Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

simply.com


theqkash

Rekomendowane odpowiedzi

Przez przypadek przewinęła mi się firma simply.com w temacie obsługi domen i hostingu. Nie wygląda na jakiś krzak, a na skandynawską firmę startująca w Polsce.

 

Macie z nią jakieś doświadczenia?

 

Ceny domen mają wyjątkowo korzystne, albo jak kto woli ciekawe: https://www.simply.com/pl/domains/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przy przenoszeniu zażyczyli sobie 29,75 zł netto za tworzenie DNS Service, co trochę zmniejsza opłacalność operacji. Mam nadzieję, że to jednorazowa opłata. Najchętniej przeniósłbym domeny do simply.com, przedłużył o kilka lat i wrócił do OVH, bo na trzymanie domen kilka lat w firmie której nie znam i nie ufam raczej się nie zdecyduję.

 

Przyznam, że nie mam chęci ani czasu wczytywać się w ich regulaminy. Jak ktoś się zdecyduje i zrobi taką operację to prosiłbym, żeby się podzielił wrażeniami. 

 

screen.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nnd.newbie napisał:

Mi przy przenoszeniu zażyczyli sobie 29,75 zł netto za tworzenie DNS Service, co trochę zmniejsza opłacalność operacji. Mam nadzieję, że to jednorazowa opłata. Najchętniej przeniósłbym domeny do simply.com, przedłużył o kilka lat i wrócił do OVH, bo na trzymanie domen kilka lat w firmie której nie znam i nie ufam raczej się nie zdecyduję.

 

Przyznam, że nie mam chęci ani czasu wczytywać się w ich regulaminy. Jak ktoś się zdecyduje i zrobi taką operację to prosiłbym, żeby się podzielił wrażeniami. 

 

screen.png

Przeniosłem jedną domenę dla testu, zapłaciłem za dns service i opłaciłem domenę na 4 lata, aktualnie czekam na możliwość transferu (chyba jest to 5 dni blokady w przypadku naska) jak uda się wynieść domenę to napiszę w temacie.

Edytowane przez Matix8981
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 30.09.2021 o 19:47, Matix8981 napisał:

Przeniosłem jedną domenę dla testu, zapłaciłem za dns service i opłaciłem domenę na 4 lata, aktualnie czekam na możliwość transferu (chyba jest to 5 dni blokady w przypadku naska) jak uda się wynieść domenę to napiszę w temacie.


Rozumiem, że nie udało się wynieść domeny opłaconej z góry na 4 lata w cenie poniżej kosztów NASK 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2021 o 19:47, Matix8981 napisał:

Przeniosłem jedną domenę dla testu, zapłaciłem za dns service i opłaciłem domenę na 4 lata, aktualnie czekam na możliwość transferu (chyba jest to 5 dni blokady w przypadku naska) jak uda się wynieść domenę to napiszę w temacie.

Teraz DNS service jest za darmo, też próbuje jedna przenieść opłacić i się wynieść, ale samo przenoszenie - status przenoszenia w ich panelu trwa już jakiś czas mimo tego, że wszystko już zostało zmienione. Zobaczymy co z tego będzie 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daffx napisał:

Płatności paypal nie są akceptowane w naszej walucie, google pay nie przechodzi więc apple pay zapewne też. 

Jedyna opcja to podanie danych do karty, biorąc pod uwagę ceny i w/w radzę podawać jakąś wirtualną.

płaciłem googlepayem i przeszło. 

Osobiście kupiłem jedną domenę i ją wyniosłem do OVH -> nie było problemu.

Teraz przeniosłem tam domenę i przedłużyłem na kilka lat -> zobaczymy czy uda się ją wynieść.

Przypomnę że OVH ma taki fajny mechanizm, jeśli raz się poda authinfo to OVH codziennie będzie próbowało przenieść domenę do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.