Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

[Fabrado] Nowa marka na rynku VPS


Fabrado

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Fabrado to nowa marka na rynku VPS. Usługa jest skierowana do osób, które mają podstawową wiedzę w obszarze administrowania systemem Linux.

 

Co nas wyróżnia? Stosujemy szybki sprzęt - dyski SSD klasy serwerowej i serwery z najnowszymi procesorami Xeon Scalable (tylko w DC Kraków). Przy tworzeniu maszyny użytkownik ma możliwość wybrać jedną z 3 niezależnych lokalizacji. Cennik jest łatwy w zrozumieniu, usługa nie zawiera ukrytych opłat, a backup i korzystanie z sieci prywatnej są darmowe. Zarządzanie odbywa się za pomocą intuicyjnego, autorskiego panelu użytkownika.

 

Zachęcamy do testów nowej usługi VPS.

 

Przy rejestracji należy użyć kodu 92543b8514237727921d69e3 aby zyskać jedną darmową VM na 6 miesięcy (kod ważny do 08.09.2019).

 

https://fabrado.com/

 

Na wybranych podstronach panelu pojawią się krótkie ankiety, za pomocą których możecie zgłosić uwagi.

Liczba kont promocyjnych jest ograniczona!

 

Zespół Fabrado.

 

 

Fabrado
ul. Fabryczna 20A
31-553 Kraków
NIP: PL9451972201
KRS: 0000390511

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wada która się pojawia to bardzo wąski wybór dystrybucji (akt. debian 7,8,9) ale i są dobre strony np. korzystanie z infra. atmana(lok. WAW).

Ceny przedstawione to netto czy brutto? Na stronie nigdzie tego nie znalazłem(regulamin usług, cennik itp.)

Edytowane przez Matix8981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO Sugeruje zoptymalizować stronę sprzedażową, bo przez ten nienaturalnie wielki i NIE responsywny powinien się zmniejszyć przy scrolowaniu w dół TOP oferta jest mało czytelna :(

Wypełniłem formularz rejestracji ( nie pojawiają się czerwone monity błędów) ale przycisk Utwórz konto jest "szary" i  nieklikalny ? czego brakuje ?

fabrado.jpg.f04be342f862ca15c10a0e243dd9da48.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rzut oka - strona startowa spoko ale panel słabiutko. Brak informacji po utworzeniu vm'ki która nadal się muli, widzę jedynie że klucz wygenerowało, redirect na pustą stronę po utworzeniu vm no i brak jej na liście! Mieszanie języka polskiego z angielskim nie wygląda tak ładnie. Wirtualizacja Xen, why not KVM? Tylko 3 systemy też średnia sprawa, gdyby była możliwość wgrania własnego iso to ło panie brałbym i brał. 

edit: za pierwszym razem nie "przyjęło" zgłoszenia o utworzenie vmki a teraz jakoś poszło. 

a tak to spoko, dobra oferta jak na aktualny rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roberrt Region Warszawa niestety musimy na razie wyłączyć już z tej promocji z powodu zbyt dużego zainteresowania, dla tego nie mogłeś stworzyć VM. Proponuję sprawdzić Kraków - may tam najszybszy obecnie sprzęt.

 

@MruczekProgram fabradoagent służy wysyłaniu statystyk, które widzisz w panelu użytkownika (użycie dysku, RAM, CPU, sieci). Jest napisany w Python więc możesz zobaczyć źródła jeżeli coś podejrzewasz :) Możesz go odinstalować (pakiety fabrado-agent, fabrado-repository) - stracisz przez to tylko statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz pora na opinię

VPS teraz śmiga,  na razie mogę polecić postawiłem sobie fastpanela i na razie działa bez zarzutu.

Wyniki z speedtesta są ok. 236.21 Mbit/s download i 315.85 Mbit/s upload.

Testy:

na pewno lepsze (subiektywnie!) niż te wszystkie h88 i inne nazwy, wprowadzenie jakiegoś programu partnerskiego byłoby na duży plus tak samo rabat od ilości posiadanych usług (np. 3 vm -20% na wszystkie)

 

Ale generalnie na tą chwile POLECAM!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to najeżdżanie na Morele. Komu się nie zdarzyło zgubić trochę danych klientów. Bywa. Chociaż spamu na adresy zarejestrowane w Budujesz i Morele dostaję ostatnio co niemiara. Mimo tego jestem długoletnim, zadowolonym klientem z Netpunktem pod bokiem.

 

W ogóle oni takiego drugiego Amazona robią. Sklepy z różnymi asortymentami już mają, marketplace cichaczem tworzą (gdzie inni sprzedawcy mogą wystawiać swoje towary), a teraz jeszcze chmura. Tylko dlaczego nie można się zalogować tym samym kontem jak w Amazonie?

 

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to moglibyście U2F wdrożyć. Pokazać, że traktujecie sprawę serio.

 

Skąd wiem, że korzystam z VPS-a w promocji? Dodałem voucher przy rejestracji. OK, już widzę. Przy tworzeniu serwera jest info, że będzie bezpłatny do 8 marca 2020.

Edytowane przez blfr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również testuję VPS'a w Toruniu (DC dataspace), póki co bez zastrzeżeń. Zobaczymy jak będzie ze stabilnością.

Na ten moment jedynym minusem jest sztywny limit przepustowości up/down ~80 Mbps. 

Wie ktoś może w jakim DC znajdują się serwery w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MatX napisał:

Również testuję VPS'a w Toruniu (DC dataspace), póki co bez zastrzeżeń. Zobaczymy jak będzie ze stabilnością.

Na ten moment jedynym minusem jest sztywny limit przepustowości up/down ~80 Mbps. 

Wie ktoś może w jakim DC znajdują się serwery w Krakowie?

S-Net(Toya) lub mają łącze od nich.

Edytowane przez Matix8981
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.