Skocz do zawartości
  • Cześć!

Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o cyberfolks.pl (dawne linuxpl.com)

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

jestem zadowolony, grunt to bezproblemowość we współpracy bieżącej. 

A cóż to za nowa kampania wychwalania firmy przez użytkowników którzy pojawiają się tylko jeden raz i tylko w tym celu?

Taka ciekawostka. Zastanówcie się dobrze czy chcecie korzystać z cyber_folks ale dowolnej innej firmy pod skrzydłami H88. Nawet jak zamykają jakąs działalność (w moim przypadku było to serwerydedykowa

wsparcie techniczne bez zarzutu, szkoda tylko że na szybkich dyskach wcale nie czuć aż tak bardzo przyśpieszenia  jak w przypadku hostinger.pl tam jest naprawdę szybko i taniej lecz wsparcie tylko w języku angielskim. jeśli komuś nie przeszkadza bariera językowa to polecam hostiger.pl mam podobne bazy w tych dwóch lokalizacjach i hostinger jest znacznie szybszy i oferuje rozbudowę do dużej ilości wolnego miejsca na dysku co w przypadku cyberfolks to ma 50GB na szybkich dyskach. jak ktoś ma 20 - 30 kont pocztowych to po roku może robić się już ciasno oraz brak domen zagranicznych np .de wiec ależy o tym pamiętać przy zakładaniu konta na cyberfolks . mimo to jestem zadowolony z tych obydwu dostawców w tej chwili to liderzy na rynku.

• Haha 1
  • Zażenowany 1
Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Danek napisał:

wsparcie techniczne bez zarzutu, szkoda tylko że na szybkich dyskach wcale nie czuć aż tak bardzo przyśpieszenia  jak w przypadku hostinger.pl tam jest naprawdę szybko i taniej lecz wsparcie tylko w języku angielskim. jeśli komuś nie przeszkadza bariera językowa to polecam hostiger.pl mam podobne bazy w tych dwóch lokalizacjach i hostinger jest znacznie szybszy i oferuje rozbudowę do dużej ilości wolnego miejsca na dysku co w przypadku cyberfolks to ma 50GB na szybkich dyskach. jak ktoś ma 20 - 30 kont pocztowych to po roku może robić się już ciasno oraz brak domen zagranicznych np .de wiec ależy o tym pamiętać przy zakładaniu konta na cyberfolks . mimo to jestem zadowolony z tych obydwu dostawców w tej chwili to liderzy na rynku.

Kolejny swieżo zarejestrowany "piewca" zalet cyberfolks

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ksk napisał:

Halo moderacja czy jednopostowców można usunąć ?  Aż kłuje po oczach ta chamska reklama . 

Szczerze to niech sobie póki co wiszą, każdy zobaczy zarówno wypowiedź jak i komentarz do wypowiedzi ;)

Przywróćiłem jednak czasowo ograniczenia w postowaniu w tym dziale dla osób posiadających jakąkolwiek aktywność na forum 😉

• Super! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 miesiące później...
2 godziny temu, zajcev napisał:

"W celu uzyskania kodu authinfo, konieczny będzie kontakt mailowy na adres [email protected] Prześlemy wówczas instrukcję uzyskania kodu."

Ta instrukcja jest tak ściśle tajna, że nie można jej zamieścić na stronie? 

Dlatego kontakt z działem finanse, żeby mogli  może odesłać indywidualny numer konta bankowego 🤣. Wiedza kosztuje.

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.