Skocz do zawartości

szuwarekmini

Użytkownicy
 • Ilość treści

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W grę wchodzi jedynie B2B? Biuro w Warszawie, ale praca zdalna. Czy w takim razie ktoś spoza Warszawy jest brany pod uwagę pod kątem stałej pracy zdalnej?
 2. No można, czemu nie? Może lepiej było postawić minimalną czystą dystrybucję i doinstalować to co Ci potrzebne
 3. Jeżeli natomiast zrobili upgrade bez wiedzy klienta do czego się przyznają, to mieli możliwość wyjścia z twarzą w inny sposób. H88 jednak słynie z korporacyjnego podejścia do klienta, pięknych słów, owijania w bawełnę, marketingowego bełkotu. Aż dziw, że flagowym teamem zostało hekko, a nie domeny.pl które zwykle słynęły z kruczków, naciągania i "anty pro klienckości" :).
 4. Artur niestety od dawna, jeszcze za czasów ogicom, to był niezły propagandzista :).
 5. Chyba spadło z rowerka. Ogólnie jestem za tym, żeby potencjalni klienci SEO byli świadomi, że tego potrzebują i sami trafili do odpowiedniej firmy. Jestem na nie dla miejsca, które ma za zadanie wypuścić młode firmy na nalot handlarzy domenami, hostingiem, seo... zaraz zlecą się Ci którzy firmie będą oferować usługi księgowe, ubezpieczenia, a na końcu wysyłać dopisanie do fałszywych rejestrów i żądać opłaty jak to już ma miejsce już dziś. Spam nic więcej.
 6. Jaki budżet i czy jakieś dodatkowe wymagania?
 7. domeny.pl miało takie praktyki jak chore opłaty przy transferze nawet przed przejęciem przez H88. H88 nie wprowadza jednak żadnej świeżości w temacie. Kasa jest kasą. Zasłaniają się regulaminami, ale nie oszukujmy się... kto wchodzi poza regulaminem w cennik -> inne usługi(!!), a to właśnie tam schowali sobie opłaty o których regulaminy nie mówią wprost przy zakupie oferty (np. Transfer domeny zagranicznej lub specjalnej (np. .asia, .tel, .travel, .pro, itp.) z H88 S.A. do innego rejestratora 200,00 €) Skoro firma ma takie podstępne podejście, osobiście nie ufam w relacji biznesowej. Ogólnie nie warto. Na konkurencyjnym forum znanym z nazwy, ktoś szuka nawet osób do pozwu zbiorowego, a w internecie sporo opinii w których mówi się o utrudnieniach przy transferach itp. Sama więc wyciągnij wnioski czy warto :).
 8. Czy tylko w moim odczuciu to przytyk do @home_pl i jego wpisów na forum m.in. cyt.: Źródło I tym podobnych, traktujących o wdrażaniu nowych usług w Home z wyżej wymienionego wątku? Coraz śmielej i "ciekawiej".
 9. Skąd te informacje? Można gdzieś porównać aktualną ofertę z przyszłą?
 10. Również miałem pisać o CT8, ale zostałem wyprzedzony. Liczba kont jest jednak ograniczona więc musisz polować. Ostatnio wolne było ponad 100 miejsc. Ale co to za testy, że aż kilka stron musisz na darmowym hostingu testować?
 11. W domeny.pl też. W dodatku za transfer domeny globalnej liczą sobie +99 PLN netto, czyli w sumie dwukrotność odnowienia np. w OVH (na przykładzie domeny .com).
 12. Mowa o firmie na S? Przyznam szczerze, że temat już był chyba kiedyś poruszany. Jestem za, bo to co tu się działo ostatnio, było bardzo... żeby nie powiedzieć podejrzane, ale nie w smak.
 13. Pytanie, czy autor potrzebuje kombajnu, żeby skosić podwórko. Równie dobrze mógłbyś zaproponować dedyka, czemu nie? Wydajności starczy na dłużej. Lata temu, fora śmigały na hostingach współdzielonych, a przecież dysk, łącze, ram, procesory były o wiele mniej wydajne. Tylko te zyskujące popularność, z czasem migrowały na własne maszyny. A przecież wszystko poszło do przodu. Jeśli ktoś się zna na administrowaniu, to pewnie sam z siebie weźmie vps do hobbystycznego forum. Skonfiguruje dla siebie, pod siebie, a naddatek zasobów poświęci na coś innego. Ale i to nie jest pewne. Jeśli projekt nie jest oparty o żaden biznesplan, zakładający długofalowy rozwój i natychmiastowy spory ruch, to nie widzę powodu, by strzelać do mrówki z karabinu. Wszak ten karabin trzeba umieć odpowiednio przygotować i odsłużyć, a tu idą albo koszta, albo wiedza.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.