Skocz do zawartości

jvr

Donatorzy
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez jvr

 1. Ładna strona Pomyślcie tylko o lepszym osadzeniu whmcs w ścieżce.
 2. jvr

  RootNode 2.0

  webhosting.pl należał do home.pl i nie był to dostępny dla całej branży portal. Wielu z Was pewnie pamięta jeszcze "gazetki" webhosting.pl dorzucane do faktur z home
 3. jvr

  Opinie o dhosting.pl

  W dhostingu utrzymuje się PARP, domeny mają banki czy policja więc nie sądzę, by takie zarzuty miały szersze podstawy niż wynikały z ogólnego niezadowolenia.
 4. jvr

  Opinie o OVH

  Dzięki panowie!
 5. jvr

  Opinie o OVH

  Na FB czytałem jakieś posty dotyczące problemów z siecią w lokalizacji w Polsce. Zastanawiam się nad zakupem dedyka pod semiprodukcyjne zabawki ale nie chciałbym co chwilę być w kontakcie z supportem. Ktoś, coś?
 6. jvr

  Opinie o nazwa.pl

  Shared hosting z definicji zakłada overselling. Wszystko zależy od tego, jaki poziom obciążeń zakłada dana firma i jak nim zarządza.
 7. Byłem w tym samym momencie na policji co @PrecelusMaximus i niestety u mnie cisza Cieszę się, że temat się ruszył do przodu - gość był bardzo bezczelny i się chełpił tym, że nic mu nie zrobimy.
 8. jvr

  Opinie o nazwa.pl

  Umówmy się, nikt na serio tutaj nie myśli, że podjęli taką decyzję na podstawie szybkości wydawania reszty przez panią w żabce, tylko na podstawie właśnie analiz.
 9. Podobnie, mam konto w mBank i dostaje po około 3 dniach.
 10. jvr

  Opinie o dhosting.pl

  hej, ale dhosting.pl nie ma DC w Gdańsku tylko w Atmanie
 11. Szukam administratora do stałej współpracy przy zarządzaniu kilkoma serwerami (mailowe + serwery WWW). Będę wdzięczny za oferty na PW. Najchętniej rozliczałbym się flat fee per miesiąc ale możliwa jest też stawka godzinowa.
 12. HostBill (dla tych co nie wiedzą - firma z Rzeszowa) ma się dobrze - uderzyli w wyższy segment rynku niż WHMCS za parę baksów.
 13. Zakładam już tutaj optymalizacje po kupnie (pracownicy, serwery, biura, ceny, nowe produkty).
 14. Przejęcia to genialna i prosta strategia. Wystarczy, że zysk przejętej firmy pozwala na spokojne spłacanie kredytu. Za 3 lata jesteś potęgą z dużą bazą userów. A i ceny przecież można podnieść. Jakby to zrobili w hekko od razu mocno, to wszyscy by uciekli do linuxpl - co słusznie zauważyli. Teraz gdzie uciekną? Zanim wybije się kolejny gracz skali linuxpl miną lata.
 15. Skupiasz się na WHT. Kilka banerów w różnych miejscach w sieci to średnio agresywny marketing, wyjdźmy trochę poza ramy naszego web hostingowego świata. Podobnie jak telefony z działu utrzymania - standard w wielu branżach (telekomy, wiele usług SaaSowych). Jestem przekonany, że N'ka osiągnęła swój cel. Forum wzięte, reklamy się świecą, grupa docelowa która wcześniej nie zamawiała kupuje VPSy za 5 zł, a cała rzesza ludzi 'zwykłych' zamawia dalej. Gryzienie zębów? Ja tu widzę tylko profit i trochę negatywnego PR, który jak widać tutaj i generalnie w sieci nic złego im nie uczynił.
 16. Jaki agresywny marketing? Ludzie patrzą na cenę i tyle. Popatrzcie ilu z Was tutaj pisze o tych serwerach VPS, pomimo akcji, które wydarzyły się na WHT. Z perspektywy arkuszy kalkulacyjnych (a umówmy się, w dużych firmach najwyższa kadra na to patrzy) wygląda to tak, że coś tam popłakali ludzie na jakimś forum a i tak kupują. Nazwa nie kupiła tylko WHT, kupiła też Was. Za 5 zł.
 17. +1 za Krakowem. Dajcie ankiete i termin głosowania to będzie jasne.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.