Skocz do zawartości

Welcome to RootNode

Welcome to RootNode, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of RootNode by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

• Cześć!

Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

Dzięki, naprawione.   Crontab ustawiony, już się nie powtórzy

Jest. https://chat.rootnode.pl

Zatwierdzanie tematów użytkowników do 7 postów i po problemie

Dodane obrazy

Funkcjonalne:
- w sidebarze tematy - jakie tematy ? domyślam się ,że najnowsze ale warto to podpisać...
- Myślę ,że warto dodać widget w sidebarze z tematami w których były ostatnio odpowiedzi, na razie będą się w większości tematy powielać z widgetem z najnowszymi ale z czasem będzie to bardzo przydatne i ułatwiające przeglądanie nowych zawartości (usability przedewszystkim :) ).

- przekierowanie z rootnode.pl albo danie jakiegoś splasha z klikalnym linkiem do forum.rootnode.pl

- Dodanie customfildsów typu: "Firma" - już zarejstrowało się kilka firm a co będzie później...pewnie część użytkowników chciała by się przedstawiać po nicku ale identyfikować z firmą (zresztą jak na WHT). Chyba customfields'y są już chyba w funkcjonalności IPB w podstawie?

- Dział optymalizacja - fajny ale sama jego nazwa chyba średnio trafione :E

Wizualne:
- tooltip przy dodaj po zalogowaniu powinień być chyba od dołu a nie od góry (natomiast na wersji black tooltip w niektórych miejscach wygląda jak by się sam tekst pokazywał, tło czarne, chmurka czarna)
- w wersji dark linki niektóre są abrdzo słabo widoczne. Po za tym tło wychodzące poza container jest lekko jaśniejsze - dziwnie to wygląda
- styl IPS Redesign tak ma byc ? - odrazu można usunąć tą stopke z about us i linkami. A najlepszym sposobem jest chyba dopracowanie jednego szablonu standardowego - a pózniej zrobienie samymi css'ami jego drugiej wersji black ...pink czy jakiejkolwiek innej.
- logo w wersji dark ma zbędny marginem z lewej strony. Co do samego logo - można wśród uzytkowników pomyśleć nad conceptem docelowego loga. Tzn zostaje te :D albo dyskutujemy nad nowym czy ma być to logo piktogramowe, typograficzne (myśle ,że wgre wchodzą tylko fonty autorskie, zrobione przez siebie - tzn chociaż litery z rootnode - niekoniecznie cały alfabet - wstawianie gotowych fontów to nie logo :) ) czy moze karykaturalne (przedstawiające jakąs postać ). Później można zaproponować kilka wersji aby userzy zagłosowali które najlepsze. Ja z chęcia przygotuje coś od siebie.

- ikonki - ale to subiektywna opinia - wydaje mi się, że lepiej było by je zmienić byle nie te bootstrapowe

NEW

- z tablicy liderów wywaliłbym te miejsca 1, 2 ,3 (podium ?) - już daje to mozliwośc rejestrowania sie jako firma i spamowania byle by byc na pierwszej pozycji - a chyba nie o to chodziło :) Cała reszta typu popularna zawartość ok

Edytowane przez Rafiki
  • Lubię 1
Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Rafiki napisał:

- z tablicy liderów wywaliłbym te miejsca 1, 2 ,3 (podium ?) - już daje to mozliwośc rejestrowania sie jako firma i spamowania byle by byc na pierwszej pozycji - a chyba nie o to chodziło :) Cała reszta typu popularna zawartość ok

Bez przesady. Uważasz, że ktoś może "spamować" i otrzymać za spam tyle punktów aby tam wskoczyć? ;) A jak firma zrobi taki quality content to proszę bardzo, nic złego. To akurat jedna z fajniejszych rzeczy w nowym IPB i lepsza niż ex. WHTowe reputacje ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko co to za problem innym kontem nabijać +, a tym bardziej przez pracowników jednej firmy ? :)

A co jest w tym takiego fajnego i przydatnego ?

Wartościowe wypowiedzi będą w sekcji "Popularna zawartość" - i to jest chyba wystarczające. Takie moje zdanie :)

Edytowane przez Rafiki
Odnośnik do odpowiedzi

Dużo tego o czym napisaliście już jest w planach, część sam wdrażałem wczoraj (np. obsługę tapatalka), będziemy powolutku wszystkie te pomysły realizować, jako że forum dopiero raczkuje i o ile funkcjonalne już jest i pisać można, to jest spora część rzeczy, które jeszcze od strony technicznej można zrobić/poprawić.

Dzięki za wszystkie sugestie, śmiało podsyłajcie następne.

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się pod sugestię

- Profil firmowy

- Więcej kategorii/ działów związanych z WebHostingiem

- Ranking Firm ( Możliwość wystawienia opinie od np x postów lub po pełnej weryfikacji  )

@Edit

Może Shoutbox

Edytowane przez Cad0s
Dodane:)
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Mateusz napisał:

To chyba błąd.
Chciałem wysłać PW do szarika, a tu taki zong.

"Twoja skrzynka odbiorcza jest pełna. Musisz usunąć kilka wiadomości, zanim będziesz mógł wysłać więcej."

Mam tylko jedną korespondencje w skrzynce.

Pewnie limity trzeba ustawić dla userów... dla testów sam do siebie wysyłałem i nie miałem problemów.... wrzuciłem do TODO... jak będzie działać, wyślę Ci  @Mateusz wiadomość...

Edytowane przez szarik
  • Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi