Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o dhosting.pl


theqkash
Wiadomość dodana przez theqkash,

Chcesz znaleźć opinie o dhosting.pl? Jeśli szukasz hostingu w dhosting.pl, serwerów w dhosting.pl lub chcesz uzyskać informację o rejestracji domen w dhosting.pl - ten temat jest idealny.

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ale to jest wciąż wycena usługi hipotetycznej. W mojej ocenie, budżetowa usługa hostingowa, w której notorycznie coś nie działa, jest warta 0,- PLN NETTO, tak jak inne darmowe usługi, w których operator lojalnie zrzeka się odpowiedzialności za cokolwiek, traktuje te usługi jako poligon doświadczalny lub oddaje usługę w celach edukacyjnych albo promocyjnych.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chodziło mi o bardziej przyszłość po uporządkowaniu wszystkiego, bo teraz już raczej muszą to zrobić, a to ile klientów stracą/stracili przez ten cały czas dosadnie im pokaże, że takich cyrków robić nie można.

Edytowane przez sempre
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas przenieśliśmy się z innej firmy z naszą stroną. Gdzie działała ona źle, w nowym miejscu miało być lepiej.

Strona to głównie prosty formularz do wysyłania zgłoszeń serwisowych przez klientów. Zapisują się one w systemie i pracownicy je odczytują.

Wcześniej działała strona niezbyt szybko lecz dało się korzystać. Od wczoraj jest tragicznie, strona bardzo zwolniła.

 

Na podanym na tym forum linku do strony statusowej widać od wczoraj jakieś problemy, które pokrywają się z nazwą serwera widoczną w panelu klienta.

 

Mając doświadczenie w kontakcie z inną firmą w kwestii działania strony, zacząłem najpierw szukać informacji w internecie czy z serwerem jest coś nie tak. Unikając kontaktu z firmą, która najczęśniej odpowiadała że u nich działa i to wina strony.

Jak widać tutaj wiele osób opisuje podobne problemy, niestety najwyraźniej czeka nas kolejna zmiana firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej @dhosting.pl ktoś Wam chyba zhackował stronę/bloga ;)

 

image.png

 

Jak coś to nie ja, ja tylko kliknąłem w link w nagłówku: https://dhosting.pl/community/poczta-biznesowa-na-tle-gigantow/

 

Uprzedzając pytania: tak, skontaktowałem się oficjalną drogą, cisza.

 

  • Zaskoczony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gryzli napisał(a):

Wydaje mi się że ten hosting długo już nie pociągnie. Radził bym właścicielowi go sprzedać

 

 

Nie no, dlaczego? Nie wygląda, żeby mieli się gdzieś wybierać, staty dla domen z rootnode pokazują, że coś tam przybywa, więc utrzymują się na wodzie. No ale może gdyby ktoś to kupił, paradoksalnie jakość usługi by wzrosła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Naptor napisał(a):

Nie no, dlaczego? Nie wygląda, żeby mieli się gdzieś wybierać, staty dla domen z rootnode pokazują, że coś tam przybywa, więc utrzymują się na wodzie. No ale może gdyby ktoś to kupił, paradoksalnie jakość usługi by wzrosła?

Widać że ten hosting jest zaniedbany i właściciel go olał jak go sprzeda to przejmie ktoś jego zobowiązania co do klientów obecnych a tak przestanie hosting działać i co będą ludzie wnosić aby im oddać kasę za nie wykorzystany abonament

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Testował już ktoś może ich nowe EWH 2.0 postawione na AMD?

Sam zgłosiłem się do migracji jeszcze gdy trzeba było to zrobić przez formularz i właśnie (po prawie miesiącu!) dowiedziałem się, że trzeba się jednak przez dpanel zgłosić 🙃 szkoda, że nikt nie dał znać, że wcześniejszy formularz nie obowiązuje, bo teraz muszę czekać kolejne dwa tygodnie aż dojdzie do migracji... co za bałagan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2023 o 17:15, Konrad napisał(a):

I cyk, awaria od czwartku:

 

https://dhostingstatus.pl/

 

Zawsze jak wchodzę na tę stronę to za każdym razem coś jest w trybie "niestabilnym", ale wchodzę rzadko.

 

W dniu 24.08.2023 o 14:54, Uncrown napisał(a):

Testował już ktoś może ich nowe EWH 2.0 postawione na AMD?

Sam zgłosiłem się do migracji jeszcze gdy trzeba było to zrobić przez formularz i właśnie (po prawie miesiącu!) dowiedziałem się, że trzeba się jednak przez dpanel zgłosić 🙃 szkoda, że nikt nie dał znać, że wcześniejszy formularz nie obowiązuje, bo teraz muszę czekać kolejne dwa tygodnie aż dojdzie do migracji... co za bałagan

 

Jest poprawa pod względem wydajności, ale EWH dalej robi dziwaczne fikołki z wyliczeniami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Black Friday - dzień w który mamy zwykle najwięcej sprzedaży w każdym roku, a nasz sklep co chwilę wyświetla błąd 503, czego nie robił przez wcześniejsze miesiące Środki na skalowanie wpłacone, fizycznie nie dobija nawet do limitów, ruchu drastycznie większego nie mamy, a mimo tego strona nie działa. To tyle w temacie tego, że dhosting zapewnia działanie nawet przy większym ruchu.

 

Helpdesk oczywiście twierdzi, że to nasza wina i oni nic nie mogą zrobić.

 

Czy tylko ja mam taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.