Skocz do zawartości

jvr

Użytkownicy
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana jvr w Rankingu w dniu 3 Listopad 2017

jvr posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

2 Neutral

Ostatnie wizyty

248 wyświetleń profilu
 1. jvr

  Opinie o nazwa.pl

  Umówmy się, nikt na serio tutaj nie myśli, że podjęli taką decyzję na podstawie szybkości wydawania reszty przez panią w żabce, tylko na podstawie właśnie analiz.
 2. jvr

  Paypal, 2 dni oczekiwania na wypłatę na konto bankowe

  Podobnie, mam konto w mBank i dostaje po około 3 dniach.
 3. jvr

  Opinie o dhosting.pl

  hej, ale dhosting.pl nie ma DC w Gdańsku tylko w Atmanie
 4. jvr

  Szukam administratora

  Szukam administratora do stałej współpracy przy zarządzaniu kilkoma serwerami (mailowe + serwery WWW). Będę wdzięczny za oferty na PW. Najchętniej rozliczałbym się flat fee per miesiąc ale możliwa jest też stawka godzinowa.
 5. jvr

  Panele bilingowe zarządzania hostingiem

  HostBill (dla tych co nie wiedzą - firma z Rzeszowa) ma się dobrze - uderzyli w wyższy segment rynku niż WHMCS za parę baksów.
 6. jvr

  H88 przejmuje kolejne marki hostingowe

  Zakładam już tutaj optymalizacje po kupnie (pracownicy, serwery, biura, ceny, nowe produkty).
 7. jvr

  H88 przejmuje kolejne marki hostingowe

  Przejęcia to genialna i prosta strategia. Wystarczy, że zysk przejętej firmy pozwala na spokojne spłacanie kredytu. Za 3 lata jesteś potęgą z dużą bazą userów. A i ceny przecież można podnieść. Jakby to zrobili w hekko od razu mocno, to wszyscy by uciekli do linuxpl - co słusznie zauważyli. Teraz gdzie uciekną? Zanim wybije się kolejny gracz skali linuxpl miną lata.
 8. jvr

  Oferta nazwa.pl z WHT: VPS za 5zl

  Skupiasz się na WHT. Kilka banerów w różnych miejscach w sieci to średnio agresywny marketing, wyjdźmy trochę poza ramy naszego web hostingowego świata. Podobnie jak telefony z działu utrzymania - standard w wielu branżach (telekomy, wiele usług SaaSowych). Jestem przekonany, że N'ka osiągnęła swój cel. Forum wzięte, reklamy się świecą, grupa docelowa która wcześniej nie zamawiała kupuje VPSy za 5 zł, a cała rzesza ludzi 'zwykłych' zamawia dalej. Gryzienie zębów? Ja tu widzę tylko profit i trochę negatywnego PR, który jak widać tutaj i generalnie w sieci nic złego im nie uczynił.
 9. jvr

  Oferta nazwa.pl z WHT: VPS za 5zl

  Jaki agresywny marketing? Ludzie patrzą na cenę i tyle. Popatrzcie ilu z Was tutaj pisze o tych serwerach VPS, pomimo akcji, które wydarzyły się na WHT. Z perspektywy arkuszy kalkulacyjnych (a umówmy się, w dużych firmach najwyższa kadra na to patrzy) wygląda to tak, że coś tam popłakali ludzie na jakimś forum a i tak kupują. Nazwa nie kupiła tylko WHT, kupiła też Was. Za 5 zł.
 10. jvr

  I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW

  +1 za Krakowem. Dajcie ankiete i termin głosowania to będzie jasne.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.