Skocz do zawartości

iMassacre

Użytkownicy
  • Ilość treści

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
  1. Tak to prawda ale ja miałem W1GB - 2GB + 5GB bonusu za 40zł od X lat. Podnieśli mi to do 4GB + 5GB i kazali płacić 80zł za te dodatkowe 2GB - śmiech na sali. I za tą kwotę nie dawali let's encrypta, a w tej cenie można go znaleźć praktycznie wszędzie. Teraz na stronie widzę że mają przekreślone 79zł w W1GB na 49zł, chyba poszli po rozum do głowy (no chyba że to chwilowa promocja). Niemniej jednak klienta już stracili na zawsze i to niejednego. I ja ich nie będę polecał, chociaż nie miałem z nimi innych problemów, a support to klasa.
  2. Są już automatyczne dzienne backupy? Kiedyś nie było, a teraz niby jest wyszczególnione "Codzienne kopie zapasowe"? Jak ze stabilnością, jak często są ataki ddos?
  3. Hosting szybki, niby bez limitów, ale ma problemy ze stabilnością. Postawiłem u nich kilka crm'ów, które korzystają z crona do m.in. zamykania miesiąca co jest ważną funkcją. Po kilku miesiącach otrzymuje od klienta maila że miesiąc się nie zamknął i nikt nie dostał maila. Okazuje się, że zmienili coś na serwerze, trzeba było zmienić ścieżki w cronie, żeby znowu zaczął działać. Robią co chcą nie informując klienta, przez co potem są fu*k upy i nie biorą za to odpowiedzialności. Szczerze nie polecam i bym unikał na przyszłość, bo nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać.
  4. Hosting dobry, nie miałem problemów ze stabilnością. Panel administracyjny - Ludwig XVI. Byłem u nich 5 lat. Poleciłem kilku klientów. System refów - tylko 10%. Nie nagradzają za "staż". Tu teraz porównując, u konkurencji wygląda to lepiej. Najgorzej, że zmieniają cennik, nie powiadamiając klienta. Otrzymałem teraz fakture 2x większą niż miałem zazwyczaj. Nie spodziewałem się takiego kroku, tym bardziej że byłem tyle czasu z nimi. Dalej nie ma darmowego ssl / let's encrypt, co dzisiaj jest podstawą, więc czas na zmiane hostingu.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.