Skocz do zawartości

Fabrado

Użytkownicy
 • Postów

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Informacie firmowe

 • Firma/marka
  Fabrado

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Fabrado Osiągnięcia

Rekrut

Rekrut (2/14)

 • Pierwszy post
 • Dyskutant
 • Z nami od tygodnia
 • Z nami od miesiąca
 • Rok z rootnode

Najnowsze odznaki

1

Reputacja

 1. W tym momencie nie dajemy gwarancji działania VM w przypadku DDoS.
 2. Cześć, Dziękujemy za wszystkie uwagi! Wszystkie spisaliśmy i będziemy je uwzględniać przy rozwoju Fabrado. Promocja jest już zakończona. Ci, którzy tworzyli konto wczoraj i dzisiaj ale z jakiegoś powodu kod nie zadziałał - proszę o informacje przez kontakt z supportem z panelu Fabrado. W ciągu kilku dni dołożymy zasobów w Warszawie bo widzimy, że ten region cieszy się największą popularnością.
 3. W tym momencie nie planujemy funkcjonalności zmiany reverse DNS ale uwzględnimy tę uwagę.
 4. @Roberrt Region Warszawa niestety musimy na razie wyłączyć już z tej promocji z powodu zbyt dużego zainteresowania, dla tego nie mogłeś stworzyć VM. Proponuję sprawdzić Kraków - may tam najszybszy obecnie sprzęt. @MruczekProgram fabradoagent służy wysyłaniu statystyk, które widzisz w panelu użytkownika (użycie dysku, RAM, CPU, sieci). Jest napisany w Python więc możesz zobaczyć źródła jeżeli coś podejrzewasz Możesz go odinstalować (pakiety fabrado-agent, fabrado-repository) - stracisz przez to tylko statystyki.
 5. @MionZwróciłem się do Ciebie na priv.
 6. @Mion Kliknij najpierw "Dodaj" przy Voucherze.
 7. Cześć, Dziękujemy za uwagi. Podane ceny są cenami netto.
 8. Cześć! Fabrado to nowa marka na rynku VPS. Usługa jest skierowana do osób, które mają podstawową wiedzę w obszarze administrowania systemem Linux. Co nas wyróżnia? Stosujemy szybki sprzęt - dyski SSD klasy serwerowej i serwery z najnowszymi procesorami Xeon Scalable (tylko w DC Kraków). Przy tworzeniu maszyny użytkownik ma możliwość wybrać jedną z 3 niezależnych lokalizacji. Cennik jest łatwy w zrozumieniu, usługa nie zawiera ukrytych opłat, a backup i korzystanie z sieci prywatnej są darmowe. Zarządzanie odbywa się za pomocą intuicyjnego, autorskiego panelu użytkownika. Zachęcamy do testów nowej usługi VPS. Przy rejestracji należy użyć kodu 92543b8514237727921d69e3 aby zyskać jedną darmową VM na 6 miesięcy (kod ważny do 08.09.2019). https://fabrado.com/ Na wybranych podstronach panelu pojawią się krótkie ankiety, za pomocą których możecie zgłosić uwagi. Liczba kont promocyjnych jest ograniczona! Zespół Fabrado. Fabrado ul. Fabryczna 20A 31-553 Kraków NIP: PL9451972201 KRS: 0000390511
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.