Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[hostido.pl] - informacje nt. usług, oferty, promocji


Hostido.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jest to nasz pierwszy post na tym forum to chcielibyśmy się ze wszystkimi najpierw przywitać - Cześć :) !

 

Hostido to nowa marka na rynku hostingowym, aczkolwiek jej ekipa posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży.

 

 

Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas oferta zostanie dobrze przyjęta. Staraliśmy się dobrze wyważyć cenę usług do tego co znajdziecie w ofercie.

 

Główne cechy planów hostingowych:

 

- dyski NVMe

- CloudLinux

- LiteSpeed + LSCache

- PHP X-Ray, Selektory JS oraz Python

- Kreator Stron WWW

- Instalator aplikacji

- Immunify360 - antimalware

- WP-CLI

- Composer

 

W zależności od wybranego pakietu dochodzą dodatkowe opcje:

 

- redis

- dostęp ssh

- darmowa rejestracja domeny

- komercyjny certyfikat SSL

 

 

 

W ofercie hostingów znajdziecie również pakiet "Wizytówka", w skład którego wchodzi:

- 1 Domena

- 2GB Pojemności

- Kreator stron

- Utrzymanie domeny*

 

*Przedłużenie domeny po roku wchodzi już w skład pakietu - 79zł netto / rok

 

 

Dodatkowo oferujemy usługi:

- rejestracja domen

- certyfikaty SSL

 

Koszt przedłużenia domeny .PL w Hostido to 40.99zł netto / rok.

 

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: https://hostido.pl

 

 

Dane podmiotu:

HOSTIDO.PL GAŁĄZKA SPÓŁKA JAWNA
ul. Kartuska 5, 
80-103 Gdańsk

 
NIP: 5833413237 
KRS: 0000872620 
REGON: 387659265

 
[email protected]

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, serwerownie macie można powiedzieć po sąsiedzku :)

Podoba mi się wykonanie strony, jest czytelna, przejrzysta i co najważniejsze nie jest krzykliwa - tutaj mega plus.

Na szybko przejrzałem ofertę i muszę powiedzieć że wygląda ona atrakcyjnie na tle konkurencji. Przy dobrym uptime i supporcie możecie przyciągnąć sporo klientów.

Jest jedna rzecz która z automatu wszędzie mnie odrzuca, niezależnie od tego jaka firma - DirectAdmin. Nie dzierżę go. Preferuję cPanel albo autorskie rozwiązanie ale mam też świadomość tego że wtedy oferta cenowo by wyglądała inaczej.

Niemniej jako że firma tuż zza miedzy to życzę sukcesów, 100% uptime i jak najmniej upierdliwych i roszczeniowych klientów :)

  • Lubię 7
  • Zażenowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polskim rynku funkcjonuje grubo ponad setka firm i firemek hostingowych, oferujących z grubsza to samo: "najwyższą jakość usług". Większość z nich nie ma racji bytu w dłuższej perspektywie. Wasza oferta celuje raczej w mniej zasobnego klienta, takiego, który grymasi czy wydać 50,- PLN rocznie na hosting, czy nie wydać, który zmienia hostingi dla urwania 10,- PLN itd. Nie jest to przyszłościowa klientela. Przypominam o obowiązku informowania odwiedzających stronę o serwowaniu ciasteczek. Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel_15 napisał:

Jest jedna rzecz która z automatu wszędzie mnie odrzuca, niezależnie od tego jaka firma - DirectAdmin.

Niestety (dla Was) zgodzę się z powyższym. Każdy inny panel i mielibyście mnie jako klienta.

Ale oczywiście też życzę powodzenia, bo DA jest, z niewiadomych mi przyczyn, lubiane przez użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel_15

Nie jest to kwestia samej ceny, ale pod uwagę braliśmy również przyzwyczajenia klientów. Spora część firm oferuje usługi hostingowe w oparciu o DA i klienci się przyzwyczajają, wiedzą gdzie szukać konkretnych opcji, czują się po prostu pewniej. Nawet jeśli wygląd samego panelu jest inny, to poruszanie się po nim jest podobne.
Hostido nie operuje na "starym, dobrym" skinie enhanced, który jest pewnie kojarzony przez większość zarówno klientów jak i tych, którzy z hostingiem mieli styczność od kuchni.
Sam panel ostatnimi czasy dostał szereg nowych opcji, których brakowało tym, którzy przesiadali się z cPanelu.
@Tom X
Cena nie zawsze musi zamykać się wyłącznie na daną klientelę. Przygotowując ofertę skupiliśmy się na tym, aby oddać do dyspozycji naszym klientom rozwiązania, za które nie rzadko trzeba płacić więcej bądź takie plany opakowane są terminem "Hosting Wordpress". Przykładem tutaj będzie chociażby LSCache, WP-CLI, Composer czy dla tych droższych pakietów dodatkowo Redis. Mamy nadzieję, że nasza polityka cenowa będzie dobrą odpowiedzią na rosnące ceny usług konkurencji (oczywiście nie wszystkich).
@Roberrt - dzięki, poprawione
@Mion - MariaDB 10.4


Dziękujemy za ciepłe przywitanie 🙂

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny odnowień na domeny krajowe są obecnie w jakiejś promocji czy na stałe? :)

Tak z ciekawości bo macie taniej niż OVH o 4,92 PLN. Nie jest to może dużo ale zachęca do rozważenia czy warto się przenieść zwłaszcza w kontekście badziewia jakim jest obecny panel OVH.

Tak, OVH płaci u nas podatki ale mimo to uważam że lepiej wspierać swoich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja nie będę na siłę szukać mankamentów strony, bo widzę, że tu sporo uważnych oczu się znalazło, powiem tylko, że szablon bardzo przyjemny w odbiorze. 

Mimo tych wszystkich dyskusji o konsolidacji i skupowaniu rynku, które trwają od lat, fajnie widzieć, że powstają nowe marki, że jeszcze są chęci, żeby próbować i przebijać się ze swoją ofertą.

Dlatego trzymam kciuki, życzę duuuużo cierpliwości i powodzenia! :)

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Paulina napisał:

A to ja nie będę na siłę szukać mankamentów strony, bo widzę, że tu sporo uważnych oczu się znalazło,

Ja tez nie będę ... ale jak już to od strony SEO sugestia - wybrać jeden kanoniczny URL domenowy...

https://hostido.pl/
https://www.hostido.pl/
--

Dlaczego warto wybrać kanoniczny adres URL?
https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/consolidate-duplicate-urls?hl=pl

;)

  • Lubię 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paulina dziękujemy za miłe słowa :)

@Mion dzięki za uwagę. Od strony SEO czeka nas jeszcze trochę pracy, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Wiadomo, w przypadku SEO jest to raczej ciągła praca i weryfikacja wprowadzanych zmian, ale wszystko w swoim czasie. 

Edytowane przez Hostido.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.