Skocz do zawartości
Bodeha

Serwery proxy pod seo

Polecane posty

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez blfr
      Chciałbym komuś sensownemu zlecić pozycjonowanie sklepu internetowego, a konkretnie produktów z niego. Oferta to dość specjalistyczne urządzenia, więc chociaż konkurencja istnieje, to rzadko są to jacyś giganci. Większą konkurencją są Ceneo i Allegro. Dodatkowo, chciałbym też pewnie, żeby ta sama firma zajęła się kampanią AdWords, bo one się nieźle uzupełniają.

Pogooglałem trochę i najbardziej mi się podobają Widoczni.org oraz Grupa Tense, bo sami są wysoko w wynikach Macie jakieś opinie o ich skuteczności? Jeszcze lepszą pozycję ma blogpost od Takaoto, ale nie rozumiem ani ich nazwy, ani oferty.

Chciałbym, żeby koszty były rozsądne (1-3 kPLN netto miesięcznie za pozycjonowanie, AdWordsy w miarę wyników sprzedażowych) i relatywnie szybko były jakieś efekty, a jednocześnie, żeby mi następna aktualizacja w Google nie skasowała sklepu. Zdaję sobie sprawę, że to cele pozostające nieco w konflikcie, ale nie jestem skłonny czekać osiem miesięcy przy tych stawkach na rezultaty.

Kogo polecacie?
    • Przez dhosting.pl
      Hej, hej!

Tak jak obiecaliśmy w tym wątku, publikujemy kolejny ebook jeszcze w listopadzie. Wiemy, że zostało kilkanaście godzin do końca miesiąca, ale udało się.

Tym razem opowiadamy o SEO w WordPressie również na ponad 30 stronach, więc wszystkich zainteresowanych zachęcamy do pobrania i dania znać, jak się podobało. Od razu uprzedzę, że poradnik skierowany jest raczej do początkujących, ale być może ci zaawansowani również odkryją coś nowego.

http://lp.dhosting.pl/jak-zadbac-o-seo-w-wordpress

Mamy nadzieję, że ebook spełni swoje zadanie!
    • Przez Krzysiek
      Cześć,
      Ostatnio miałem styczność z kilkoma kreatorami stron, na których były postawione strony. Jak wygląda przy nich kwestia pozycjonowania? Macie jakieś doświadczenia? Jakieś podpowiedzi? Z jakimi kreatorami pracowało się Wam najlepiej?
    • Przez smarthost
      Witam,

Reklamujemy forum, ale niektóre rzeczy są z czapy: 
      title na stronie głównej jest: "RootNode - forum dla adminów, webdeveloperów i zwykłych śmiertelników"

dla przykładu: WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu"

Może dobrze byłoby zmienić Title na np. "RootNode.pl - forum o webhostingu" albo "RootNode.pl - forum o webhostingu dla administratorów i użytkowników"

Dobrze byłoby dodać poprawne opisy tagów OGG, bo linki na facebooku nie mają fajnych opisów, a logo jest malutkie.

Wojtek
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.