Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

RN Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ludki, mam problem z T-Mobile. W lipcu zrezygnowałem z ich usług internetu mobilnego LTE z miesięcznym wypowiedzeniem, uregulowałem wszystkie rachunki jakie miałem a już drugi czy trzeci raz otrzymują fakturę na -0.04 PLN do zapłacenia (minus cztery grosze). O co tutaj chodzi i jak się tego spamu pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałem pogodzić się z W10 na PC ale po raz kolejny się nie udało. I raczej na tym komputerze się nie uda.

Wróciłem do W7 i gdy chciałem podpiąć folder OneDrive (Na W10 podpięty) pod program to ukazał mi się komunikat o braku takiej możliwości...

Folder OneDrive na partycji Chmura (G) ma 0 bajtów, nie można go otworzyć i nie można go usunąć. Pozostałe foldery na partycji to jest hubiC i Google Drive działają bez zarzutu.

Teraz mam dylemat czy to W10 jest winowajcą czy zaczyna mi padać powoli HDD. Podczas instalacji któregoś z systemów miałem CHKDSK który nic nie wykrył, wykonał chyba tylko jakieś kontrolne sprawdzenie. Poprzednim razem jak siadł mi dysk to miałem blokadę dostępu do całej partycji (odmowa dostępu, system plików RAW) i obawiam się podobnej akcji tym razem tyle że od pojedynczego folderu zaczynając a kończąc na całej partycji/dysku.

Jaka jest wasza wstępna diagnoza wynikająca z opisu problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tylko w tym folderze były pliki. Po podłączeniu się z programem powinien tylko sprawdzić czy są jakieś różnice pomiędzy tym co na dysku a tym co w chmurze...

Tymczasem folder się wyzerował i zablokował przez co muszę ściągać wszystko z chmury na dysk. Mam nadzieję że dysk nie pad, ma już 5 lat ponad..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, proszę Cię, jak nie idzie, czytaj ze zrozumieniem: "Musisz wywołać to narzędzie przy uruchomionym trybie podniesionych uprawnień." Wykonaj "Uruchom jako administrator" na "Wiersz poleceń" i będzie działać.

Edytowane przez mariaczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.