Skocz do zawartości

h0sting

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana h0sting w dniu 26 Października 2018

Użytkownicy przyznają h0sting punkty reputacji!

Reputacja

8 Neutral

Informacie firmowe

 • Funkcja w firmie
  Rozliczam bzdury hostingów

Ostatnie wizyty

482 wyświetleń profilu
 1. Eee dywersyfikacja rynku hostingowego w Polsce mówisz interesuje przeciętnego klienta hostingu? ;) Bądźmy poważni i nie traktujmy tej rozmowy jak sprzedaży produktu. ;) To może weźcie się za stronę przedsięwzięcia i ogólnie komunikację bo widać tylko to co widać. Tutaj piszesz bardzo fajnie, ale nie widzę po prostu tego, a uwierz mi nie mam klapek na oczach.
 2. Coś u Was za dużo tej ironii, śmieszkowania, chęci pomocy przy awariach innym etc. Serio jeśli nie widzicie w tym problemu, pchając wózek czegoś takiego jak "manifest zmian na lepsze" to dobrze Wam to nie wróży. Uciekamy od merytoryki na rzecz tanich zagrywek, to wcale nie polepsza sytuacji branży. Ja rozumiem, że web hosting może być zabawny, ale te memy i śmieszkowanie to bardziej na pudelka, a nie na front zmian na lepsze. Jak wyszła tak świetnie to zaktualizujcie stronę kampanii bo po niej tego nie widać. Jaki raport? Ta infografika?? Bądźmy poważni chociaż na
 3. Zróbcie coś z IP serwera / konfigiem poczty bo 2/3 maili z powiadomieniami ląduje w SPAM folderze na gmail / outlook.
 4. Znając tego Pana wcale mnie takie rzeczy nie dziwią. Niemniej tym bardziej bym na miejscu RN i osób indywidualnych tak łatwo nie ulegał próbom zastraszania.
 5. Nie ma drugiej strony, jeśli tak jasno stawiało się komunikację na dzień dobry startu manifestu. Jak się powiedziało A to albo się tego trzymajmy, albo niech zaorają pomysł i komunikację z nim związaną. Tak więc "manifest hostingowej zmiany" okazał się nie mniej nie więcej, a produktem działu pr/marketing, który dodatkowo wcale "nie chwycił" (sądząc po ilości interakcji i liczbie partnerów). I nie mówię tego z satysfakcją, liczyłem na rzeczywisty powiem świeżości, a wyszło jak zawsze.
 6. Niestety i ten wątek i podobne w różnych miejscach dobrze nie wróżą. Schemat prosty. Pojawiło się parę niepochlebnych wpisów o Nazwa, poszła w ruch kancelaria prawnicza ... i cisza. Skutek? Pojawiają się wałki jak konieczność posiadania domen i co i cisza, już nikt nawet tego nie opisze bo wiadomo "wyczytałem że wysyłają pisma to co się będę wychylał". Parę lat tego typu praktyk i Nazwa czy Home czy H88 będą coraz śmielej sobie radzić z wątpliwymi etycznie "promocjami".
 7. h0sting

  Opinie o nazwa.pl

  Oczywiście, że jest. Nazwą czy Home kierują księgowi, oni umieją liczyć i tylko tyle. Nawet nie ma sensu tego pisać bo to ABC biznesu. Działania firmy nie podlegają jednak tylko ocenom Excelowym i przychodowym, ale również etycznym w tym kwestiom wykorzystywania swojej dominującej pozycji. Nazwa w tym przypadku słusznie pokalkulowała, że trochę drobnica pokrzyczy, a i tak większość otrze łzy opłaci i tyle. Za takie ruchy firmy powinny padać / być piętnowane, a tu nawet żaden z większych portali tego nie opisze (wiadomo straszaki Nazwy pozwami dobrze działają).
 8. Argument jest stosunkowo prosty i logiczny, robicie to samo co zarzucaliście innym i czego chcieliście chyba uniknąć, aby nie trącić hipokryzją. Cytowany Twitt dobitnie to pokazuje, to już n-ty raz od czasu manifestu "dobrej zmiany" gdzie przeczycie swoim zapowiedziom.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.