Skocz do zawartości

rafii

Użytkownicy
 • Ilość treści

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W sumie fajny ficzer, na razie (chyba) tylko Yahoo! ma to wdrożone.
 2. @psz dziękuję za informacje. Nie do końca rozumiem jak to działa. Te rekordy interpretują i stosują tylko serwery OVH czy jest światowy standard? Poproszę o przykład wytłumaczony łopatologicznie :) Właśnie przed chwilą natknąłem się na taki oto rekord jednej z firm, który ma jeszcze dodatkowe wpisy: nazwadomeny.pl. 299 IN TXT "v=BIMI1; l=https://nazwadomeny.pl/images/logo.svg; a=;" Co ten rekord robi?
 3. Serwus, OVH dodaje mi do domen wpisy TXT typu: IN TXT "1|www.nazwadomeny.pl" www IN TXT l|pl" www IN TXT "3|welcome" Jaką funkcję pełnią tego typu wpisy? Jakoś nie za bardzo mogę znaleźć cokolwiek na ten temat.
 4. https://thecamels.org/pl/specyfikacja/ W planach: High, Maxi, Peta, Eksa, Zetta, Jotta - brak limitów wysłanych wiadomości na godzinę.
 5. Z czystej ciekawości zapytam czym podyktowana jest ta zmiana.
 6. @nnd.newbie również pięknie dziękuję za wyjaśnienie. Podpisuję się pod tym postulatem.
 7. @Spoofy pięknie dziękuję za wyjaśnienie. Czym jest "HELO" bo jakoś nie mogę znaleźć.
 8. Ja się na tym nie znam od strony technicznej. Czy to znaczy, że wystarczy na dowolnym shared hostingu dodać odpowiedni rekord TXT, np. _dmarc.mojadomena.pl 86400 IN TXT "v=DMARC1; p=reject; sp=none; adkim=s; aspf=s; rua=mailto:rua@mojadomena.pl; rf=afrf; pct=100; ri=86400" i już działa mechanizm DMARC? Kto w takiej sytuacji wysyła raporty na adres rua@mojadomena.pl ? Ja myślałem, że na serwerze trzeba zainstalować opendmarc i odpowiednio to wszytko skonfigurować.
 9. rafii

  Opinie o home.pl

  Jeśli pośrednictwo w sprzedaży obcych rozwiązań IT i SEŁO to nowe usługi, to ja chyba z innej galaktyki jestem.
 10. @theqkash @szarik dzięki za wyjaśnienie, teraz wszytko stało się jasne.
 11. Mam pytanie odnośnie definicji "domena" w tym rankingu. W rankingu są firmy, które nie mają w ofercie domen, więc jak to jest liczone? Chodzi o ilość domen zaparkowanych na serwerach DNS danej firmy? W rankingu jest też np. tvn.pl który chyba nie jest firmą hostingową, więc co tu robi?
 12. Dzięki za wyjaśnienie, teraz rozumiem o co chodzi.
 13. Czołem, szukam aplikacji mobilnej na iOS która potrafi powiadamiać o wszystkich przychodzących wiadomościach, Otóż mam pocztę na shared hostingu. W RC konfiguruje sobie reguły, np. jeśli wiadomość jest od bleble@examle.comm to przenieś ją do katalogu B etc. Taki Thunderbird bez problemu powiadamia o wszystkich przychodzących wiadomościach, natomiast nie mogę znaleźć aplikacji mobilnej na iOS która to potrafi. Testowałem aplikację wbudowaną w iOS, Outlook, Blue Mail, Gmail , Poczta klient, WP Poczta. Każda z nich powiadamia tylko o wiadomościach które wpadły do katalogu Odebrane. O pozostałych, przenoszonych do innych katalogów na podstawie reguł, już nie powiadamia :(
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.