Skocz do zawartości

MaxPan

Użytkownicy
 • Ilość treści

  64
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  3

MaxPan wygrał w ostatnim dniu 17 Maj

MaxPan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

13 Good

Ostatnio na profilu byli

637 wyświetleń profilu
 1. Błędna analiza, linki działają każde, nawet te które "eksperci"nazywają spamowe. Trzeba umieć ich przyłożyć. 5-7 lat temu było to bardzo prosto, teraz już nie dla tego "eksprci" mówią, że linki nie działają. Działają to dalej główny czynnik rankingowy.
 2. Bicek ma bana na PiO, wie doskonale za co
 3. Klikanie w opcje "to nie spam" daje szybsze efekty kiedy to nie jedna osoba. Dodatkowo z dużym bagażem cookie klika, wtedy wiadomości od tego nadawcy mogą mniej lub w całe trafiać do spamu. Na przykład ile nie klikam w "to nie spam" wiadomości od TemplateMonster ciągle tam lądują.
 4. Spróbuj wysyłać z jakiegoś szared IP a nie dedykowanego. p.s ta samą wiadomości oczywiście
 5. Mówimy o Gmail, dla Gmail decydującym jest kontent. Mam jeden serwis na szared hostingu gdzie IP jest w w spam-bazie. Udało mi się zrobić tak, ze email z tego serwisu nie lecą w spam, wiec IP nie jest decydujące.
 6. MaxPan

  Zakup bazy domen

  TOP100 czego? Chcesz harwestować wewnątrz domen? Bo trocha Ciebie bie rozumiem. Przy harwestowaniu otrzymujemy jakąś tam bazę, Ty chcesz 300 mln Polskich domen użyć do harwestowania? W zasadzie dobry harwester może bez problem sharwestować całość z site:.pl, domeny .com, .net, .eu trzeba analizować kontent bo niby jak uznasz ich za "Polskie". Hartwest Whois też można robić, są nawet gotowe prisety, tylko po co
 7. A tak @twojadomena.pl ? W tym samym miejscu
 8. MaxPan

  Zakup bazy domen

  Wiem co tam sprzedają bo mam taką bazę, pytam po co to potzrebujesz. Taka bazę ( z aktualizacjami) można kupić mniej więcej w 10 razy taniej. Jest rosyjski serwis który sprzedaje taką bazę wszystkich zarejestrowanych domen świata za ok 60 dolców, jak dobrze pamiętam chyba jeszcze aktualizacje darmowa jakieś są. Linka nie dam bo nie pamiętam, pól-roku temu kupowałem.
 9. a niema przypadkiem IP na https://www.stopforumspam.com/search
 10. Już wszytko wiem. Dziękuje za naprowadzenie. Nigdy nie generowałem masowo na sub-domenach i jednej domenie darmowych certyfikatów Let's Enctypt'a dla tego wolałem zapytać. Mam skrypt który automatycznie generuje strony, kontent i resztę. Myślałem, że istnieje możliwości zautomatyzowania również generowania darmowych certyfikatów do tych stron przez przeglądarkę .
 11. Niestety nie masz zielonego pojęcia o SEO. Dla tego moja dyskusja z Tobą jest zakończona. Ja człowieka poznaje po tym jak pisze Twoje, lub twoje. Nie obrażając Chłopów, ale Twój sposób na dyskusje mi nie odpowiada.
 12. Niestety Twoja wiedza na temat seo jest oparta na komunikatach. Ja rzecz jasna czytam komunikaty, ale ja jestem praktykiem, mam własnych ponad 2000 domen pierwszego poziomu . Zajmuje się realnym seo od wiele lat. Dla tego merytorycznej dyskusji na temat rankowania u nas nie będzie z oczywistych powodów. Ja nie pisze "może wpłynąć", "nawet znikomy", bo to wszytko można bardzo łatwo sprawdzić przy pomocy prostego testu. Wystarczy postawić 10 testowych domen. I można potwierdzić lub nie "znikomy" wpływ. Nie trzeba nauki do tego, zupełnie. Wystarczy mieć podstawową wiedzę w dziedzinie SEO. Widzisz, ja nie korzystam z tej przeglądarki, dla tego byłem pewien, że będą dalej ostrzegać a nie blokować "na amen". W zasadzie kiedy większość hostingów oferuje darmowe certyfikaty już z poziomu panelu, nie ma sensu taki certyfikat nie stawić, ale dalej wpływy realnego na serpy to nie ma. Dziękuje za dyskusję.
 13. Testy jedyne źródło informacji jak działa algorytm rankwoania. Nie wiem czy wiesz, że jakiś czas temu wyszukiwarki oficjalnie mówili, komunikowali, że coś takiego jak pozycjonowanie nie istnieje. Że linkami nie można zaszkodzić, i inne bzdury.... Blokować czy ostrzegać? Nie widzisz różnicy miedzy tym komunikatem a stwierdzeniem "Lepsze pozycjonowanie (poprawa pozycji w Google)". Ja widzę. Ale to nie mój cyrk, to była tylko sugestia. EOT
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.