Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Komu zlecić pozycjonowanie sklepu internetowego


blfr

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym komuś sensownemu zlecić pozycjonowanie sklepu internetowego, a konkretnie produktów z niego. Oferta to dość specjalistyczne urządzenia, więc chociaż konkurencja istnieje, to rzadko są to jacyś giganci. Większą konkurencją są Ceneo i Allegro. Dodatkowo, chciałbym też pewnie, żeby ta sama firma zajęła się kampanią AdWords, bo one się nieźle uzupełniają.

 

Pogooglałem trochę i najbardziej mi się podobają Widoczni.org oraz Grupa Tense, bo sami są wysoko w wynikach ;) Macie jakieś opinie o ich skuteczności? Jeszcze lepszą pozycję ma blogpost od Takaoto, ale nie rozumiem ani ich nazwy, ani oferty.

 

Chciałbym, żeby koszty były rozsądne (1-3 kPLN netto miesięcznie za pozycjonowanie, AdWordsy w miarę wyników sprzedażowych) i relatywnie szybko były jakieś efekty, a jednocześnie, żeby mi następna aktualizacja w Google nie skasowała sklepu. Zdaję sobie sprawę, że to cele pozostające nieco w konflikcie, ale nie jestem skłonny czekać osiem miesięcy przy tych stawkach na rezultaty.

 

Kogo polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że nie załapałem się na tą pro szeptanke :D

Jeśli chodzi Ci o widoczni.pl (nie .org) ... współpracowałem kiedyś z nimi... ogólnie średnio, dobry kontakt ale po roku ich działań, strona naszego klienta wcale nie podniosła się w wynikach wyszukiwaniach (widzialni zostali drugą a raczej pierwszą  agencja SEO kóra pozycjonowała naszego, dość dużego klienta, był już on w pierwszej 10stce w google ale widzialni zapewniało ,że dadzą wbić się jeszcze wyżej.... no nie wspominając o nowych słowach kluczowych....niestety na obietnicach się skończylo, po roku ich działań mimo kilku postawionych zaplecz (no właśnie tylko kilku....), optymalizacji SEO, i jakiś kilku nowych tekstach które nie wiele wniosły to nic się nie zmieniło zarówno w pozycjach jak i w statystykach :) ... spodziewaliśmy się czegoś więcej.

Natomiast mogę polecić widzialni.pl - bardzo starannie wykonują swoją pracę ...  z firmami z którymi współpracowałem (a było ich kilka) to wprowadzili najbardziej efektywne działania SEO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tense odradzam. Mamy z nimi umowę, przez rok czasu na ponad 30 fraz ponad połowa nie jest w ogóle indeksowana w ich systemie wskazywania pozycji a raptem 3 frazy są w top10 (pozycje 8-10). Częste zmiany opiekuna biznesowego i do tego kontakt w postaci odpowiedzi na maile co kilka dni do 2 tygodni. Oczywiście ten ich system też pozostawia wiele do życzenia, bo co innego w ich systemie a co innego w rzeczywistości jeśli chodzi o pozycje. Generalnie zmarnowany rok czasu plus oczywiście pieniądze wyrzucone w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej, 

Polecam osobiście agencję reklamową XXX ich strona to XXX zajmą się nie tylko reklamą w sieci ale też w świecie rzeczywistym, wszystko w jednym. Wszystko co potrzebujesz znajdziesz w tej Agencji sama korzystam i uwierz że nie ma rzeczy, która sprawiałaby im jakiś problem :) Fajny kontakt z doradcami, telefony zawsze odebrane na maile odpisują ekspresowo. Polecam serdecznie !  

 

  • Haha 3
  • Zażenowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, MaxPan napisał:

Ale jakim trzeba być kretynem, żeby pisać od imienia niby zadowolonego klienta i jeszcze to marne logo postować :D


Dlatego nie kasowałem tego, niech potomni wiedzą z jakimi profesjonalistami sie mogą bujać w branży.

  • Lubię 1
  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę, ze ja Tobie dałem lub "Arkadiusz" i na pewno nie za "opinię".  Chyba, że zarejestrowałeś się na forum wyłącznie, żeby taką "opinię"napisać.  Jeśli najstarsze i największe forum SEO dla Ciebie śmieszne to nie warto wracać do tego tematu. Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez MaxPan
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Juvenito napisał:

Na PiO to jakiś super mod dał mi bana za napisanie opinii o hostingu

Sam na PiO jestem od wielu lat i gdyby nie wzorowa moderacja, to forum dawno przestałoby istnieć lub było zaspamowane setkami postów szeptanek ja chociażby  ten.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kilku miesiącach samodzielnego pozycjonowania w celu szukania oszczędności - straciłem pozycje i to dość mocno. Na szczęście po trzech miesiącach działań agencji marketingowej e - p r o m w końcu zaczynam odbudowywać swoja pozycję i silnie ją gruntować 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.