Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

RN Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że kilka osób zabolało w jaki sposób nowy właściciel WHT je potraktował.

Sam osobiście przywykłem do takiego traktowania niemniej wyrzucenie osób z naprawdę dużym dorobkiem merytorycznym....

 

P.S. Zanim moje konto poleciało użytkownik @Łukasz na WHT wysłał mi PW. Niestety jak chciałem ją rano odczytać to mojego konta już nie było. Miałbym więc prośbę - jeżeli użytkownik jest obecny na tym forum to prosiłbym o PW tutaj. Temat wiadomości (powiadomienie na maila) na WHT to "Pytanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pawel_15 napisał:

 

P.S. Zanim moje konto poleciało użytkownik @Łukasz na WHT wysłał mi PW. Niestety jak chciałem ją rano odczytać to mojego konta już nie było. Miałbym więc prośbę - jeżeli użytkownik jest obecny na tym forum to prosiłbym o PW tutaj. Temat wiadomości (powiadomienie na maila) na WHT to "Pytanie".

To ja, a w wiadomości wysyłałem namiary na nowe forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szarik przypiął/eła ten temat

@szarik film wspaniały. Tak swoją drogą lektorem jest "Arni" z 13-stego posterunku.

 

44 minuty temu, ksk napisał:

Raczej nigdy się nie dowiemy. Ale zapłacić taki gruby hajs za forum które w 3 dni umarło :)

 

@ksk To wiadomo za ile poszło? Bo tak szczerze mówiąc, nie znalazłem tej informacji. :)

Edytowane przez Boski
Dopisany login @ksk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.