Skocz do zawartości
theqkash

Opinie o mydevil.net

Polecane posty

Temat do zgłasznia opinii i uwag na temat oferty firmy mydevil.net.

Chyba jedna z lepszych ofert nieskalowalnych na rynku. Za niewielkie pieniądze można otrzymać naprawdę dobre parametry wraz z prawie-idealnym autorskim panelem administracyjnym. Nie miałem okazji sprawdzić jak usługa działa w praktyce pod obciążeniem więc na temat stabilności/jakości wypowiadać się nie mogę. Niemniej innym gorąco polecam przetestować :)

+ :

• najnowsze technologie
  • bardzo wysoka wydajność - nawet w indeksowaniu widać różnicę:

2017-11-18_084609.png.a819f81f58166eeacfecee20efc6b79a.png

• wygodny i łatwy, autorski panel devilweb
  • świetne wsparcie - tutaj klasa sama w sobie - bardzo zaangażowani ludzie - dziwią czasem pory dnia lub nocy w których można prowadzić korespondencję :)
  • szybka poczta email z obsługą dkim via phpmailer (niektóre firmy mają z tym problem, a że wujek duże G korzysta...)

+/-:

• stabilność usług - jak na razie bez większych problemów (poza zdarzającymi się ddos'ami)
  • warto sprawdzić jak aplikacja korzysta z locale, freebsd nieco różni się od linuxa w tej kwestii

-:

• brak 
Edytowano przez housemd
  • Lubię 2

Dlaczego w mydevil nie ma php 7.2 ? W sumie to jest chyba mało hostingów co ma 7.2 i zastanawiam się dlaczego tego nie dodajecie.

W dniu 15.02.2018 o 15:52, gotfryd napisał:

Dlaczego w mydevil nie ma php 7.2 ? W sumie to jest chyba mało hostingów co ma 7.2 i zastanawiam się dlaczego tego nie dodajecie.

:)

Edytowano przez housemd
  • Lubię 1

Są już automatyczne dzienne backupy? Kiedyś nie było, a teraz niby jest wyszczególnione "Codzienne kopie zapasowe"?
Jak ze stabilnością, jak często są ataki ddos?

Ogólnie rzecz biorąc jestem klientem tego hostingu ponad rok (zarówno płatnej wersji MyDevil jak i darmowego odpowiednika Ct8) i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Stabilnie, bez przestojów - dobry kontakt (kilka razy miałem okazje skorzystać) i bardzo fajny autorski panel.

Jeżeli można mieć do czegoś uwagi to do lekko zdezaktualizowanych poradników na temat instalacji wybranych technologii (co jest całkiem zrozumiałe wspierając taki stos jakim dysponują). Sporo rzeczy których inni nie mają lub dopiero wdrażają (niestandardowe nagłówki umożliwiające ustawieni CSP czy innych istotnych z punktu bezpieczeństwa rzeczy), automatycznie odnawiane certy od Let's Encrypt itd. Generalnie polecam bo warto.

Dnia 19.11.2018 o 10:48, iMassacre napisał:

Jak ze stabilnością, jak często są ataki ddos?

To zależy jak bardzo komuś podpadniesz - żart, mi się nie zdarzyło ;)

Backup'y są codziennie z tego co wiem (choć są przechowywane na tym samym serwerze tylko w innym katalogu - przynajmniej tak mi się wydaje), jedynie po backup bazy należy się zgłosić.

Prawie rok użytkuje i wszystko w porządku.  Support pomocny i szybki, ceny i promocje rewelacyjne. Serwery stabilne (bynajmniej mój). Widać, że mydevil.net dba o swoich obecnych klientów. Zniżki lojalnościowe to super rzecz, w innych firmach po roku płacisz więcej a u nich im dłużej jesteś tym lepiej dla Ciebie.  Dla mnie to mega plus. 

Brakuje mi tylko pewnej automatyzacji panelu do zarządzania, że sam będzie wiedział z którego serwera korzystamy. Bo z listy czasami ciężko znaleźć swój serwer. No i kolejna sprawa to dostępna moc, dla typowego Kowalskiego troszkę zagmatwane te interpretatory PHP.  Jak to się liczy i z czym to się je. 

Do 31.08.2019 genialna promocja 5000 kont hostingowych oraz VPN za 50%!
Dodatkowo przy użyciu kodu WEYWC1XMK5 dostajecie kolejne 20% zniżki na wszystko!
Promocje łączą się - nic tylko korzystać!

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez t9omek
      Cześć, chciałbym skonfigurować VPN (PPTP lub OpenVPN) na urządzeniu Synology ds115j. Wydaje mi się że wszystkie ustawienia są poprawne, jednak przy próbie połączenia otrzymuje błąd. Czy jesteście możecie mi coś podpowiedzieć ?

2a01:11bf:410a:b00:211:32ff:fe8c:8d7c - to Synology ds115j

• Przez Puzzel
      Hej,
      Potrzebuje jakiegoś konta / serwera stricte pod backup prywatnych danych pojemność myślę że maks 100GB. Dostęp minimum po sftp. Zależy mi oczywiście na jak najniższej cenie. Co możecie mi polecić?
    • Przez MyDevil.net
      CYBER MONDAY na MyDevil.net!

Wszystkie nowe jak i przedłużane konta hostingowe oraz VPN kosztują teraz **50% mniej!

Aby skorzystać ze zniżki przy zamówieniu należy użyć kodu:
      CYBER

https://mydevil.net

Kod jest ważny tylko dzisiaj, do godziny 23:59.

• Przez Robert
      Witam

Na kilku laptopach z Win 10 mam skonfigurowane połączenie VPN, za jego pośrednictwem mobilni użytkownicy łączą się z firmowym ERP.

Szukam sposobu na ukrycie tego połączenia, zdarza się że użytkownik przez "pomyłkę" rozłączy połączenie VPN, później tłumaczy się że nie działał ERP więc nie mógł zrobić to co miał zlecone ... 
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.