Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 06.07.2020 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  Co za ściema! miałem jeden hosting wlasnie sprawdzilem faktury. pierwsza oplata była 60zł brutto 2018 rok przedluzenie juz bez promocji było 120zł brutto 2019 rok 2020 rok pierwsza faktura juz od cyber folks za ten sam najnizszy hosting 1gb 160zł nie walcie ściemy ze stare ceny zostały. w ten sposób nie przedłużyłem hostingu bo do celów developerskich przed otwarciem produkcji i zwiekszeniem hostingu na dużo większy nie ma sensu utrzymywać takiego byle czego za takie pieniądze. w dodatku ani nodejs w tej chwili nie widać w ofercie, ani .net core ktory rownież świetnie działa na linuxie. kiszka i tyle. w dodatku wielki minus za kłamstwo w cytowanym poście ;) polecałem, przestałem.
 2. 1 punkt
  Zapoznaj się z naszą ofertą Hostingu www. W podanych widełkach cenowych dostaniesz 5GB - z możliwością przejścia na wyższy pakiet, dostęp SSH, okres testowy, PHP do 7.4 Jeśli masz pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji 667-996-839 lub pomoc@hostmark.pl
 3. 1 punkt
  Hosting SSD NVMe Lite spełnia każdy z wyżej przedstawionych wymagań, zapraszamy do bezpłatnego 14 dniowego testu naszych usług.
 4. 1 punkt
  Sugeruje zatrudnić fachoFca bo takie strzały w ciemno to starta czasu czego kiedyś sam też doświadczyłem. Od siebie mogę polecić @patryk < sprawdzony w boju
 5. 1 punkt
  W szablonie na samym dole masz dodany element <table> który nie jest responsywny. Prawdopodobnie w pliku footer.tpl wstawiony na sztywno albo w ostatnim module w hooku displayFooter. U mnie na androidzie rzeczywiście ładuje się więcej elementów źle (menu nie działa jak powinno i slajder z produktami się rozjdzedza) - ale to na pierwszy rzut oka robi jakis javascript bo strona rozjeżdza się dopiero po jakims czasie od załadowania. Na desktopie z podglądem mobilnych urządzeń jest ok. Ciężko tak bez analizy stwierdzić co wywołuje konflikt - zacznij od wyłączenia wszystkich dodatkowych modułów (przez ustawienia w panelu w zakładce wydajności jest opcja aby wyłączyć nadpisywania oraz moduły niestandardowe - po zmianie i wyczyszczeniu cache sprawdz czy szablon się naprawił - jeśli nie to możliwe ,że nie moduł a jakiś element w szablonie ma błędy).
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.