Skocz do zawartości

mrViperoo

Użytkownicy
 • Ilość treści

  251
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  10

mrViperoo wygrał w ostatnim dniu 18 Styczeń

mrViperoo ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

43 Excellent

Informacie firmowe

 • Funkcja w firmie
  Specjalista ds. marketingu

Ostatnio na profilu byli

671 wyświetleń profilu
 1. Może jakaś aplikacja korzysta? Ewentualnie poszukaj w którym pliku znajduje się shell_exec i podrzuć tu. A i polecam sprawdzić spójność plików.
 2. Trochę czepianie się z mojej strony Ale mysqltunner polega na statystykach/ustawieniach serwera, to znaczy jak sobie odpalę go to on nie wykona miliona query i zmierzy czas ich wykonania tak żeby autor mógł jest porównać z poprzednim miesiącem. Druga sprawa, wystarczy restart serwera mysql żeby tunner zwrócił nie do końca wiarygodne rady. Do diagnostyki baz, jak najbardziej ale sam w sobie nie wykonuje benchmarku MySQL.
 3. MySQLTuner testuje wydajność? @mcbarlo nie wiem czy takie testy będą oddawać rzeczywistą sytuację na serwerze. Chcesz ten skrypt uruchamiać na środowiskach hostingu współdzielonego? O ile są to serwery dedykowane/VPS to lepiej jest monitorować za pomocą jakiegoś zabbixa zużycie CPU, IO itp. Jeżeli to hosting współdzielony, może monitoring czasu odpowiedzi strony? Coś co minutę lub więcej odwoływało stronę i mierzyło czas odpowiedzi. Ja mam do tego dedykowaną aplikację ale myślę że sporo jest takich Saasów.
 4. Dziś jest piątek, jak wiadomo deployment na produkcję leci w piątek o 16. W przypadku OVH może być troszkę wcześniej.
 5. Najważniejsze jest wdrożenie href lang. https://support.google.com/webmasters/answer/189077?hl=pl
 6. W SYSie są płyty Supermicro czy tudzież takie, które wspierają IPMI, ponieważ można wykupić dostęp do niego. Tylko niestety wykup jest bardzo nieopłacalny.
 7. Nawet teraz w ofercie dedyków (ovh.pl) nie ma zawsze KVM, wszystko zależy od modelu.
 8. Myślę że tak jest skonstruowana oferta i raczej nic tego nie zmieni. Chcesz KVM to kup w ovh.pl za większe pieniążki
 9. Armów dawno nie widziałem w SYS.
 10. Cześć, Czemu chcesz używać VPNa? Chcesz schować jakieś firmowe zabawki czy tunelować ruch z np. za granicy żeby symulować że są w Polsce? Co znaczy dla Ciebie dobre łącze (jaki wolumen X mb/s)?
 11. Albo jak takie testy się powiodą i strona będzie padać, będzie niedostępna to "tester" zarząda okup żeby przestać :D
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.