Skocz do zawartości
szarik

WAŻNE: I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW - potwierdzenie uczestnictwa

Polecane posty

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 17 listopada 2017

Miejsce spotkania:  Klub Re w Krakowie   
Adres klubu: http://www.klubre.pl/  - dojazd: http://tiny.pl/glmbq -  widok z  ulicy http://tiny.pl/glmbx

Godzina przybycia:  od ok. 18:00 

Czas trwania: bez ograniczeń (zwykle między 0:00-3:00 ludzie się zmywają)

Kto chętny to może przybyć z lubą, kochanką, żoną, mężem itd. - dwie osoby deklarują przybycie w parze.

Na chwile obecna obecnością swoją nas zaszczycą tz. potwierdzili swoja obecność:

Brak potwierdzenia:

• @nrm - na 95% będzie, zależnie od tego jak się ułoży w RL 

Nowe potwierdzenia po 11 listopada 2017:

Wszystkie osoby zainteresowane przybyciem proszę o potwierdzenie tego w tym wątku, jest to o tyle konieczne, że trzeba zamówić stoliki, a do tego potrzebna jest ilość osób. 

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w poniższym wątku do 13 listopada 2017

POTWIERDZONE: 14 osób

13 LISTOPADA 2017:  Rezerwacja na najbliższy piątek tj. 17 listopada 2017 zrealizowana na godzinę 18:00 w Klubie Re - obejmuje 15 osób - przy stolikach będzie karteczka ROOTNODE - musiałem Pani przeliterować - oczywiście sala dla niepalących - lokal czynny do ok. 1:00-2:00.
Dodatkowe chętne osoby, które nie załapały się na rezerwacje proponuje przyjść wcześniej, by zając sobie  wolne miejsca, jak jakieś jeszcze będą.

• Super! 1

Gdyby ktoś potrzebował zabrać się z Katowic, mam jeszcze 2 miejsca w samochodzie ;)

• Lubię 1

Nie, spokojnie, muszę wrócić w miarę trzeźwy ;) więc bez ekscesów ;) 

No coraz bardziej żałuje że mi termin nie pasuje . Zaczyna to fajnie wyglądać . 

Kisiek wsiadaj w samolot, przylec na kilka godzin i wracaj do siebie ... to nie będziesz miał co żałować.

Ja się nie pisałem na 100% wcześniej, ale się potwierdzam. Zabiorę się z @theqkash jak się zgodzi :) [Mam nadzieję, że nic się nie zmieni.]

Edytowano przez mariaczi

W razie czego będzie jeszcze jedno miejsce, ale chyba tylko w jedną stronę do Krakowa z Katowic ;) 

Teraz, theqkash napisał:

W razie czego będzie jeszcze jedno miejsce, ale chyba tylko w jedną stronę do Krakowa z Katowic ;) 

Ano piszę się na powrót, zgodnie z ustaleniami :)  

Rezerwacja na najbliższy piątek tj. 17 listopada 2017 zrealizowana na godzinę 18:00  w Klubie Re - obejmuje 15 osób - przy stolikach będzie karteczka ROOTNODE - musiałem Pani przeliterować - oczywiście sala dla niepalących - lokal czynny do ok. 1:00-2:00.

Dodatkowe chętne osoby, które nie załapały się na rezerwacje proponuje przyjść wcześniej, by zając sobie  wolne miejsca, jak jakieś jeszcze będą lub umówić się z @behemoth - jest duży, więc z pewnością przyjmie z dwie Panie na kolana :P. 

• Haha 1

Cześć!

Wszyscy chyba już wytrzeźwieli ( ;-) ) więc czas na małe podsumowanie.

Impreza odbyła się w eleganckim gronie, bardzo dziękuję wszystkim za przybycie i mam nadzieję, że podobnie jak ja bawiliście się wyśmienicie. 

Szczególne podziękowania dla @mariaczi za bycie najlepszym kierowcą ever, a także dla @szarik za elegancką organizację całości (tylko dlaczego w Krakowie? :P )

Pozdrowienia dla @Artur Pajkert Hekko.pl który z tego co wiem bardzo chciał się na imprezie pojawić, ale nie mógł, za to wysłał elegancko reprezentujących go kolegów (którzy niestety nie chcieli powiedzieć nic o następnych przejęciach :) )

Mam nadzieję, na następne meetingi w najbliższym czasie :) Do zobaczenia!

• Lubię 3

Było fantastycznie. Bardzo dziękuję wszystkim ale przede wszystkim @mariaczi który nas nawaleńców w środku nocy rozwoził biedny po domach. Gdyby nie on... Mamy spory dług do spłacenia mu na kolejnym meetingu ;)

GPWJF9X.jpg

Poza tym:

• @szarik za organizację imprezy i kebaba :) który mnie zniszczył ;)
  • @theqkash i Natalia za wspólną drogę, dyskusję, bycie przewodnikiem i zaprowadzeniem na kebsy :P (Łukasz współwinny zniszczenia mnie przez kebaba :D )
  • @behemoth jak zwykle za ciekawe dyskusje + współwinny z @theqkash zniszczenia mnie alkoholowo ;) 
  • @Spoofy za ciekawe rozmowy o datacenter ;)
  • Paulina za heheszki ;) 
  • Jacek za Reacta i @danielbdrozdz za SSLe ;)
  • @mrViperoo za jQuery ;)
  • Adam za poratowanie ładowarką ;)

• Lubię 2
  • Super! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez szarik
      CZAS SPOTKANIA: październik/listopad 2017
      MIEJSCE: Klub RE 
      Ktoś chętny, zapisywać się. Czekamy na uwagi/sugestie odnośnie terminu i ewentualnie miejsca.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.