Skocz do zawartości

MaxPan

Użytkownicy
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

Ostatnie wizyty

252 wyświetleń profilu
 1. MaxPan

  Kamera sportowa - Motocykl

  Gyroskop ma 5000x Elite
 2. MaxPan

  Boty atakują wordpressa

  Sluchajcie jeśli chodzi o boty/softy próbujące zarejestrować się to 90% takich botów można odciąć zmieniać url strony z formą rejestracji. Kolejne 9% stawiąc jakąś niestandardowa captcha Recpatcha3 narazie w beta wersji ale można na przykład keycaptcha+tekstowa captcha z odpowiedzią przy pomocy Polskich znaków.
 3. MaxPan

  SPAM

  Wiem, dla tego tu wkleilem, ale na bank za tą "ofertą" stoi jakaś realna p.s gwarantuje jak już mleko rozleje się to tlumaczenie będzie takie, że to nieuczciwy "partner" reseller mający firmę na Kajmanach a oni nie mają z tym nic wspólnego i już go "ukarałi" bezpoworotnie usuwając konto i logi
 4. MaxPan

  SPAM

  Kolejny : D, email na który wysylają znajduje się tylko i wylącznie na jednej stronie www w dziale "kontakt". Nigdy nie był używany w internecie przy rejestracji i innych czynnosciach Dzień dobry, niezawodny hosting to podstawa funkcjonowania w Internecie. Dla przedsiębiorstw oczekujących zarówno niższych kosztów, jak i bezpieczeństwa oraz stabilności usług zapewniamy przejrzystą, dostosowaną do potrzeb i rozliczeń współpracę. Nasze serwery wykonują więcej pracy, bez konieczności zwiększania kosztów, a wykorzystanie najwyższej klasy sprzętu - SSD enterprise zapewnia Państwu znacznie wydajniejszą pracę serwisów. Dostarczamy gwarantowane i dedykowane zasoby sprzętowe oraz hosting oparty o LiteSpeed, do 90 razy szybszy niż w przypadku Apache. Swoją przewagę zbudowaliśmy nie tylko poprzez najwyższej jakości usługi hostingowe, ale także dzięki transparentności oferty – bez ukrytych haseł oraz możliwości rezygnacji praktycznie w dowolnym momencie, ze zwrotem różnicy. Dbamy o swoich Klientów, dlatego zapewniamy wsparcie administratorów 24/7, co gwarantuje Państwu większe bezpieczeństwo oraz brak limitów. Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej szczegółów, zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie Marcin Słomian Obsługa Klienta Biznesowego www.etterhositng.pl
 5. MaxPan

  Hosting pod Wordpress

  Pytanie obstawiam będzie rozwijać się w kierunku "szeptanki" Bo hostingów pod 2 WP z DA jest do koloru do wyboru już od 20 zł brutto. Wszystkie oferują "jakość" mniej więcej na takim samym poziomie różnić się moga chyba ze supportem. Ja polecam SWhosting/Blutu.
 6. MaxPan

  Kamera sportowa - Motocykl

  Ja polecalem by Sjcam 5000+ elite. Koszt ok 120 dolców z europejskich magazynów w Chińskim sklepie typu BG,GB,TT i tak dalej Eken h9 też mam ale jest słaba, szczególnie przy gorszym oświetleniu. Jest tania dla tego możną ją ciągać na ekstremalne wycieczki. H9 kosztuje ok 40-50 dolców. Przy jasnym świetle nie jest zła, odrobinę lepsza od SJcam 4000 bo ma 60 klatek przy FHD a SJcam 4000 ma 30 klatek/FHD. Te 4k ekena to interpolacja a nie realne 4k. Realnie Eken 4h ma 25 klatek przy 2k. Tak w skrócie
 7. MaxPan

  SPAM

  Ja nawet bez ich danych wiem co robić Myślalem, że to ktoś z Waszego forum
 8. MaxPan

  SPAM

  Znacie tych artystów? email m.berent@smart-inc.com.pl Spamują na emaili pobrane ze stron www ( nie ma tego email nigdzie więcej, wiem na 100%) , nie ma linków do wypisania się, nie odpowiadają na żadania usuniecia email z ich bazy.
 9. MaxPan

  hrd - migracja trwa

  Dla tego mówię,a wystarczyło by zrobić jedne, konkretne wymagania dla wszystkich i po temacie.
 10. MaxPan

  hrd - migracja trwa

  Jeśli chodzi authinfo to do póki NASK nie wypracuje jednego systemu i nie zobowiąże parterów to wydawania kodów wylacznie w/d tego schematy, róznego rodzaju utrudniania będą mieć miejsce. Można by było już dawno zrobić z tym porządek, ale jak widać nic w tym kierunku nie robi się.
 11. MaxPan

  Przechowywanie haseł

  Uważam, że jedni i drudzy zdolni do identycznych rzeczy. Uważam, że nie ma żadnej różnicy.
 12. MaxPan

  Przechowywanie haseł

  a w innych przeglądarkach nie? Niema takiej przeglądarki czy systemu operacyjnego do którego nie mieli by dostępu odpowiedni służby. Pytanie tylko po co im Twoje lub moje hasła?
 13. MaxPan

  Przechowywanie haseł

  Yandex brauzer ma swój system kodowania haseł z dostępem przez jeszcze jedno hasło. W praktyce to wygląda tak, że najlepiej zapamiętać jedno hasło glówne które trzeba wpisywać przy otwarciu przeglądarki lub przy ponownym polączeniu z internetem, w sumie ja to robię 5-6 razy dienie. Po wpisaniu glównego hasła zapamętane hasła wypełniaja się automatycznie, również beż glównego hasła nie można wchodzić w edycje i podgląd haseł. Bardzo fajny patent. Jak by ktoś chciał pzretestować Yandex Brauzer jest również w języku angielskim. Realnie porównując w mojej ocenie to obecniej najszybsza przeglądarka internetowa z wbudowanym dość mocną ochrona antywirusową.
 14. MaxPan

  Reklama do 100zł

  Za 50/100 zł dostaniesz coś czym szybsze zaszkodzisz stronie jak pomożesz. Lepiej uzbieraj więcej.
 15. Nie ma to jak pierwszy post na forum
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.