Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o cyberfolks.pl (dawne linuxpl.com)


theqkash

Rekomendowane odpowiedzi

IMHO dobrze, że jest osobny wątek.

Linuxpl to inna infrastruktura, inna ekipa BOK, inni admini, inne pakiety

A np. Hekko  także coś innego, a przecież mamy w grupie jeszcze w H88 przykładowo Domeny.pl - jeszcze inaczej, marka kierowana do całkiem innego segmentu rynku, KEI też ma swoje mocne strony. Uważni klienci, którzy np. mają usługi w różnych markach, mogą  zauważyć, że pojawiają się elementy wspólne, bo w markach należących do H88 staramy się stopniowo wdrażać wszędzie najlepsze praktyki z danej marki, natomiast z widać, że są różnice, które uzasadniają tworzenie odrębnych wątków.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Hosting dobry, nie miałem problemów ze stabilnością.
Panel administracyjny - Ludwig XVI.

Byłem u nich 5 lat. Poleciłem kilku klientów. System refów - tylko 10%. Nie nagradzają za "staż". Tu teraz porównując, u konkurencji wygląda to lepiej.

Najgorzej, że zmieniają cennik, nie powiadamiając klienta. Otrzymałem teraz fakture 2x większą niż miałem zazwyczaj. Nie spodziewałem się takiego kroku, tym bardziej że byłem tyle czasu z nimi.
Dalej nie ma darmowego ssl  / let's encrypt, co dzisiaj jest podstawą, więc czas na zmiane hostingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak to prawda ale ja miałem W1GB - 2GB + 5GB bonusu za 40zł od X lat. Podnieśli mi to do 4GB + 5GB i kazali płacić 80zł za te dodatkowe 2GB - śmiech na sali. I za tą kwotę nie dawali let's encrypta, a w tej cenie można go znaleźć praktycznie wszędzie. 
Teraz na stronie widzę że mają przekreślone 79zł w W1GB na 49zł, chyba poszli po rozum do głowy (no chyba że to chwilowa promocja). Niemniej jednak klienta już stracili na zawsze i to niejednego. I ja ich nie będę polecał, chociaż nie miałem z nimi innych problemów, a support to klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ma ktoś może problem z nowym serwerem który postawili? Chodzi o ten dokładnie:

ssd10.linuxpl.com

 

Nie mogę przesłać plików przez FTP bo wywala mi wszystko do nieudanych (na ssd9.linuxpl.com już bez problemu).

 

Support pisze, że to wina klienta ale na innym sprawdzałem, na różnych IP itd i zdecydowanie to leży u nich. Wkurw mnie bierze już...

Edytowane przez Diego164
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie,

serwer FTP na serwerze ssd10.linuxpl.com powinien już działać prawidłowo. Faktycznie był problem z działaniem tej usługi, co zostało przez nas wyeliminowane. Jeżeli nadal będą problemy z usługą serwera FTP - proszę zgłoś się do nas mailowo do pomocy technicznej, poprosimy wtedy o logi z klienta FTP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Dnia 12.02.2019 o 00:18, Diego164 napisał:

Ma ktoś może problem z nowym serwerem który postawili? Chodzi o ten dokładnie:

ssd10.linuxpl.com

 

Nie mogę przesłać plików przez FTP bo wywala mi wszystko do nieudanych (na ssd9.linuxpl.com już bez problemu).

 

Support pisze, że to wina klienta ale na innym sprawdzałem, na różnych IP itd i zdecydowanie to leży u nich. Wkurw mnie bierze już...

Znowu to samo, tylko na ssd13

Kur#a ogarnijcie to do cholery, szkoda mojego czasu na takie pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
9 godzin temu, kruger napisał:

Dość duze to delikatnie powiedziane ! 30 godzinna awaria to 30h niedzialajacej poczty i braku kontaktu z klientami firmy.. to strata finansowa, strata zaufania klientów i kary. Szkoda gadac

Jak masz takie zapisy w umowach to powinieneś podpisać również umowę z hostingiem o tzw. sla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ostrzegam przed tym dostawcą usług.

Dopóki serwery działają jest ok. Od połowy września 2019 mam z nimi dramatyczny problem. Serwer jest współdzielony i tak słabo zbalansowany że kilka razy na dobę usługi nie są dostępne po kilka minut.

 

Ale najgorszy jest poziom wsparcia:

  • czas reakcji na zgłoszenie to kilka godzin,
  • a poziom techniczny to żenada: odpowiedz na zgłoszenie:

Proszę zapiąć pasy bo można spaść z fotela. Cytuję:

"Tak monitorujemy status naszych usług. Niestety serwery seo mają to do siebie ze odpowiadają znacznie wolniej niż inne standardowe usługi"

 

Zapytałem gdzie w specyfikacji usługi jest taka informacja, ale jakoś nie otrzymałem na ten temat odpowiedzi.

Kubek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, kubekwkubek napisał:
  • czas reakcji na zgłoszenie to kilka godzin,
  • a poziom techniczny to żenada

 

Witaj w H88 😂😂😂 ... a opinie na Google i tak wyśrubowane prawie na 5.0 😂

Jedyna słuszna rada ode mnie to uciekaj czym prędzej. gdzie indziej ... będzie taniej, szybciej i bez olewki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adamnt napisał:

Nie kumam, na prawdę, sprzedać linuxpl.com żeby otworzyć cyberfolks.pl, jaki potrzeba być de**lem żeby robić samemu sobie konkurencje. 

Z miejsca bym podziękował takiej firmie, za rok usłyszę ze zaś kupiło H88, wyhodowali kolejne laboratorium.

O.o

Przecież cyberfolks to tylko rebranding linuxpl, właścicielem dalej jest H88...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.