Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

WHT/nazwa <=> RootNode/społeczność


Gość P-e-T-e-R

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety i ten wątek i podobne w różnych miejscach dobrze nie wróżą.

 

Schemat prosty. Pojawiło się parę niepochlebnych wpisów o Nazwa, poszła w ruch kancelaria prawnicza ... i cisza. Skutek? Pojawiają się wałki jak konieczność posiadania domen i co i cisza, już nikt nawet tego nie opisze bo wiadomo "wyczytałem że wysyłają pisma to co się będę wychylał". Parę lat tego typu praktyk i Nazwa czy  Home  czy H88 będą coraz śmielej sobie radzić z wątpliwymi etycznie "promocjami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, h0sting napisał:

Niestety i ten wątek i podobne w różnych miejscach dobrze nie wróżą.

 

Schemat prosty. Pojawiło się parę niepochlebnych wpisów o Nazwa, poszła w ruch kancelaria prawnicza ... i cisza. Skutek? Pojawiają się wałki jak konieczność posiadania domen i co i cisza, już nikt nawet tego nie opisze bo wiadomo "wyczytałem że wysyłają pisma to co się będę wychylał". Parę lat tego typu praktyk i Nazwa czy  Home  czy H88 będą coraz śmielej sobie radzić z wątpliwymi etycznie "promocjami".

Jest mały problem. Zobacz co pisałem na ten temat wyżej. :-) 
Miałem nawet rozmowę z szefem nazwy po czym mnie zablokował i nie chciał bym to udostępniał na Rootnode "bo to prywatna korespondencja" tyle, że obraził przy tym kilka osób (nazywając nas trollami) a jak wiadomo trolle działają dla jakiejś grupy za pieniądze a nie dlatego by zapanowała sprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Nie jest to pierwsza z atakujących nazwa.pl, czy też mnie osobiście, wypowiedzi użytkownika Maxx. Mam nadzieję, że w nadchodzącym 2024 roku forum.rootnode.pl nie stanie się podwórkiem dla osób, które próbują tylko i wyłącznie atakować innych. Brak jednoznacznej i stanowczej reakcji moderatorów i administracji forum na ewidentne trollowanie moim zdaniem jest złym sygnałem. 

 

To, co pokazuje użytkownik Maxx, którego nikt poprzez moderowanie wypowiedzi nie hamuje przed publikowaniem epitetów, w mojej opinii może dać "paliwo" dla innych jemu podobnych osób, które pod płaszczykiem anonimowości, będą wprowadzały na forum podwórkowy język, pełen oskarżeń i agresji w kierunku dowolnych firm. Dlatego zdecydowałem się na ten komentarz, bo nie chcę, aby miejsce które sam współtworzę już od bardzo długiego czasu, zmieniało się w coś, czego później będziemy się - jako społeczność - wstydzić.

 

Możemy się różnić w pewnych kwestiach i mieć różne spojrzenie na tematy związane z IT. Wymiana własnych poglądów nie powinna jednak nigdy polegać na obrażaniu i atakowaniu kogokolwiek.

 

Trollowanie jest zabronione w pkt. II.5 Regulaminu tego forum. Aby nie było wątpliwości, pozwolę sobie w tym miejscu zacytować opis, czym to trollowanie jest (opis z  https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie): 

 

Cytat

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników poprzez ich ośmieszenie lub kierowane pod ich adresem wyzwisk, co z kolei, ma prowadzić do wywołania kłótni. Stosowane obecnie metody, opierają się na wysyłaniu napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów na dany temat czy też poprzez stosowanie różnego rodzaju zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie takich wiadomości jako przynęty, która – zdaniem trolla – potencjalnie mogłaby doprowadzić do wywołania dyskusji.

 

Cytat

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty i serwisy społecznościowe. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję, i skupienie uwagi na trollującej osobie.

 

Cytat

Symptomami trollowania mogą być poniższe sposoby zachowania w dyskusjach:

 

- bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei (np. Ten system operacyjny jest najlepszy!) i bronienie jej do końca (często wbrew rzeczywistości) – jest to kryterium kontrowersyjne, ponieważ samo fanatyczne przywiązanie do określonej idei nie oznacza trollowania,


- częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona – celem trolla jest w tym przypadku zapętlenie dyskusji i wprowadzenie dodatkowego zamieszania;

 

- chętne używanie argumentów ad personam – atakujących osoby lub ich cechy szczególne, jak wiek/zainteresowania/etc., bez związku z tematem dyskusji, a często przy użyciu słów wytrychów, w niektórych przypadkach troll posuwa się do wyzwisk i gróźb,

 

- skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób – jest to bardzo charakterystyczna cecha trolli, która prowadzi prędzej czy później do ich wyobcowania, ponieważ nawet osoby pierwotnie sympatyzujące z trollem lub odnoszące się doń neutralnie, zrażają się do niego, z powodu takich zachowań przejawianych wobec nich,

 

Od razu napiszę, że wczoraj zwróciłem administracji forum uwagę, iż nie powinna pozwalać na tego typu zachowania jednego z nowych, zarejestrowanych zaledwie miesiąc temu użytkowników, który od samego początku robi wszystko, aby w każdy możliwy sposób zaatakować nie tylko jedną z obecnych tu firm, a także celowo atakuje i oskarża mnie osobiście o kłamstwa. Jakiś czas temu w komentarzu zachęcałem użytkownika Maxx do kontaktu ze mną przez PW w celu wyjaśnienia poruszanych przez niego kwestii. Ponieważ odmówił, wysłałem mu nawet prywatną wiadomość m.in. ze swoim numerem telefonu do jego wiadomości, aby zadzwonił do mnie i żebyśmy mieli okazję porozmawiać. Niestety, otrzymałem informację, że nie skorzysta on z mojej propozycji.

 

Na koniec napiszę tylko, że mam nadzieję, iż inni użytkownicy forum także widzą, co się tutaj dzieje i wzorem kilku osób zareagują na psucie społeczności przez kogoś takiego, jak Maxx, kto jawnie mówi że nie korzysta z usług nazwa.pl, a mimo to atakuje swoimi wypowiedziami firmę którą reprezentuję i mnie osobiście w każdy możliwy sposób i przy każdej okazji. I niestety, ale nie wierzę w to, że na to działanie bezinteresownie poświęca każdą wolną chwilę, w tym okres świąt Bożego Narodzenia...

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, itomek napisał(a):

Dlatego zdecydowałem się na ten komentarz, bo nie chcę, aby miejsce które sam współtworzę już od bardzo długiego czasu, zmieniało się w coś, czego później będziemy się - jako społeczność - wstydzić.

 

Tomku, wstydzicie się zapewne już jednego miejsca które przejęliście i w którym wprowadziliście swoje zasady, dlatego proszę nie próbuj wprowadzać swoich zasad i rządów w innych miejscach. Rozumiem, że nie jest Wam na rękę odpowiadanie na trudne pytania, co wiem też dlatego, bo na moje także nie potraficie jako nazwa.pl odpowiadać. Ale pytan nie musi wcale zadawać Wasz klient. A jeśli nie chcesz na pytania odpowiadać, to po prostu nie odpowiadaj.

 

Na tym dyskusję kończę. Kolejne posty na ten temat publicznie na pewno spotkają się ze stosowną "nagrodą", zwłaszcza że w tym momencie to Ty łamiesz regulamin forum na który próbujesz się powoływać. Bo "jak trwoga to do Boga". 

  • Lubię 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, theqkash napisał(a):

nie jest Wam na rękę odpowiadanie na trudne pytania

 

Czym innym jest odpowiedź na trudne pytanie, a czym innym jest pisanie o kimś w epitetach typu "zacofany technologicznie". Zwrócę też uwagę na to, że zachowanie, jakie prezentujesz dzisiaj w komentarzu, jeszcze jakiś czas temu było przez Ciebie komentowane i piętnowane. Widać więc doskonale, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, itomek napisał(a):

Czym innym jest odpowiedź na trudne pytanie, a czym innym jest pisanie o kimś w epitetach typu "zacofany technologicznie".

 

Każdy ma prawo do swojej opinii na temat usług tej czy innej firmy. Oczywiście możemy się z tym nie zgadzać, ja też nie uważam że w wielu kwestiach jesteście zacofani, bo istotnie są takie w których "przeganiacie" konkurencję. Natomiast faktem jest także, że marketing sukcesu który nieustannie prowadzicie jest niestety w wielu kwestiach godny pożałowania i byc może gdyby nie to, to wiele opisywanych przez Ciebie problemów by nie miało miejsca. 

 

3 minuty temu, itomek napisał(a):

Zwrócę też uwagę na to, że zachowanie, jakie prezentujesz dzisiaj w komentarzu, jeszcze jakiś czas temu było przez Ciebie komentowane i piętnowane.

 

Bardzo daleko idące wnioski. Od lat stosujecie taką a nie inną taktykę związaną z prowadzeniem komunikacji i "zamykaniem niepochlebnych opinii", czego efektem jest chociażby to, że od kilku lat zablokowany jestem u Was na facebooku, mimo że nic nie napisałem. 🙂

 

Ale nie, nie jesteście w tym sami. 

 

4 minuty temu, itomek napisał(a):

Widać więc doskonale, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 

 

Oczywiście. Dlatego im szybciej zrozumiesz, że nie znajdujesz się w miejscu w którym można opowiadać ludziom bajki, tym lepiej dla Ciebie i mniejsze szanse na wszelkiego rodzaju tarcia. Jak dobrze wiesz sam Cię przyłapałem na takich a nie innych działaniach tutaj, ale nie zamierzam tego publicznie wyciągać. Niestety Ty jak widać lubisz wyciągać brudy, zwłaszcza wtedy, gdy coś nie jest rozwiązywane po Twojej myśli. Ale to nie jest na to miejsce. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, theqkash napisał(a):

Tomku, wstydzicie się zapewne już jednego miejsca które przejęliście i w którym wprowadziliście swoje zasady, dlatego proszę nie próbuj wprowadzać swoich zasad i rządów w innych miejscach.

 

Żeby wzmocnić ten argument, proponowałem już Tomkowi w jednym z tematów, żeby w ramach reparacji swoich błędów np. zrobić przekierowanie WHT do rootnode. 

 

Naprawdę nie rozumiem jak można iść na forum Rootnode, który powstał tak naprawdę przez firmę, którą się reprezentuje, żeby narzekać na niestosowanie się do regulaminu, podczas gdy samemu się naruszyło granice na innym forum...

Edytowane przez Sevos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sevos napisał(a):

żeby w ramach reparacji swoich błędów np. zrobić przekierowanie WHT do rootnode. 

 

Żeby móc naprawić swoje błędy trzeba je najpierw zrozumieć i przynajmniej publicznie się do nich przyznać. Ale przecież tu nie chodzi o to żeby być dobrym i żeby naprawiać błędy, tu jest tylko sztywna biznesowa kalkulacja. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sevos napisał(a):

Żeby wzmocnić ten argument, proponowałem już Tomkowi w jednym z tematów, żeby w ramach reparacji swoich błędów np. zrobić przekierowanie WHT do rootnode. 

 

Myślę, że nic by to nie zmieniło. Wiele osób zapomniało, co działo się na WHT jeszcze w 2016 roku, kiedy to szeptanka szła za szeptanką, a wypowiedzi takie jak użytkownika Maxx były na porządku dziennym. Uważam, że firmy takie jak nazwa.pl czy inne duże podmioty działające na rynku powinny być obecne na forach tego typu, gdzie mogą rozmawiać z użytkownikami, ale rozmawiać a nie odpowiadać na epitety i próby dyskredytacji, bez argumentów, podnoszone przez osoby, które nie korzystają z usług danej firmy. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że głównym problemem wewnętrznym tej firmy jest niezrozumiała upartość i niechęć do odpuszczenia.

 

Jak ja bym był u steru nazwy, to bym nawet rzucił dużą dotację na rootnode, żeby wspierać niezależne opinie i wolność słowa, a WHT bym po prostu przekierował tutaj... Niby taki drobny trick, ale hoho, naprawiłby w cholerę problemów i poprawiłby wizerunek marki do takiego stopnia, że nawet niektórzy by zaczęli mieć szacunek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sevos napisał(a):

Jak ja bym był u steru nazwy, to bym nawet rzucił dużą dotację na rootnode

 

Rootnode był, jest i pozostanie niezależny - ustaliliśmy to już na samym początku jego tworzenia. "Dotacja" mogłaby być potraktowana przez każdą inną firmę występującą tutaj na forum jako swego rodzaju łapówka - "masz i zrób tam porządek":) Nie, na pewno nikt tego z administracji rootnode'a nie zaakceptuje.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, itomek napisał(a):

Uważam, że firmy takie jak nazwa.pl czy inne duże podmioty działające na rynku powinny być obecne na forach tego typu, gdzie mogą rozmawiać z użytkownikami, ale rozmawiać a nie odpowiadać na epitety i próby dyskredytacji, bez argumentów, podnoszone przez osoby, które nie korzystają z usług danej firmy. 

 

Inne firmy jakoś nie mają problemów z rootnode, tylko Wy. Najpierw trzeba zacząć od siebie, a potem dopiero od innych wymagać. WHT po Waszym przejęciu jest dosłownie przeciwieństwem tego, co sobie tutaj życzysz.

Przypomnij sobie proszę co się działo wcześniej. Banowanie użytkowników, usuwanie postów, reklamowanie nazwy itd. 

Teraz, Adam Szendzielorz napisał(a):

"Dotacja" mogłaby być potraktowana przez każdą inną firmę występującą tutaj na forum jako swego rodzaju łapówka - "masz i zrób tam porządek":) 

 

Good point. Samo przekierowanie WHT do Rootnode byłoby już dobrym gestem ze strony nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sevos napisał(a):

Inne firmy jakoś nie mają problemów z rootnode, tylko Wy

 

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nie mam problemu z rootnode, czego dowodem jest moja obecność tutaj i odpowiedzi chociażby na zarzuty użytkownika Maxx, któremu przeszkadza DNSSEC, IPv6 i inne technologie, które wprowadzamy my, albo pozostałe firmy. Natomiast akceptowanie trollowania, czyli obrażania kogoś, w tym zarzucania kłamstwa, publikowanie epitetów w stylu "zacofana firma" itd to już nie jest w porządku. Myślę, że każdy to widzi. I to uważam, że powinno być przykrócone przez administrację i moderację forum. 

 

 

Edytowane przez itomek
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taką upartość mam na myśli...

 

Nie odnosisz się do tego, co jest cholernie ważne i zamiast tego brniesz w swoją agendę. Zalewasz wszystkie opinie, wąptliwości i wszelką krytykę ścianami tekstu, żeby wytworzyć fałszywy wydźwięk dialogu, podczas gdy większość czasu jest to zwykłe lanie wody, żeby ludzie, którzy tutaj wchodzą po raz pierwszy lub sporadycznie, nie mogli wziąć ze sobą jakąś wartość dodaną z tego forum.

 

Wiesz co też wszyscy widzą? Twoje próby manipulacji i mydlenia innym oczu. Obrażasz tym samym inteligencję całego community, bo wychodzisz z założenia, że jesteś na tyle geniuszem marketingowym, że strategia, jaką obrałeś, działa. Ale tu muszę cię rozczarować: "niestety" nie.

 

Nigdy nie stwierdziłem, zresztą Łukasz wyżej też, że wypowiedzi jednego z użytkowników należą do najlepszych, ale naprawdę jesteś ostatnią osobą, która powinna pouczać administrację tutejszego forum jak moderacja powinna się odbywać.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sevos napisał(a):

która powinna pouczać administrację

 

 

Nie pouczam tylko postuluję, aby administracja forum zajęła się tematem, w którym ktoś próbuje poprzez epitety obrażać innych, nie mając na to żadnych dowodów. Widać to chociażby po wypowiedzi tutaj:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, itomek napisał(a):

Wiele osób zapomniało, co działo się na WHT jeszcze w 2016 roku, kiedy to szeptanka szła za szeptanką, a wypowiedzi takie jak użytkownika Maxx były na porządku dziennym.

 

A szkoda, bo to bardzo dobrze się wpasowywało akurat w Waszą stosowaną od lat politykę. To co zrobiliście z tamtym miejscem i w jaki sposób to zrobiliście spowodowało powstanie miejsca w którym właśnie jesteś.  Bo w końcu, Tomku, przecież chyba zgodzimy się co do tego, że tak naprawdę Wam wcale nie chodzi o porządek na forum, choć takie tutaj teorie wieścisz. Tak samo jak nie chodziło Wam o to żeby na WHT był porządek w czasach gdy je w zasadzie zaoraliście.

 

Po Twojej wczorajszej prośbie (i także prośbach innych osób) tematy porozdzielałem, poprzenosiłem, poukładałem. Ale nie wystarczyło, więc poszedłeś się pożalić tutaj. Wy chcecie żebym zablokował działania konkretnej osoby, żebyście Wy nie musieli podnosić z nią żadnych tematów. Bo są niewygodne, złe, takie lub inne. Pewnie, można uznać, że użytkownik @Maxx troluje, ale można także uznać, że Wy trolujecie to miejsce od lat, a szczególnie wtedy jak zakładałeś "niby obiektywne" tematy do dyskusji tutaj na forum, które tak naprawdę w ostateczności miały próbować wyrzucać na piedestał Wasze działania. Tyle że jak przyszło do przedstawienia konkretów w związku z tymi zmianami i technologiami o które pytałem nawet ja, to nie podołaliście. A ja nie trolowałem, po prostu próbowałem dowiedzieć się konkretów. Tak samo zresztą było w pytaniach o Wasze whois data privacy.

 

Anyway, idąc Twoim tokiem myślenia, powinienem Was wówczas zbanowac, bo przecież to co robiliście to też było swego rodzaju trolowanie. Ale nie zrobiłem. A teraz dodaj dwa do dwóch...

 

 

Myślę zresztą, że dobrze się stało, że ten Twój pierwotny post z dziś po moich działaniach wylądował właśnie w tym temacie. Tak sobie przejrzałem poprzednie jego strony przed chwilą i....  cóż, każdy wnioski wyciągnie sam 🙂

 

24 minuty temu, Adam Szendzielorz napisał(a):

"Dotacja" mogłaby być potraktowana przez każdą inną firmę występującą tutaj na forum jako swego rodzaju łapówka - "masz i zrób tam porządek":)

 

Nie jest w zasadzie tajemnicą, że są firmy czy właściciele firm, którzy nas otwarcie lub nie otwarcie wspierali/wspierają. Ale od samego początku była mowa o tym, że tu nie ma "coś w zamian". Sa ludzie, którzy chcą żeby to miejsce było, właśnie z uwagi na możliwość prowadzenia otwartej dyskusji.

 

Jest zresztą szereg firm hostingowych na rynku i jakoś większość z nich sobie po prostu tutaj jest, pojawiają się o nich opinie albo jakieś dyskusje, dyskutujemy i nie muszą robić z siebie ofiar potem że ktoś o nich coś tam napisał. Problem jest ciągle z jedną i tą samą firmą. A dlaczego tak jest, to już każdy musi sobie sam odpowiedzieć. 

 

24 minuty temu, Sevos napisał(a):

Good point. Samo przekierowanie WHT do Rootnode byłoby już dobrym gestem ze strony nazwy.

 

To się raczej nigdy nie stanie z biznesowego punktu widzenia.

 

3 minuty temu, itomek napisał(a):

Nie pouczam tylko postuluję, aby administracja forum zajęła się tematem

 

I dlatego po tym jak napisałeś do mnie po czym spełniłem tylko połowę oczekiwań przyleciałeś tutaj się pożalić społeczności na administrację.

 

Nic już nawet nie napiszę, bo mi chyba brakuje słów 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, theqkash napisał(a):

To się raczej nigdy nie stanie z biznesowego punktu widzenia.

 

 

Z biznesowego punktu widzenia to byłoby najlepsze wyjście dla nazwy ever i forma reparacji błędów.

 

Orając WHT jednocześnie orają sobie tubę propagandową. Robiąc przekierowanie do rootnode pokazują, że nie próbują nikogo uciszać. Ludzie zobaczą to forum, na które przyszli z forum od nich i pomyślą sobie: "Dlaczego tutaj mnie zaprowadzili? Przecież ta firma jest tutaj krytykowana?". Piękno tego rozwiązania polega właśnie na tym, że negatywne opinie właśnie nie muszą oznaczać mniej klientów, a wręcz przeciwnie - bo nazwa chowa dumę i stawia czoła opiniom, a także nad sobą pracuje. To byłby PRowy boost jakich mało.

 

Nazwa ma teraz duży problem, bo zrobili sobie ogromny smród i teraz muszą z tym żyć. Ale to jeszcze można naprawić.

Edytowane przez Sevos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sevos napisał(a):

Najpierw trzeba zacząć od siebie, a potem dopiero od innych wymagać. WHT po Waszym przejęciu jest dosłownie przeciwieństwem tego, co sobie tutaj życzysz.

Mam podobne odczucia. Dawno temu zajrzałem na WHT i było pełne spamu z linkami, ew. górowały wpisy "jakiego grilla kupić na lato".
Osobiście nie chciałbym żadnego przekierowania tutaj z WHT.

Swoją drogą, skoro rootnode jest takie złe, a WHT za sprawą N wspaniałe, to po co Tomku organizujecie tutaj swoje wycieczki? Czemu masz ponad 5 razy więcej postów tutaj niż w swojej piaskownicy?
 

2 minuty temu, itomek napisał(a):

Myślę, że każdy to widzi.

Każdy też widzi i niejednokrotnie zwracano N uwagę, że mijacie się z odpowiedziami robiąc ctrl+c, ctrl+v swojej propagandy sukcesu.
Czasem robię to sobie i czytam całość, ale równie dobrze mógłbym to pomijać. Chociaż nie popieram agresji w wypowiedziach, to wcale nie dziwi mnie, że w końcu w kimś przelała się szala goryczy, bo nawet na normalne zwrócenie uwagi użytkownicy otrzymywali odpowiedzi w stylu "N jest premium, tu mamy to to i to, a tu możesz zadzwonić". Mam tylko nadzieję, że nie ścigacie już ludzi pozwami za dyskusje na forach.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szuwarekmini napisał(a):

Każdy też widzi i niejednokrotnie zwracano N uwagę, że mijacie się z odpowiedziami robiąc ctrl+c, ctrl+v swojej propagandy sukcesu.

 

Tylko jak się to ma do atakowania innych przez użytkownika stojącego za pseudonimem Maxx? Wiele rzeczy może nam się nie podobać, ale nie uprawnia to do takich działań, jak atakowanie kogokolwiek i rzucanie względem niego epitetów w stylu "kłamca", "najbardziej zacofana firma" itd. Tym bardziej, że gdy nie korzysta się z usług jakiejś firmy, wypowiadanie się o niej, jej możliwościach i jakości, jest delikatnie mówiąc, dość kontrowersyjne. 

 

W przeciwieństwie do kogoś, kto ze swojej anonimowości uczynił oręże do głoszenia tez - mnie zna i theqkash i inne osoby na forum. Nie jestem anonimowy. 

 

Edytowane przez itomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcimy się w kółko.

 

Nikt, ale to nikt, naprawdę nikt, dosłownie nikt, tutaj nie twierdzi, że wypowiedzi tego użytkownika do najlepszych należą. Może to jest problem, może nie. Może coś tu się powinno zmienić, może nie.

 

Jedno jest za to pewne: jesteś ostatnią osobą, która powinna pouczać ludzi. Wymagasz od innych tego, czego sam nie oferowałeś na swoim forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się jako osoba która nie ma żadnego technicznego doświadczenia stricte związanego z hostingiem, osoba która po prostu jest klientem jednej z firm hostingowych mająca zaledwie dwie strony WWW do użytku własnego. Wypowiem się jako cichy obserwator forum RootNode od ponad roku.

 

Jako laik, jako osoba która po raz pierwszy będzie miała styczność z firmą hostingową i czyta sobie opinie takowych firm - nigdy bym nie wybrał hostingu jakim jest Nazwa.pl. 

 

Nie ze względu na Waszą ofertę (czyt. ceny), nie ze względu na podzielone opinie, ale ze względu na to że jako LAIK widzę jak próbujecie swoimi marketingowymi sztuczkami (często manipulacyjnym bełkotem w moim mniemaniu) udowodnić że każdy się myli w kwestii Nazwy.pl. Nie potraficie się przyznać do żadnego nawet trafnego argumentu, tylko za wszelką cenę chcecie udowodnić że to Wy macie racje (gdy jej nie macie). Co chwile są jakieś mniejsze lub większe "dramki" związane z Nazwa.pl. Dlatego, nigdy bym nie chciał zostać klientem takiej firmy.

 

Napiszę raz jeszcze, nie jestem osobą kompetentną, wypowiadam się jako zwykły użytkownik - myślący użytkownik. Nie oceniam w ten sposób również Waszych usług. Po prostu oceniam działania Waszej firmy tu na RootNode.

Pozdrawiam.

Edytowane przez devv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sevos napisał(a):

Jedno jest za to pewne: jesteś ostatnią osobą, która powinna pouczać ludzi.

 

Reaguję nie bez przyczyny w kwestiach, które w dużej mierze dotyczą także mojej osoby - nie koniecznie, jako reprezentanta danej firmy, ale jako człowieka, który na forum nie jest anonimowy, którego zna nie tylko obecna tu część społeczności, ale także osoby, które dawno wycofały się z rozmów i tylko obserwują forum. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, itomek napisał(a):

 

Reaguję nie bez przyczyny w kwestiach, które w dużej mierze dotyczą także mojej osoby - nie koniecznie, jako reprezentanta danej firmy, ale jako człowieka, który na forum nie jest anonimowy, którego zna nie tylko obecna tu część społeczności, ale także osoby, które dawno wycofały się z rozmów i tylko obserwują forum. 

 

Wiem. Skupiasz się na sobie i na swojej firmie. Na swoich i swojej firmy potrzebach.

 

Kiedy wchodzisz na te forum, realizujesz wyłącznie swoją własną misję, przedkładając ją nawet na dobro forum i community. To swoją drogą wyjaśnia również brak autentycznego dialogu  i unikanie niewygodnych tematów czy rozmowy o przeszłosciach lub błędach.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.