👍

Pytanie tyczące  oferty OVH . Oferujecie IP  z geolokalizację Polska.

problem_z_IP3.jpg.ceb9df60c7da1aecee1846ed5842149f.jpg

Jak zakup ruszył dostałem IP: 51.83.136.**   jednak wszystkie geolokalozatory dostępne online np:

https://www.maxmind.com/en/geoip-demo

wskazują  na  FR France, Europe..., więc NIE jest to IMHO lokalizacja jaką zamawiałem.   Wiem, że ten temat był poruszany

Cytat

dokupione ip fo w Polsce to już francja, ja wiem bronią się, że w ripe jest dobrze, ale ile to może trwać?

wiec podpinam się pod pytanie. Czy planujecie coś z tym fantem zrobić  ?  A dokładniej pytając czy macie w planach sprzedaż IP, których geolokalziacja  w ogólnodostępnych narzędziach będzie wskazywać na PL ?

Widzę, że OVH zmieniło interfejs panelu .... Dobrze, że zostawili możliwość powrotu do starej wersji, bo ten nowy "biała Arktyka" to jak dla mnie jaska PORAŻKA, a całość tak zmulona jak by hostowane było na Marsie 🙃

@OVH czy jest możliwość pozyskania większej pamięci ram dla vps ssd nie przechodząc na kolejny pakiet np. dajmy pakiet pierwszy który daję 20gb i 2 gb ramu aby pozyskać dla niego 4gb

8 godzin temu, szogun napisał:

@OVH czy jest możliwość pozyskania większej pamięci ram dla vps ssd nie przechodząc na kolejny pakiet np. dajmy pakiet pierwszy który daję 20gb i 2 gb ramu aby pozyskać dla niego 4gb

Niestety nie ma takiej możliwości. Jedyną opcją jest przejście na wyższy pakiet VPS :)

Kiedy przestaniecie klientów wprowadzać w błąd?

dqoeJ0R.png

Serwery zaczynają się od 257,99 netto a wyraźnie jest napisane 179,99. W ofercie nie macie żadnego dedyka w tej cenie.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez AfterMarket.Hosting
      Dzień dobry!

Większość osób obecnych tu na forum prawdopodobnie zna naszą firmę,
      lub przynajmniej kiedyś o niej słyszało.
      Działamy od 2008 roku i jesteśmy największą giełdą domen w Polsce,
      a także jednym z największych rejestratorów domen w naszym kraju.
      Wiele osób wciąż nie wie, że oferujemy również świetny hosting.
      W ubiegłym roku wprowadziliśmy hosting w chmurze,
      który oprócz dobrze dobranych standardowych parametrów,
      posiada również unikalne funkcje backupu na Dropbox czy wirtualizacji snapshotów bazodanowych.
      W tym wątku będziemy publikować najnowsze informacje związane z naszymi usługami hostingowymi.

Nasze atuty:

- stabilne i sprawnie działające przedsiębiorstwo zatrudniające w Polsce powyżej 25 osób
      - niezależne i kompetentne zespoły robocze dla domen, hostingu i utrzymania infrastruktury
      - w dni robocze ekspresowe wsparcie do 22:00
      - własny stock serwerów renomowanych producentów  ( HP i SuperMicro )
      - infrastruktura oparta w 100% o dyski SSD/NVMe Samsung dla Data Center
      - lokalizacja serwerów -> Warszawa
      - wszystkie łącza dostępowe realizowane światłowodowo na portach 10 Gbps
      - nasze styki: UPC, Orange, PWR Thinx Warszawa, PWR EPIX Warszawa, PWR EPIX Katowice ( w instalacji ), RETN, GTT ( przez ATMAN ), PWR DECIX ( przez ATMAN )
      - chętnie korzystamy ze standardów i dobrych praktyk, a dane replikujemy - jesteśmy stabilną firmą działającą od wielu lat

Aktualna oferta:

Hosting w chmurze AfterMarket.pl

Trwa promocja w czasie której wszystkie konta można zarejestrować na pierwszy rok w cenie już od 12.24 PLN brutto

Wszystkie zapytania indywidualne chętnie przyjmę na PW.
      Będę również wdzięczny za feedback - grafik wdrożeń mamy bogaty, ale przecież możemy dorzucić coś jeszcze!

Zachęcam do testów.

Dane adresowe firmy:
      AfterMarket.pl Limited
      Chytron 3, Office 301
      1075 Nikozja, Cypr
      VAT: CY10245422H
    • Przez DawPi
      Dzień dobry,
      rozglądam się w imieniu klienta za gotowym, w pełni zarządzalnym przez kogoś serwerem. Typ (vps, dedyk inne) do uzgodnienia.
      Co oferta powinna zawierać:
      dysk: od 350GB w górę, oczywiście SSD, ram: od 16GB w górę, jakaś dobra, szybka, procesor: tutaj to nie wiem, dobry zarządzanie: wsparcie w konfiguracji, zmiana ustawień, reagowanie na błędy, aktualizacje php, sql. Czyli chyba wszystko co się zawiera w słowie "zarządzany", możliwość instalacji elasticsearch, możliwość instalacji Redis.  
      Pewnie o czymś zapomniałem - będę uzgadniać z konkretnymi osobami z konkretną ofertą.  A te proszę wysyłać na maila: biuro małpa ipslink kropka pl
    • Przez kazur
      Cześć!

TL;DR:
      Stworzyłem i udostępniłem za darmo poradnik „Jak wybrać hosting?”. Co o nim sądzisz? 

LINK: https://jakwybrachosting.pl/poradnik/
        Wersja pełna: Nie mogłem już patrzeć na kolejne pytania na FB czy na forach „Jaki hosting polecacie?” i wysyp dziesiątek komentarzy „naganiaczy” pod każdym z takich postów. Gdyby jeszcze toczyła się tam w tych komentarzach merytoryczna dyskusja i wypytywanie o potrzeby pytającego, to byłoby OK. Ale nie. Zazwyczaj komentarze pod takimi postami to po prostu wklejenie linka do strony firmy hostingowej, czy banały w stylu „u mnie działa” i „ja jestem zadowolony”. Dlatego też przysiadłem do tematu i postanowiłem stworzyć i udostępnić bezpłatnie poradnik, który pokaże, w konkretnych punktach co trzeba sprawdzić, wybierając hosting dla swojego biznesu. A niestety strony wielu firm hostingowych to w większości przypadków jedno wielkie lanie wody, zamiast konkretów (każdy hosting twierdzi, że jest szybki, no bo ma SSD i oferuje dużo gigabajtów i a prawie wszystko jest „bez limitów” 🙂). Chciałem, aby treść tego poradnika była maksymalnie konkretna - bez lania wody. Ale tez z drugiej strony napisana prostym i przystępnym językiem, aby przeciętna osoba startująca z działalnością online mogła zrozumieć całość. Ostatecznie na tę chwilę wyszło mi 21 rzeczy, które trzeba sprawdzić, wybierając hosting. Całość podzieliłem na 4 podstawie parametry (dysk, transfer itd.) i 17 bardziej szczegółowych limitów i ograniczeń, które zazwyczaj trudno znaleźć na stronach hostingów lub napisane są „drobnym druczkiem”. Dodatkowo napisałem tam parę słów o domenach i „Dlaczego warto patrzeć z przymrużeniem oka na »polecane hostingi«, rankingi wielkości hostingów i opinie o hostingach w sieci?”. Na stronie udostępniłem też PDF z checklistą, która podsumowuje informacje z poradnika i zawiera zwięzłą listę pytań, które trzeba zadać swojemu hostingowdawcy. I to tyle na dziś, choć planów mam jeszcze sporo. Chcę po prostu ułatwić wybór NAJLEPSZEGO hostingu wszystkim, którzy startują z działalnością online czy uciekają od swojego obecnego hostingodawcy. Najlepszego w danym przypadku, a nie najlepszego „dla wszystkich” 🙂. A piszę to wszystko, bo zanim zacznę działać dalej z tematem, chciałbym prosić o pomoc.   Napisz mi proszę - co sądzisz o tym poradniku? Czy jest OK? Czegoś tam brakuje? Coś zbyt uprościłem lub niedostatecznie wyjaśniłem? Będę wdzięczny za każdy komentarz czy uwagę - może być tu, może być na maila czy priv 🙂
    • Przez Kaziu
      Witam,

Jakiś czas temu zakupiłem najtańszy VPS SSD w OVH, jestem bardzo z niego zadowolony, ale 20GB dysk robi się ciasny i chciałbym przejść na wyższy plan. Zastanawia mnie tylko jak po zmianie planu "rozszerzyć" partycję dyskową bez utraty danych. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale dostane dodatkowe 20GB nie przydzielonej przestrzeni dyskowej. Czytałem instrukcję OVH i niestety nie napawa mnie optymizmem zapis o utracie danych. Kiedyś dokupowałem dysk do VPS z Windows i tam nie było problemu rozszerzyłem partycję systemową na nieprzydzielony obszar. W Debianie jeszcze takiej operacji nie przeprowadzałem. Macie może jakieś doświadczenia z tym związane?
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.