Skocz do zawartości

szuwarekmini

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W PL nie ma problemu, jak się jedzie za granice i się ma 4GB / mc to już się robi mniej kolorow. Też myślałem o jakimś VPN, natomiast często do takich publicznych jak NordVPN mam ograniczone zaufanie jak do publicznego Wifi :D. Bo jaka gwarancja ze i ci nie zaczną podsłuchiwać, zbierać informacje itp. :). Ale to już raczej takie czepialstwo na siłę, bo fakt rozważałem/rozważam . Natomiast jeszcze nie mam zaufania do NordVPN zwlaszcza po ich wpadkach,.
 2. Jedziecie do hotelu i chcecie wykorzystać WiFi publiczne. Jakie są Wasze sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa przy korzystaniu z takich rozwiązań :)?
 3. W grę wchodzi jedynie B2B? Biuro w Warszawie, ale praca zdalna. Czy w takim razie ktoś spoza Warszawy jest brany pod uwagę pod kątem stałej pracy zdalnej?
 4. No można, czemu nie? Może lepiej było postawić minimalną czystą dystrybucję i doinstalować to co Ci potrzebne
 5. Jeżeli natomiast zrobili upgrade bez wiedzy klienta do czego się przyznają, to mieli możliwość wyjścia z twarzą w inny sposób. H88 jednak słynie z korporacyjnego podejścia do klienta, pięknych słów, owijania w bawełnę, marketingowego bełkotu. Aż dziw, że flagowym teamem zostało hekko, a nie domeny.pl które zwykle słynęły z kruczków, naciągania i "anty pro klienckości" :).
 6. Artur niestety od dawna, jeszcze za czasów ogicom, to był niezły propagandzista :).
 7. Chyba spadło z rowerka. Ogólnie jestem za tym, żeby potencjalni klienci SEO byli świadomi, że tego potrzebują i sami trafili do odpowiedniej firmy. Jestem na nie dla miejsca, które ma za zadanie wypuścić młode firmy na nalot handlarzy domenami, hostingiem, seo... zaraz zlecą się Ci którzy firmie będą oferować usługi księgowe, ubezpieczenia, a na końcu wysyłać dopisanie do fałszywych rejestrów i żądać opłaty jak to już ma miejsce już dziś. Spam nic więcej.
 8. Jaki budżet i czy jakieś dodatkowe wymagania?
 9. szuwarekmini

  Opinie o domeny.pl

  domeny.pl miało takie praktyki jak chore opłaty przy transferze nawet przed przejęciem przez H88. H88 nie wprowadza jednak żadnej świeżości w temacie. Kasa jest kasą. Zasłaniają się regulaminami, ale nie oszukujmy się... kto wchodzi poza regulaminem w cennik -> inne usługi(!!), a to właśnie tam schowali sobie opłaty o których regulaminy nie mówią wprost przy zakupie oferty (np. Transfer domeny zagranicznej lub specjalnej (np. .asia, .tel, .travel, .pro, itp.) z H88 S.A. do innego rejestratora 200,00 €) Skoro firma ma takie podstępne podejście, osobiście nie ufam
 10. szuwarekmini

  Opinie o nazwa.pl

  Czy tylko w moim odczuciu to przytyk do @home_pl i jego wpisów na forum m.in. cyt.: Źródło I tym podobnych, traktujących o wdrażaniu nowych usług w Home z wyżej wymienionego wątku? Coraz śmielej i "ciekawiej".
 11. Skąd te informacje? Można gdzieś porównać aktualną ofertę z przyszłą?
 12. Również miałem pisać o CT8, ale zostałem wyprzedzony. Liczba kont jest jednak ograniczona więc musisz polować. Ostatnio wolne było ponad 100 miejsc. Ale co to za testy, że aż kilka stron musisz na darmowym hostingu testować?
 13. W domeny.pl też. W dodatku za transfer domeny globalnej liczą sobie +99 PLN netto, czyli w sumie dwukrotność odnowienia np. w OVH (na przykładzie domeny .com).
 14. Mowa o firmie na S? Przyznam szczerze, że temat już był chyba kiedyś poruszany. Jestem za, bo to co tu się działo ostatnio, było bardzo... żeby nie powiedzieć podejrzane, ale nie w smak.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.