Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.


Networkmanager.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wykonam zlecenia administracji serwerami  Linux /Windows. 

Pełna oferta naszych usług na stronie:

https://networkmanager.pl

Zapraszam do kontaktu

NETWORKMANAGER.PL
Adres
ul. Kościelna 23
Muszyna, 33-370
NIP: 7343361474;
REGON: 367643110
Telefon : 518873172

Godziny pracy
Poniedziałek—piątek: 10:00–22:00
Sobota & Niedziela: 10:00–22:00

E-mail
[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Mnie bardziej zastanawia ta usługa (jeszcze pod takim url'em): https://networkmanager.pl/domains.html

 

Kurde, tyle ipsec'ów, openvpn'ów etc. ( ostatnio nawet wireguard'ów ) i nigdy nie potrzebowałem "mocy obliczeniowej" czy dysków nvme pod VPN'a, tym bardziej "mocy obliczeniowej w chmurze"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Matix8981 napisał:

Tylko u mnie jest rozwalona strona?

,,100 Mbit/s dedykowanego internetu"

hmmm a nie powinno być łącza?

 

Pff... nie znasz się... przecież internet jest sprzedawany na bazarach w słoikach - skąd Ty żeś się urwał?

 

duty_calls.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim amatorom nie posiadającym elementarnej i podstawowej wiedzy o douczenie się o kilku postawach takich jak 

  1. Czym jest pasmo dedykowane przy serwerach. 
  2. Czym jest Best Effort Delivery jeśli nie posiada ktoś elementarnej wiedzy która jest niezbędna aby się wypowiadać na taki temat

Większość panów którzy się wypowiadają w tym temacie to!. Pan Tomasz znany wszystkim w IT znany z uziemionej firmy hostingowej. Kto pamięta stare czasy martwego forum WHT będzie pamiętał. 

 

Devlogic - Błąd serwer offline.  O reszcie tutaj wypowiedzianych osób może historia waybackmachine powiedzieć. Poczytajcie. 

Dla idiotów i myślących inaczej referencje w internecie Pana Ł. można bardzo łatwo znaleźć nawet po Linkedin.  Tam tego jest pełno, nawet od tego TVN zanim zaczniesz się bawić w mowę nienawiści pierwsze odszukaj wiadomości prawdziwe. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Małgorzata Jeżeli ma liczne referencje nawet od TVN to małą kasę nie dostał a szkoda mu wydać parę dolarów na licencje :)

Widać profesjonalizm po tym jakie są opisy usług.

 ,,Naprawdę poziom forum chłopaki trzymacie. Dyskusja na poziomie dzieci." hmmm? ,,Dla idiotów i myślących inaczej"

Domyślam się, że jest to multikonto pana ł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • theqkash zablokował(a) ten temat
  • 6 miesięcy temu...

Pewnej osobie obiecałem że wrócę na to forum. Tak „ To jest ten Łukasz „ który używał WHMCS lewego, ale jak widzi jeden z drugim szczególnie kieruje do pewnej osoby tutaj na forum „Osoba X„ znam twoją historię mimo wszystko wiesz zmagałem się z tym samym z niepełnosprawnością, mnie to też spotkało 10 lat temu trafiłem do szpitala i zostałem przez lekarzy skreślony na zawsze leżałem zapięty w cewnik i własna matka mnie podcierała mokrymi chusteczkami.

 

Wiesz jak to jest być bohaterem nie bezpiecznika będąc zmuszonym przez życie do uprawiania cyberprzestępczości ale w pewnym momencie życia człowiek sobie mówi  już nie chce tego robić, chce

normalnie zacząć ale jak? Nie mając pieniędzy na start biznesu! Czy można robić tak wszystko w granicach zdrowego rozsądku i mimo wszystko się nie poddać można

 

Tym którzy tak bardzo hejtowali moje działania zapraszam do przeczytania artykułu na Forbes i czy można stworzyć od zera interes można.

 

Hejt mile widziany dlaczego bo te złe wskazówki przyniosły sukces mi, proszę moje kochane hejterki o to ale zanim rzucisz kamieniem odpowiedz sobie w którym momencie poza hejtem jesteś?

Czy można wszystko? Można

 

Czekam na kolejnego odważnego będę mu bił brawo i w dodatku mu jeszcze pomogę!.

 

https://www.forbes.pl/cyfrowe-wsparcie-przychodzi-z-zewnatrz/pghl5v1?fbclid=IwAR3sy6HSGMuc6ghS7qE9v1dbwqpFIQrBKA7erkaumCmLVRTdglgUx6xBh80

Pana moderatora proszę o sklejenie tego wątku w całość z tamtym niech widzą wszelkiej maści hejterzy że można wszystko zrobić.

 

Wykonam zlecenia administracji serwerami  Linux /Windows.

Pełna oferta naszych usług na stronie:

https://networkmanager.pl

Zapraszam do kontaktu

NETWORKMANAGER.PL
Adres
ul. Kościelna 23
Muszyna, 33-370
NIP: 7343361474;
REGON: 367643110
Telefon : 518873172

Godziny pracy
Poniedziałek—piątek: 10:00–22:00
Sobota & Niedziela: 10:00–22:00

 

 

Proszę o hejt tu poniżej :) A ciekawych "ARTYKUŁ SPONSOROWANY" zgadnij ile zer on kosztował w takiej prestiżowej gazecie, czy się da wszystko się da. Nie boje się bluzgów z waszej strony, sam moderator zatrzymał ten hejt!. Gość się zna na życiu tak samo jak ja i znajdę tu 80% takich ludzi. 

Bardzo dziękuje za te minki po boku!. Az miło słuchać tego :)

Edytowane przez Networkmanager.pl
  • Zażenowany 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2019 o 20:31, Networkmanager.pl napisał:

Proszę o hejt tu poniżej

Nie wiem co ma na celu ten cały wywód... Jeśli zachęcić klienta do skorzystania z usług firmy, to IMHO efekt może być  biegunowo odmienny od tych założeń.

 

Co do artykułu, to bez urazy, ale formą i treścią przypomina tani wpis na SEO precla  zapleczowego .

Edytowane przez Mion
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie wyjaśnię nie z tego forum biorą się duże kontrakty na administrację serwerami ,jest jeszcze kilku do mnie podobnych w internecie którzy swojej historii nie wstydzą.
Osoby które najwięcej krzyczały na  mnie o moje zachowanie że buduje coś z niczego zostawiły e-motki, nie przegrywa ten kto upada tylko  ten kto się nie podnosi. Czemu to powiedziałem ile to kosztowało aby zamknąć tzw "Mowa nienawiści" w życiu miałem wiele sytuacji i każdy z otwartym umysłem to zrozumie, gdy byłem młodszy też niektórych gnoiłem ale doświadczenia nas kształtują, kolejne doświadczenie uczy nowego spojrzenia na świat i teraz każdego który coś robi wspieram.. 

 

Teraz mały przykład by zobrazować

 

Cytat

Taki przykład z życia wzięty jak by do mnie podszedł bezdomny o złotówkę i nie dał bym mu  i jeszcze napluł mu na ręce. 

I ludzie z bardzo zamkniętym umysłem tworzą krytyczne komentarze.

Bezdomni na ulicy to są ludzie którym ewidentnie coś nie poszło.
Mogła być to zdrada żony i niechciane długi, zwyczajnie każdego z własnego doświadczenia wiem nie oceniaj człowieka zanim go nie poznasz.
To taki przykład 

 

Uwielbiam te minki po boku które mówią zażenowanie bo sobie poradziłem stworzyłem coś z niczego od tych najbardziej krytykujących moje starania by stworzyć coś z niczego
Każdy człowiek poważny nie patrzy na taką mowę a korzysta z usług.

Sam zrobię promocję szczególnie na słowo "HEJT" masz 50% zniżki na moje usługi.   

Ten post powstał zwyczajnie za dawkę HEJTU na grupie i uderza w jedną osobę.
Ofertę przygotuję i wrzucę a jeśli ktoś szuka teraz tanio i sprawnie konfiguracji dedyk czy VPS lub wdrożyć  chmurę ,
Zapraszam na naszą witrynę. 

https://networkmanager.pl 

Proszę o dalszy rozlew agresji w moją stronę!.
Ale ręczę dwoma rękoma ze nie z tego forum biorą się klienci. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Networkmanager.pl napisał:

Na wstępie wyjaśnię nie z tego forum biorą się duże kontrakty na administrację serwerami

 

52 minuty temu, Networkmanager.pl napisał:

Ale ręczę dwoma rękoma ze nie z tego forum biorą się klienci.

Skoro nie masz klientów i zleceń z tego forum i jest w ogóle takie beee to po co tu siedzisz i marnujesz czas?

 

Z resztą swoich problemów proponuję się udać do lekarza specjalisty albo na inne forum typu trudne sprawy, dlaczego ja etc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Networkmanager.pl Próbujesz wywołać u drugiej osoby współczucie? Bo według mnie tak, wylewanie swoich łez na forach to nie jest sposób na pozyskanie klienta...

Również mówienie o kwestii tworzenia czegoś samemu, od zera, kto zaczynał z biznesem od razu z milionami? prawie nikt więc zastanów się co piszesz.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję żebyś przeczytał każdy swój post i poprawił - nie tylko interpunkcję i błędy ortograficzne ale samą składnie zdań. Tego się nie da czytać - w połowie tekstu nie wiem co masz w ogóle na myśli i co chciałeś nam przekazać. Na elektrodzie miałbyś pewnie z miejsca permbana za same błędy ;) Szanujmy się..

  • Lubię 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Skoro nie masz klientów i zleceń z tego forum i jest w ogóle takie beee to po co tu siedzisz i marnujesz czas?

Jasny przekaz  mam tutaj wystarczy chcieć i można. 

Cytat

Również mówienie o kwestii tworzenia czegoś samemu, od zera, kto zaczynał z biznesem od razu z milionami? prawie nikt więc zastanów się co piszesz.

Cytat

Z resztą swoich problemów proponuję się udać do lekarza specjalisty albo na inne forum typu trudne sprawy, dlaczego ja etc :)

 
  •  

 

Mówi to osoba która najbardziej jechała na moim początku :) z tego powodu ba wręcz dwójka.  Nie pamiętasz o czym mówię ja dobrze pamiętam, zastanawiam się  teraz po roku czasu ty z moich prób i błędów się rozliczasz jeden z drugim? czy jak?, wróć do poprzednich tematów jeden i drugi a sobie przypomnisz i dowiesz się o czym mówię tylko zapytam po raz kolejny w którym miejscu życia po za hejt'em jesteś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.