Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o Zenbox.pl


Buzz Black

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Hosting szybki, niby bez limitów, ale ma problemy ze stabilnością.

Postawiłem u nich kilka crm'ów, które korzystają z crona do m.in. zamykania miesiąca co jest ważną funkcją.

Po kilku miesiącach otrzymuje od klienta maila że miesiąc się nie zamknął i nikt nie dostał maila.

Okazuje się, że zmienili coś na serwerze, trzeba było zmienić ścieżki w cronie, żeby znowu zaczął działać. Robią co chcą nie informując klienta, przez co potem są fu*k upy i nie biorą za to odpowiedzialności.

Szczerze nie polecam i bym unikał na przyszłość, bo nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...
6 godzin temu, Pawel_15 napisał:

Czyli co? Chwilę pobędzie jeszcze jako zen a dalej będzie cyber jak wszystkie inne marki?

A poco się  kupuje  ile firm, które kupili działa pod swoją marka ?  Scala w jedną całość ,  jedna oferta jeden system rozliczeń jeden  bok te same  blachy ten sam soft .

Edytowane przez darekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EHE.

Cytujac klasyka, mowiac to 5 lat temu, moglbys juz reki nie miec.

A podziekowania powinny isc do tych firemek co sprzedawaly serwery po kosztach i inne cuda w stylu wieczystych hostingow/vpsow.
Ogolnie smieszy mnie to podejscie takie co sie pojawia na forach, ze H88 zle. H88 kupuje tylko to co chca sprzedac, pretensje to nalezy miec do tych, co wola sprzedac niz rozwijac wlasny biznes.
Sprzedac IMHO moze sie kazdy, moze poza mydevilem - bo ma niestandardowy stack i to moze powodowac problemy.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, szuwarekmini napisał:

Ciekawe co następne, seohost? dhosting?
 

Patrząc po top100 to jedna średniej wielkości firma się rzuca w oczy, jej oferta i strona zatrzymała się parę lat temu. Osobiście uważam że następne to będzie coś małego. Za chwilę zostanie 3/4 dużych graczy i drobnica.

 

IHMO administracja może lepiej wydzielić tą dyskusje do innego wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kix napisał:

pretensje to nalezy miec do tych, co wola sprzedac niz rozwijac wlasny biznes.


Czasami jest to nie tyle kwestia woli, co ograniczeń implikowanych umiejętnościami menadżerskimi. Przykład: niedawna zmiana zarządu w Shoperze (skądinąd znanego z bardzo dużej polskiej firmy hostingowej) uruchomiła proces przejęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, l0calh0st napisał:

IHMO administracja może lepiej wydzielić tą dyskusje do innego wątku?

Popieram, obecnie dyskusja nie ma za wiele wspólnego z opiniami o zenbox :)

11 godzin temu, kix napisał:

H88 kupuje tylko to co chca sprzedac, pretensje to nalezy miec do tych, co wola sprzedac niz rozwijac wlasny biznes.

Z jednej strony zgoda, ale z drugiej jeżeli taki większy gracz daje na tyle atrakcyjną cenę że można to wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady. Można się przebranżowić i zacząć robić coś zupełnie innego gdzie dalej rozwijając swój biznes trwało by to nawet latami. Nawet jak by dali trochę więcej to dalej jest to dla nich opłacalna inwestycja - nowi klienci, mniejsza konkurencja, wyżej w TOP.

  • Zażenowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo Zenbox zawsze się chwalił tym, że jego pracownicy pracują zdalnie. Ciekawe czy po przejęciu przez H88 standardy się zmienią.
I czy Bartek tak jak po sprzedaży WHT napisze, że ma nadzieję, że to dobry ruch i będzie tylko lepiej, a jak się skończyło wiemy wszyscy :D.

Jeśli jest taka możliwość, to faktycznie prośba o wydzielenie dyskusji @theqkash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Przetestowałem Zenboxa u siebie więc wrzucam linka do recenzji i testów - moze komuś się przyda:

 

https://jakwybrachosting.pl/recenzja-zenbox/


Sprawdziłem: ofertę, parametry, szybkość/wydajność (8 różnych testów), pocztę e-mail, kwestie bezpieczeństwa (10 elementów), uptime, panel, support (tajemniczy klient 😎)

 

W skrócie:

Na plus wydajność i świetny całodobowy support mailowy (średnio 8 minut na odp. w moich testach)
Na niewielki minus brak trochę szybszych dysów SSD NVMe

 

Szczegóły w recenzji.

Jest tam też oprócz wyników wszystkich testów monitoring uptime na żywo (sprawdzany co 5 minut z 8 lokalizacji).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu do czynienia z jedną z dwóch sytuacji: test jest wykonywany całkowicie dla pieniędzy lub całkowicie bez pomysłu. Przypuszczam, że chodzi o pieniądze, ponieważ w testach podawane są tylko linki do firm partnerskich oraz partnerskie kody rabatowe.

 

Test powinien uchodzić za profesjonalny i rzetelny, ale jest od tego daleki.

 

Jestem naprawdę rozczarowany, że użytkownik, który zamieścił te kilka recenzji nie został zbanowany. Widać jak na dłoni, że te testy są robione tylko po to, aby uzyskać jakiś konkretny wynik - nie chodzi o to, aby testować i uzyskać wiarygodny wynik.

 

Najbardziej zawiodłem się na testowaniu tej konkretnej firmy, którą opuściłem jakiś czas temu, kiedy została połączona z H88. Jeśli ktoś uważa, że ta firma nadal jest choć trochę dobra i godna polecenia, to jest w wielkim błędzie. Większość ludzi, którzy mają mózgi, widziała, co stało się z markami, które zostały połączone z H88. Tym razem stało się to samo. Nie ma żadnego powodu, aby polecać tę firmę, jak również każdą inną firmę w ramach H88.

 

Administratorzy forum powinni usunąć ten post, ponieważ jego autor tylko zarabia na tym i nikt inny na tym nie zyskuje.

 

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po ponad miesiącu, uważam ze jest to jak dla mnie najlepszy hosting na rynku w Polsce od ponad 15 lat z jakim miałem do czynienia.

BOK pracuje non stop, ja potrafię o 3 w nocy tiket napisać i mi po 20 minutach zawsze ktoś odpisuje.

Maszyny w środowisku litespeed na WP zapierniczają tak ze mi sklep na wcooomerce wczytuje poniżej 2 sec. Na poprzednim vps miałem ponad 8 sec, celowo nie zmieniałem nawet konfiguracji.

Cenowo mega przystępnie oplata za rok i z głowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.