Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Zapytanie o resellerkę


sempre

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do wątku zapytania. Wiem, że dedyk/vps z adminem byłby tu zasadny, ale jestem po prostu zbyt przyzwyczajony do usługi reseller i wszelkich udogodnień jakie za tym idą, opłaconych już licencjach na lsws, da imunify i inne rzeczy, jest to dla mnie po prostu zbyt wygodne, żeby rezygnować z tego typu usługi na rzecz takiej już bardziej "na własnym podwórku" managed usługi. Będąc na resellerze wiem, że nie tylko ja jestem na tym nodzie i że jeżeli ja nie zgłoszę jakiegoś problemu, to pewnie prędzej zrobi to za mnie ktoś inny. Podziękowania dla Pana z @Hostline.pl za próbę pomocy przy wyestymowaniu zużycia cpu i ramu dla wszystkich użytkowników aktualnego hosta reseller, jednak ssh jest na aktualnym hostingu tak wykastrowane, że tam 4 komendy na krzyż działają. Jakby ktoś znał jakąś fajną polską/zagraniczną, sprawdzoną propozycję reseller pod moje potrzeby to będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki, sam robie aktualnie research i wybór jest dosyć duży, więc ciężko w natłotku tego wszystkiego coś wybrać. 

Edytowane przez sempre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sempre napisał(a):

Wracając do wątku zapytania. Wiem, że dedyk/vps z adminem byłby tu zasadny, ale jestem po prostu zbyt przyzwyczajony do usługi reseller i wszelkich udogodnień jakie za tym idą, opłaconych już licencjach na lsws, da imunify i inne rzeczy, jest to dla mnie po prostu zbyt wygodne, żeby rezygnować z tego typu usługi na rzecz takiej już bardziej "na własnym podwórku" managed usługi. Będąc na resellerze wiem, że nie tylko ja jestem na tym nodzie i że jeżeli ja nie zgłoszę jakiegoś problemu, to pewnie prędzej zrobi to za mnie ktoś inny. Podziękowania dla Pana z @Hostline.pl za próbę pomocy przy wyestymowaniu zużycia cpu i ramu dla wszystkich użytkowników aktualnego hosta reseller, jednak ssh jest na aktualnym hostingu tak wykastrowane, że tam 4 komendy na krzyż działają. Jakby ktoś znał jakąś fajną polską/zagraniczną, sprawdzoną propozycję reseller pod moje potrzeby to będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki, sam robie aktualnie research i wybór jest dosyć duży, więc ciężko w natłotku tego wszystkiego coś wybrać. 

 

do sprawdź dedyki z administracją: www.prestahosting.pl - tam można dokupić wszystko: cPanel, LSWS i działa jak zwykły hosting, tj ma pełną administrację. Można też użyć CloudLinuxa i wtedy jest limitowanie EP, CPU, czy RAM (o ile jest potrzebne - żeby jedno konto nie zajechało całej maszyny np. w przypadku włamu). Ale ceny licencji wiadomo, że tanie nie będą, bo sam LSWS kosztuje tyle co prawie Twój budżet miesięczny, to samo cPanel. 

 

Polskie konta resellerskie są na: https://www.smarthost.pl/pakiety-hostingowe-reseller (uwaga: nie sprzedajemy się 😉 )

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę z innego zielonego forum hostingowego hosting NameCrane.com. Właścicielem jest Francisco od BuyVM czy PonnyNet. Według mnie ma bardzo atrakcyjne ceny oraz oczywiścię lokalizację w EU. Są dostępne budżetowe konta reseller, konta zwykłe oraz konta dedykowane z większą ilością zasobów oczywiście wszystko na DirectAdmin lub Cpanel, co kto lubi (w cpanelu niestety jest limitowana liczba kont lecz za mała opłatą można dokupić paczki z dodatkową ilością).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.