Skocz do zawartości

jvr

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana jvr w Rankingu w dniu 3 Listopad

jvr posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

1 Neutral
 1. Panele bilingowe zarządzania hostingiem

  HostBill (dla tych co nie wiedzą - firma z Rzeszowa) ma się dobrze - uderzyli w wyższy segment rynku niż WHMCS za parę baksów.
 2. H88 przejmuje kolejne marki hostingowe

  Zakładam już tutaj optymalizacje po kupnie (pracownicy, serwery, biura, ceny, nowe produkty).
 3. H88 przejmuje kolejne marki hostingowe

  Przejęcia to genialna i prosta strategia. Wystarczy, że zysk przejętej firmy pozwala na spokojne spłacanie kredytu. Za 3 lata jesteś potęgą z dużą bazą userów. A i ceny przecież można podnieść. Jakby to zrobili w hekko od razu mocno, to wszyscy by uciekli do linuxpl - co słusznie zauważyli. Teraz gdzie uciekną? Zanim wybije się kolejny gracz skali linuxpl miną lata.
 4. Oferta Nazwy z WHT: VPS za piątaka

  Skupiasz się na WHT. Kilka banerów w różnych miejscach w sieci to średnio agresywny marketing, wyjdźmy trochę poza ramy naszego web hostingowego świata. Podobnie jak telefony z działu utrzymania - standard w wielu branżach (telekomy, wiele usług SaaSowych). Jestem przekonany, że N'ka osiągnęła swój cel. Forum wzięte, reklamy się świecą, grupa docelowa która wcześniej nie zamawiała kupuje VPSy za 5 zł, a cała rzesza ludzi 'zwykłych' zamawia dalej. Gryzienie zębów? Ja tu widzę tylko profit i trochę negatywnego PR, który jak widać tutaj i generalnie w sieci nic złego im nie uczynił.
 5. Oferta Nazwy z WHT: VPS za piątaka

  Jaki agresywny marketing? Ludzie patrzą na cenę i tyle. Popatrzcie ilu z Was tutaj pisze o tych serwerach VPS, pomimo akcji, które wydarzyły się na WHT. Z perspektywy arkuszy kalkulacyjnych (a umówmy się, w dużych firmach najwyższa kadra na to patrzy) wygląda to tak, że coś tam popłakali ludzie na jakimś forum a i tak kupują. Nazwa nie kupiła tylko WHT, kupiła też Was. Za 5 zł.
 6. I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW

  +1 za Krakowem. Dajcie ankiete i termin głosowania to będzie jasne.
×