Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

WHT/nazwa <=> RootNode/społeczność


Gość P-e-T-e-R

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.12.2023 o 13:05, szuwarekmini napisał(a):

Chociaż nie popieram agresji w wypowiedziach, to wcale nie dziwi mnie, że w końcu w kimś przelała się szala goryczy, bo nawet na normalne zwrócenie uwagi użytkownicy otrzymywali odpowiedzi w stylu "N jest premium, tu mamy to to i to, a tu możesz zadzwonić".

 

Ciężko nie być rozsierdzonym gdy w temacie o "nowym-starym" whois data privacy w nazwie temat w opiniach ciągnie się od trzech stron i reprezentant nazwa.pl który tak podnosi tutaj że uwielbia merytorykę jakoś nie potrafił przez trzy strony tematu napisać ile kosztuje wysłanie przykładowej korespondencji na wypadek gdyby trafiła w ramach usługi którą notabene wrzucili klientom extra do faktur za dodatkową opłatą (link).

 

Analogicznie tutaj nie udało się przez dwie strony uzyskać informacji jaką realną korzyść mają klienci z tego, że jeden konkretny hosting ma certyfikację ISO, a drugi nie. 

 

Przykłady można mnożyć. Jeśli ktoś faktycznie ceni sobie merytorykę, to widząc to zapewne trafiłby go szlag. I o ile również tak jak wspomniałem nie do końca zgadzam się ze sposobem dyskusji @Maxx i z umieszczonymi tam tezami, o tyle faktem jest, że jak czytam wodolejstwo ze strony nazwy to mi puchną oczy, serio. Zero konkretów, a potem pretensje że ktoś się zezościł. 

 

Dlatego @itomek propozycja - jeśli tak bardzo nie odpowiada Ci sposób dyskusji użytkownika @Maxx to może zacznij po prostu odpisywać czymś więcej niż ogólnikami, na co zwracano Ci tutaj wiele razy uwagę. A jeśli nie potrafisz tego robić, to może pora się przebranżowić. Na pewno bieganie publiczne i żalenie się na adminów że nie zbanowali kogoś tam kogo wypowiedzi się Tobie nie podobają nie jest czymś co będzie tutaj tolerowane. 

 

W dniu 28.12.2023 o 13:05, szuwarekmini napisał(a):

Mam tylko nadzieję, że nie ścigacie już ludzi pozwami za dyskusje na forach.

 

"Cykl życia nazwy" nie został jeszcze dopełniony. Przy poprzednich pismach z tego co pamiętam też najpierw było pisanie do mnie, potem na forum, a potem... 😉 Więc kto wie. 

 

Zresztą, to że na moje posty powyższe od wiodącego adwersarza nie dostałem jeszcze odpowiedzi powinno trochę mówić. 

 

 

---

 

Anyway, podjąłem decyzję. Jako że @itomek kolejny raz jak widzę przyszedł robić tutaj show i ofiarę z siebie, bo nawet nie odpisuje na odpowiedzi ode mnie (gdzie notabene ja jestem poniekąd adresatem jego pierwotnego posta), problem niniejszym wyjaśniam:

 

- użytkownik @Maxx otrzymuje ostrzeżenie za zamieszczanie opinii w sposób atakujący, a także za trollowanie innych użytkowników

- użytkownik @itomek otrzymuje ostrzeżenie tytułem zakładania postów w niewłaściwych tematach, a także za trollowanie i prowokowanie innych użytkowników

 

Temat niniejszym zamykam.

 

UPDATE 29.12 - został użytkownikowi Maxx nadany ban na miesiąc.

 

  • Lubię 3
  • Zażenowany 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • theqkash zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.