Skocz do zawartości

webh

Użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

1 obserwujący

 1. Opinie o webh.pl

  Dzień dobry, Z informacji jakie posiadam wynika, że sprawa została załatwiona błyskawicznie po pierwszym mailu, który wysłałeś do nas dziś o 11:38 (czyli w ten sam czas w którym wysłałeś również ten post). Mam nadzieję, że sprawa została tam dokładnie wyjaśniona. Pozdrawiamy! webh.pl
 2. RN Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

  Szkoda, że na jsfiddle nie ma wglądu w to skąd pochodzą odwiedzający :-) Ciekaw jestem, pod jakimi hasłami do tego dotarli.
 3. Opinie o webh.pl

  Dzień dobry Procesor dostępny na serwerach Storage nie różni się od procesorów dostępnych na naszych innych usługach - są to procesory z serii Intel Xeon E5. Ilość RAMu dostępna w tej usłudze to 2GB. Jeśli chodzi o zniżki, proponujemy kilka możliwości obniżenia ceny usługi: Skorzystanie z każdego spośród wariantów naszych programów rabatowych, gdzie za lojalność oraz przedłużanie serwera na dłużej otrzymujesz lepsze rabaty, Polecanie innych klientów za pomocą naszego programu partnerskiego, z którego otrzymujesz środki do wykorzystania na nasze usługi za każdą płatność wykonaną przez poleconego przez Ciebie klienta. Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.
 4. VPS z 2TB dysku za 80zł? W webh da się! Jeśli potrzebujesz taniej i szybkiej przestrzeni na storage – dobrze trafiłeś. Wprowadziliśmy w webh zupełnie nową ofertę na serwery storage VPS, na których możesz niedużym kosztem utrzymywać kopie zapasowe lub większe strony. Za serwer VPS z 1TB przestrzeni i nielimitowanym transferem, zapłacisz tylko 50zł miesięcznie, zaś za serwer z dyskiem 2TB jedynie 80zł miesięcznie. Usługa storage VPS świadczona jest na dyskach SSD-cache, a klienci mogą z nich korzystać z prędkością 100MB/s oraz 200iops (na każdy VPS). Przebudowaliśmy w związku z tym naszą ofertę – już teraz za pomocą wygodnego konfiguratora na naszej stronie, możesz dowolnie dobierać zasoby dla Twojego serwera dla każdej z naszych ofert. Jeżeli poszukujesz większego dysku, lub chcesz sprawdzić nasze pozostałe opcje w zakresie serwerów – zobacz naszą ofertę na serwery VPS i zamów swój serwer już dziś! Ceny naszych serwerów zaczynają się już od 20zł! Udostępniliśmy również możliwość dobierania dysków SSD cache, dostępnych normalnie w ofertach storage, dla standardowych serwerów VPS KVM z naszej oferty – rozszerz swój dotychczasowy serwer o terabajty miejsca na Twoje dane! W webh da się!
 5. Spectre i Meltdown - wpływ na rynek hostingowy

  Na naszych serwerach również nie widać różnicy w wydajności.
 6. DirectAdmin - za i przeciw

  Jakkolwiek by na DA nie "psioczyć", tak w Polsce panel ten jest zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny i nawet z naszego doświadczenia wynika, że jeśli są pytania o panel to najczęściej właśnie o ten konkretny.
 7. DA SIĘ! Rewolucja w usłudze KVM – nieprzyzwoicie dużo mocy i pamięci tylko za 50zł miesięcznie! Cześć! Pracując nad rozbudową naszej infrastruktury, staramy się mocno skupić zarówno na nietypowych, acz przydatnych funkcjonalnościach, ale przede wszystkim na ogólnej wydajności naszej infrastruktury. Doszliśmy z tym do tego stopnia, że możemy powiedzieć DA SIĘ proponując wyjątkowe parametry w naszej nowej ofercie na serwery VPS KVM. W naszej nowej flagowej ofercie, oferujemy: 4 rdzenie Intel Xeon E5 8 GB pamięci RAM 40 GB powierzchni SSD za jedyne 50zł miesięcznie! To prawdopodobnie najbardziej korzystna oferta na rynku. Powiedz z nami DA SIĘ i zamów już teraz usługę z naszej nowej oferty i korzystaj z ekskluzywnych udogodnień jakie dajemy gratis do wszystkich serwerów KVM: kopia zapasowa wykonywana co 1h (snapshot), możliwość uruchomienia dowolnej kopii zapasowej jako osobny serwer-klon, gratis na 3h – można dzięki temu przeprowadzać np. testowy upgrade usług na serwerze, przed wdrożeniem na produkcję, konsola awaryjna dostępna dla Twojego serwera oraz dla ewentualnego serwera-klona, montowanie własnego ISO, pełna dowolność jeśli chodzi o system operacyjny z którego chcesz korzystać na Twoim VPSie, szybkie, samodzielne zwiększanie zasobów serwera – kiedy chcesz i kiedy potrzebujesz. Pamiętaj, że zasoby na KVM są gwarantowane, overselling nie występuje, a swoboda i możliwości wynikające z korzystania z tej metody wirtualizacji są gigantyczne – znacznie większe niż w przypadku często stosowanego na naszym rynku serwerów w technologii OpenVZ. Zapomnij o przestarzałych kernelach, ograniczeniach wirtualizacji i innych utrudnieniach. Powiedz DA SIĘ i korzystaj z VPS dokładnie tak jak potrzebujesz, na naszej wysokowydajnej infrastrukturze. Pamiętaj też o zaletach korzystania z usług świadczonych przez webh.pl, które nie wynikają bezpośrednio z oferty: ceny wszystkich usług mogą zmniejszyć się w związku z korzystaniem z programów rabatowych polecając nasze usługi możesz jeszcze bardziej obniżyć koszta Twoich serwerów mamy fajny, szybko reagujący support jesteśmy w pełni polską firmą nasza infrastruktura znajduje się w Polsce Niezdecydowany? Testuj przez pierwszy miesiąc KVM za 5zł z kodem 5PLN. Nie czekaj, zamów już teraz!
 8. Black Friday: dzieje się coś ciekawego?

  Cześć My postanowiliśmy zrobić Black Friday nie tylko dla nowych, ale także dla dotychczasowych klientów. Szczegóły tutaj.
 9. Jeśli czarny piątek to dla wszystkich klientów - 25% rabatu na wszystko! Nadchodzi czarny piątek - dzień w którym każdy powinien kupić więcej niż planował, za mniej niż powinien zapłacić. Skorzystaj już teraz z oferty przygotowanej dla Ciebie na ten dzień i odbierz wyjątkowy rabat zarówno na zakup nowej, jak również na przedłużenie posiadanej już usługi na webh.pl! Od 24 listopada przy zamówieniu lub przy opłacaniu przedłużenia dowolnej usługi, posługując się kodem BF2017 obniżysz płatność aż o 25%. Oferta ważna jest do końca miesiąca lub do wykorzystania puli 1000 zamówień lub odnowień usług z podanym wyżej kodem. Nie czekaj, aż inni Cię wyprzedzą - skorzystaj z rabatu w pierwszej kolejności!
 10. Opinie o webh.pl

  W obecnej chwili nie planujemy przywracać serwerów dedykowanych do stałej oferty. Możesz natomiast napisać do nas, jeśli potrzebujesz konkretnej maszyny możemy spróbować coś przygotować.
 11. Dzień Niepodległości w webh – hosting w Polsce z 75% rabatem – zapłać mniej niż 50zł za rok! Oferta ważna tylko dziś – zamów w Dzień Niepodległości z aż 75% rabatem nasz Hosting Cloud – gwarantowane zasoby CPU oraz RAM, a także szereg wyjątkowych funkcjonalności dodatkowych: - cogodzinny backup danych dostępny do 21 dni wstecz - bezpłatne skalowanie zasobów mocy dostępnej dla konta hostingowego - zmiana wersji PHP, możliwość zarządzania aktywnymi modułami PHP oraz konfiguracją php.ini - certyfikaty SSL LetsEncrypt, dostęp do SSH, pełne zarządzanie strefą DNS domeny - wszystkie dane znajdują się na dyskach SSD lub SSD PCIe - każda z domen może funkcjonować na osobnym adresie IP Aby zamówić usługę, złóż zamówienie na nasz hosting w chmurze i podaj przy zamówieniu kod: 11LISTOPADA. Pierwsza płatność za usługę, niezależnie od jej długości, będzie zrabatowana aż o 75%. Kolejne lata będą dostępne w cenie zgodnej z naszą polityką programów rabatowych, dzięki której lojalni klienci płacą mniej! A cenę można dodatkowo obniżyć korzystając z programu partnerskiego.
 12. Dzień dobry! Chcielibyśmy przywitać się z Wami w temacie, w którym na bieżąco będziemy informować o nowościach i zmianach w naszej ofercie. Na początek kilka słów o nas: - Istniejemy prawie 10 lat na rynku, oferując wysokiej jakości usługi hostingowe, serwery VPS oraz serwery dedykowane - Jesteśmy w pełni polską firmą, wszystkie nasze serwery znajdują się w naszym centrum danych, które znajduje się w Łodzi - Dokładamy starań, aby zagwarantować ekskluzywne funkcjonalności dla wszystkich oferowanych przez nas usług - Zawsze staramy się znaleźć się idealny stosunek jakości do ceny, dlatego możemy zaproponować atrakcyjne cenowo usługi o wysokiej wydajności i szerokim wachlarzu funkcjonalności dodatkowych - Nasze wsparcie techniczne rozwiązuje średnio 78% zgłoszeń w ciągu 15min od przesłania zgłoszenia. W skrócie o usługach oferowanych przez nas na dzień dzisiejszy wraz z najistotniejszymi atutami każdej z usług: 1. Hosting w chmurze z gwarantowaną mocą obliczeniową: cogodzinny backup danych dostępny do 21 dni wstecz, bezpłatne skalowanie zasobów mocy dostępnej dla konta hostingowego, zmiana wersji PHP, możliwość zarządzania aktywnymi modułami PHP oraz konfiguracją php.ini, certyfikaty SSL LetsEncrypt, dostęp do SSH, pełne zarządzanie strefą DNS domeny, wszystkie dane znajdują się na dyskach SSD lub SSD PCIe, każda z domen może funkcjonować na osobnym adresie IP, oferujemy 90 dni testu usługi za 1zł. 2. Serwery VPS KVM na dyskach SSD: bardzo wydajne serwery VPS w rozsądnej cenie, bezpłatny snapshot co 1h , dostępny do 21 dni wstecz, każdy ze snapshotów można powoływać jako osobną instancję, bezpłatnie na 3 godziny, wszystkie zasoby serwerów VPS są gwarantowane, możliwość korzystania z własnych obrazów ISO, możliwość szybkiego zwiększenia zasobów serwera w razie wystąpienia takiej potrzeby, konsola awaryjna serwera, umożliwiająca rozwiązanie problemów z serwerem. 3. Serwery VPS Windows Server 2016 szybkie i wydajne serwery VPS z zainstalowanym Windows Server 2016, bezpłatny snapshot wykonywany co 1h, dostępny do 21 dni wstecz, gwarancja pełnej dostępności wszystkich zasobów serwera, szybkie skalowanie zasobów w razie potrzeby, dostęp do serwera za pośrednictwem RDP oraz konsoli awaryjnej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Dane rejestrowe podmiotu: ultimahost.pl Szeliga sp. j. 90-019 Łódź, Dowborczyków 25 NIP: 9671354758 REGON: 341287109 KRS: 0000423178
 13. Opinie o webh.pl

  Problem został rozwiązany - niestety wymagał on konsultacji z producentem oprogramowania, co nieco wydłużyło realizację. Odpowiedź powinna być już widoczna w panelu, jak również dostarczona w formie e-mail. ;-)
 14. Opinie o webh.pl

  Ech, ciężkie pytania.... Przejrzałeś nas - odbije się i to bardzo ;-) 1. Klienci korzystający z serwerów z oferty OpenVZ dostaną niebawem ofertę migracji na KVM z nowej oferty na wyjątkowo korzystnych warunkach. 2. Klienci korzystający ze "starej" oferty KVM, mogą w każdej chwili przejść na naszą nową ofertę KVM, kontaktując się z naszym supportem i zgłaszając taką dyspozycję. Muszą tylko pamiętać, że cena się zmienia o 1zł ;-) Podwojenie parametrów zauważalnie odbije się na naszych klientach również z uwagi na wydajność, gdyż jest ono równoznaczne z mniejszą o połowę ilością klientów na poszczególnych maszynach matkach. Dzięki zastosowaniu wydajnego zewnętrznego storage, jesteśmy w stanie bardzo dobrze skalować nody obliczeniowe, co ma odzwierciedlenie w naszej nowej ofercie.
 15. Opinie o webh.pl

  Udało nam się dopracować platformę KVM do takiego stopnia, by mogła zastąpić ofertę OpenVZ w tej samej cenie, ale z pełną wirtualizacją, która z kolei daje większe możliwości i stawia mniej ograniczeń, zwłaszcza użytkownikowi. Pojawiało się coraz więcej pytań na temat Dockera przy OpenVZ, podobnie jak w temacie "bardzo starego jądra". Wolimy, aby użytkownicy mogli korzystać z bardziej wydajnej i elastycznej usługi, niż z przestarzałego i niestety prawie martwego OpenVZ.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.