Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW


szarik

Termin meetingu  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakim terminie pasuje Ci, by I MEETING ROOTNODE IN KRAKOW się odbył?

    • 20 października 2017
    • 27 października 2017
    • 10 listopada 2017
    • 17 listopada 2017
    • 24 listopada 2017

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 20.09.2017 o 21:15

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje poczekać z tydzień z zamknięciem ankiety - tak do 20 września... trendy po ankiecie widać, że zmierzają ku 17 listopada 2017.

 

Ankieta zamyka się w dniu 20.09.2017 o 23:15

Edytowane przez szarik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, behemoth napisał:

Marek chyba autem, chociaż boję się kiedy będę mógł następnego dnia prowadzić ;).

 

Spokojnie z nami nie zginiesz - jak za bardzo po-szarżujesz z alko to Cię w hotelu umieścimy, pokój zamkniemy i prześpisz ... procedura już testowana i się sprawdza, chociaż po ostatnim takim incydencie w hotelu było kilka uwag, że ktoś krzyczał i dobijał się by wyjść z pokoju :P ...

 

PS> Ktoś to pamięta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szarik napisał:

procedura już testowana i się sprawdza, chociaż po ostatnim takim incydencie w hotelu było kilka uwag, że ktoś krzyczał i dobijał się by wyjść z pokoju :P ...

Tak, bo jak przyprowadziliście (przynieśliście we czterech) mnie do pokoju hotelowego to zamknęliście mnie w nim i poszliście dalej balować na miasto. Musiałem pilnie do WC, drzwi zamknięte, kraty w oknach, pokój na pierwszym piętrze... :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta zamknięta, padło na dwie daty spotkania, z czego część osób deklarowała się na obie... zgłaszany był postulat, że dla części osób 20 Października to za późno, by zorganizować sobie wolne, dlatego datą meetingu zostaje: 17 listopada 2017... 

  • Lubię 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, szarik napisał:

Ankieta zamknięta, padło na 2 daty spotkania, z czego część osób deklarowała się na obie... zgłaszany był postulat, że dla części osób 20 Października to za późno by zorganizować sobie wolne, dlatego datą meetingu zostaje: 17 listopada 2017... 

 

Szkoda :( Nie będę mógł uczestniczyć - na 29 listopada mamy termin odpalenia nowego różowego i 2 tyg wstecz mam zakaz opuszczania dużego różowego na krok ;)

No cóż - bawcie się dobrze!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam Szendzielorz napisał:

 

Szkoda :( Nie będę mógł uczestniczyć - na 29 listopada mamy termin odpalenia nowego różowego i 2 tyg wstecz mam zakaz opuszczania dużego różowego na krok ;)

No cóż - bawcie się dobrze!

 

Zrobimy specjalnie dla Ciebie streming :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

PODSUMOWANIE:

Ankieta zamknięta,  datą meetingu zostaje: 17 listopada 2017... 

Na tą chwilę lokalizacja: Klub Re (na początek)  

 

Jak zwykle zadzwonię i zarezerwuję stoliki dla nas, w zawiązku z czym proszę na PRV o zgłoszenie się osób, które będą w spotkaniu uczestniczyć,  z podaniem danych:
 

  • IMIĘ I NAZWISKO (niepodanie - zostanie nick - przyda się do identyfikatorów)
  • NR TELEFONU (jak ktoś się będzie chciał ze mną skontaktować, to go wpisze do kontaktów, w przeciwnym razie się do mnie nie dodzwoni)
  • CZAS PRZYBYCIA (myślę, że od 18:00 będzie optymalnie, zwykle schodzicie się koło 18:30-20:00) 
  •  

W odpowiedzi wyślę te same dane dotyczące mojej osoby. 

 

Zasada jest prosta: siedzimy w Klubie Re, aż nam się znudzi... zwykle ok. północy następuje migracja i wyszukiwanie nowego lokalu gdzie można jeszcze wejść (o tej porze zwykle kluby są zapełnione), każdy płaci za siebie, nie robimy żadnej zbiórki - bo nie ma potrzeby i nigdy nie było (nie rezerwujemy lokalu dla siebie, jedynie odpowiednia ilość stolików).

 

Czekamy na ewentualne uwagi/sugestie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.