Skocz do zawartości

Ranking użytkowników

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 19.05.2021 uwzględniając wszystkie miejsca

 1. To podziel się szczegółami/screenami . Bo takie ogólnikowe pisanie uznajemy za czarny marketing i spam .
  2 punkty
 2. Myślę, że nie będziesz narzekał. Złego słowa na Hitme powiedzieć nie mogę, nasz klient ma tam wrzuconą dość ciężką stronę na Wordpressie i wszystko działa bez zarzutów, a jak standardowy hosting to za mało, możesz pomyśleć o ich ofercie serwerów VPS z administracja. edit. dopiero teraz zauważyłem, że ktoś odkopał stary temat... prawdopodobnie autor już dawno znalazł serwer Pana powyżej nominuję do nagrody Złotej Łopaty.
  2 punkty
 3. Tzw. burza w szklance wody.
  2 punkty
 4. A masz jakieś dowody czy tylko tak rzucasz oskarżenia?
  1 punkt
 5. Witamy! W dniu 30.05.2021 roku wprowadziliśmy nową ofertę hostingu z LiteSpeed + LS Cache. Dzięki serwerowi LiteSpeed + LS Cache prędkość wczytywania się stron może wzrosnąć nawet 8-krotnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę na sohost.com Z tej okazji z kodem LITESPEED hosting aż 40% taniej! Kod ważny do 07.06.2021 roku.
  1 punkt
 6. Nowy węzeł CDN nazwa.pl w Hiszpanii Od dziś w Madrycie zaczyna oficjalnie działać najnowszy węzeł sieci CDN nazwa.pl. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do punktu wymiany ruchu ESPANIX, informacje z serwerów CDN nazwa.pl do sieci hiszpańskich przekazywane są teraz błyskawicznie! Nowa lokalizacja pozwala tym samym na skrócenie czasu wczytywania stron utrzymywanych na hostingu nazwa.pl dla wszystkich użytkowników regionu Półwyspu Iberyjskiego i południa Europy. Sieć CDN nazwa.pl działa całkowicie automatycznie. Użytkownicy serwerów CloudHosting nie muszą podejmować żad
  1 punkt
 7. Nawiązując do przesłanego linku - nie będę się tutaj odnosił do całej sytuacji, chociaż artykuł skraca temat, być może trochę szukając sensacji. Każda firma musi podjąć wyzwanie autoryzacji użytkownika, z którym ma w zasadzie tylko kontakt zdalny. Jeden użytkownik zrozumie sytuację i sprawa jest załatwiana od ręki, a inny użytkownik, może z własnych przekonań, może z braku własnego doświadczenia, będzie chciał wykonać pewne czynności tylko tak, jak sobie sam to wymyślił. Natomiast działanie podejmowane w ramach określonych procedur bezpieczeństwa zawsze było, jest i będzie ostatecznie w intere
  1 punkt
 8. https://subiektywnieofinansach.pl/pan-dariusz-bolesnie-zderzyl-sie-z-obsluga-klienta-firmy-hostingowej-nazwapl/
  1 punkt
 9. Promocja Styczeń 2021: Elastyczny Web Hosting 40% taniej Tylko przez dwa dni Elastyczny Web Hosting w cenie - 40% za pierwszy rok. Zamiast 200 zł zapłacisz 120 zł. Jak skorzystać z promocji? W dniach 28.01.21 r. od godziny 00:00 do 29.01.2021 r. do godziny 23:59, wejdź na stronę https://dhosting.pl, zamów Elastyczny Web Hosting na rok i zapłać 40% mniej. Spiesz się, gdyż promocja trwa tylko dwa dni! Szczegóły oferty znajdziesz w regulaminie na https://dhosting.pl. Zapraszamy!
  1 punkt
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.