Skocz do zawartości

rafii

Użytkownicy
 • Ilość treści

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral
 1. rafii

  Opinie o home.pl

  Jeśli pośrednictwo w sprzedaży obcych rozwiązań IT i SEŁO to nowe usługi, to ja chyba z innej galaktyki jestem.
 2. @theqkash @szarik dzięki za wyjaśnienie, teraz wszytko stało się jasne.
 3. Mam pytanie odnośnie definicji "domena" w tym rankingu. W rankingu są firmy, które nie mają w ofercie domen, więc jak to jest liczone? Chodzi o ilość domen zaparkowanych na serwerach DNS danej firmy? W rankingu jest też np. tvn.pl który chyba nie jest firmą hostingową, więc co tu robi?
 4. Dzięki za wyjaśnienie, teraz rozumiem o co chodzi.
 5. Czołem, szukam aplikacji mobilnej na iOS która potrafi powiadamiać o wszystkich przychodzących wiadomościach, Otóż mam pocztę na shared hostingu. W RC konfiguruje sobie reguły, np. jeśli wiadomość jest od bleble@examle.comm to przenieś ją do katalogu B etc. Taki Thunderbird bez problemu powiadamia o wszystkich przychodzących wiadomościach, natomiast nie mogę znaleźć aplikacji mobilnej na iOS która to potrafi. Testowałem aplikację wbudowaną w iOS, Outlook, Blue Mail, Gmail , Poczta klient, WP Poczta. Każda z nich powiadamia tylko o wiadomościach które wpadły do katalogu Odebrane. O pozostałych, przenoszonych do innych katalogów na podstawie reguł, już nie powiadamia :(
 6. Nie znam się na tym od strony kuchni. Po prostu myślałem, że jest to możliwe. Można powiedzieć, że jest to niewykonalne?
 7. Ja poszukuję shared hostingu, w którym poczta jest zabezpieczona mechanizmem 2FA na poziomie serwera pocztowego. Wygląda na to, że takiego nie ma
 8. @Tom X @nnd.newbie dzięki za informacje. Wikipedia podaje, że UKS już nie istnieje: Więc dziś to będzie Urząd Skarbowy?
 9. Z czystej ciekawości zapytam. Jakie instytucje są uprawnione do kontroli oprogramowania w firmie?
 10. @Roberrt dziękuję za ofertę. Co do 2FA to masz na myśli 2FA w RC, czy 2FA na poziomie serwera pocztowego?
 11. Cześć Szukam hostingu, który ma pocztę zabezpieczoną mechanizmem 2FA, najlepiej U2F ale ostatecznie może być np. Google Authenticator. Możecie coś polecić? Pozostałe wymagania co do hostingu, to wydajność, stabilność i jakość porównywalna do MyDevil MD4. Tak wiem mogę przenieść samą pocztę np. do G Suite, ale tam za każde konto e-mail się płaci oddzielnie, poza tym nie potrzebuję pozostałych funkcji G Suite.
 12. rafii

  Gated WHOIS

  @psz dzięki za zainteresowanie tematem. Znalazłem coś jeszcze na https://blog.domeny.tv/2018/04/22/rodo-a-domeny-internetowe-beda-zmiany/ Tak więc nie ma sensu przepłacać, migruje do OVH. Temat do zamknięcia.
 13. rafii

  Gated WHOIS

  Wiele to nie mówi.
 14. rafii

  Gated WHOIS

  Cześć, W celach prywatnych mam globalną domenę .com. Utrzymuje ją w domeny.tv ze względu na usługę ID Protect. Tak się zastanawiam jak wygląda to wszystko po wejściu RODO. W domeny.tv utrzymanie domeny .com wraz z usługą ID Protect, to roczny koszt 97,05 zł brutto (domena 72,57zł + ID Protect 24,48zł). W OVH utrzymanie samej domeny .com rocznie będzie mnie kosztować 49,19 PLN brutto. Różnica jest dla mnie znacząca, ale w OVH nie ma czegoś takiego jak ID Protect. Wiem, że w OVH można samemu wyklikać ukrywanie danych abonenta i domyślnie są ukryte. Znajomy ma domeny w OVH i faktycznie w publicznej bazie WHOIS nie ma żadnych jego danych. Na stronie opisującej działanie ID Protect. https://www.domeny.tv/idprotect można przeczytać: „żadne dane osobowe nie są uwidocznione w bazie WHOIS, nawet dostępnej niepublicznie (tzw. gated WHOIS)” Czym jest owe Gated WHOIS? Kto ma do niego dostęp?
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.