Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

simply.com


theqkash

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Powyższa firma zawsze wydawała mi się firmą krzakiem z uwagi na to, że pojawiła się nagle na rynku polskim we wrześniu, strona nie było do końca przetłumaczona (nadal nie jest) i jeszcze ten błąd związany z przedłużeniem domeny .pl (zakładam że był to błąd, ponieważ przedłużenie domeny za mniej niż 150 zł na 10 lat według mnie nie jest ofertą promocyjną). Dzisiaj dostałem mailing reklamowy z linkiem do filmu na YT i mogę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem, jeśli to co na filmie jest pokazane to biuro simply.com to nie można o nich powiedzieć złego słowa o pracownikach i siedzibie firmy. 

 

Czy ktoś może się wypowiedzieć o jakości samego hostingu? Cena nie jest aż traka atrakcyjna patrząc na koszt w kolejnym roku po rejestracji ale jeśli support jest dobry to może warto spróbować. Dużym plusem jest też to, że posiadają w ofercie ASP.NET/.NET Core i MSSQL gdzie w polsce są niespotykane w ofercie hostingu współdzielonego.

 

Poniżej zamieszczam film o którym mowa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ceny w simply.com się ustabilizowały.

 

8,50 PLN netto za rejestrację .pl

42,50 PLN netto za odnowienie .pl

 

Nie wiem czy jeszcze trzeba doliczyć tą dodatkową opłatę za obsługę DNS. Czy tylko jednorazowo dla domen przenoszonych.

 

Niemniej jednak - rejestracja za 2,12 PLN netto nie jest już dostępna :P Biorąc pod uwagę, że zaczynali od zera, to w ciągu paru miesięcy doszli do 10k obsługiwanych domen .pl (https://top100.rootnode.pl/provider/816/simply.com). Pewnie część w międzyczasie została wytransferowana, część ma inne DNSy. Ale nawet przy tej liczbie wydatek "marketingowy" na dopłaty do rejestracji to ok. 80 tys. PLN netto. Ciekawe jak to się przełożyło na faktycznych nowych klientów, którzy z nimi zostaną a na ile z tej promocji skorzystało kilkanaście - kilkadziesiąt podmiotów rejestrujących domeny hurtowo. Obstawiałbym bardziej drugą opcję. Ciekawe, że nie mieli żadnych limitów na konto. A może mieli? Ale nic mi o tym nie wiadomo.

 

DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomsommer napisał:

Film na YouTube jest bardzo uzasadniony i cieszymy się, że możemy przyczynić się do rozwoju domen .pl dzięki wielu zadowolonym klientom :)

 

Więcej ofert w przyszłości :)

 

Dzięki za Twoją wypowiedź :) Wszelkie oferty tego typu są mile widziane :)

 

Podzielicie się jakimiś statystykami? Np. ilu klientów z Polski obsługujecie? :)

 

DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.