Skocz do zawartości

Krzysiek

Użytkownicy
 • Ilość treści

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzięki za pomoc, ale instrukcja dotyczy całkowitego wyłączenia pól opcjonalnych, mi chodzi o usunięcie samego napisu "opcjonalne/optional" przy nazwie pola. Np. jeśli pole płeć jest opcjonalne, to nie chcę aby przy nazwie pola "Płeć" widniał napis "pole opcjonalne". Edit: Ale naprowadziło mnie chociaż na odpowiedni plik i linijkę, wielkie dzięki.
 2. Mam problem, prawdopodobnie drobnostka ale nowej presty jeszcze się uczę. Chciałbym wywalić z formularza rejestracyjnego napis "optional" przy wszystkich polach. Czy ktoś mógłby mi pomóc?
 3. Dzięki za info, bo na razie brak konkretniejszych info ze strony Home. Mam tylko nadzieję, że uda im się rozwiązać w miarę szybko problem.
 4. Wygląda na to, że od rana jest dziś jakaś większa awaria. Ktoś może coś wie więcej na ten temat?
 5. Rozumiem... a czy Ajax framework jest sens się poduczyć, czy lepiej dać sobie z nim spokój?
 6. To może zapytam, trochę od innej strony - gdzie warto uczyć się jakiegokolwiek języka programowania? Czy szkolenie poprzez internet jest OK? Jak patrzę na kursy dostępne na uniwersytetach po 30h nauki, to średnio chce mi się wierzyć, że w ciągu tak krótkiego czasu przekażą mi wszystkie niezbędne informacje w przystępny do ogarnięcia sposób.
 7. Pytanie jaki efekt chcesz osiągnąć, czy poczta ma być wydelegowana na serwer A, a strona na serwer B? Czy też chcesz dokonać jakiejś innej konfiguracji?
 8. Tak, będzie to miało taki wpływ że Google po prostu nie zaindeksuje Ci tego adresu. Jak wygląda Twój robot.txt? Instalowałeś/aktualizowałeś ostatnio nowy szablon? Instalowałeś jakieś wtyczki? Ewentualnie na poziomie serwera masz ustawione takie uprawnienia katalogu, aby uniemożliwić do niego dostęp.
 9. Było to już może? Wszyscy już widzieli? https://niebezpiecznik.pl/post/podatek-od-linkow-czyli-dlaczego-reforma-praw-autorskich-w-ue-powinna-martwic-programistow-i-kazdego-kto-korzysta-z-internetu/
 10. Dzięki za przykład możliwości programu Na pewno spróbuję go przetestować samemu
 11. Wstępnie chodzi tylko o montaż filmiku, dodanie jakichś napisów etc. żadnego CGI czy czegoś w tym stylu
 12. Rozglądam się powoli za jakimś programem do obróbki video. Czy jakieś znacie, korzystacie? Możecie coś polecić? Do tej pory nie miałem jeszcze okazji w żadnym się pobawić.
 13. Właśnie - wytycznych. Do tej pory NASK jedynie sugerował jak procedura transferu powinna wyglądać, a nie regulował je jakoś odgórnie łącznie z konsekwencjami. Wątpię niestety, że coś w tym temacie się zmieni - skoro GIODO nie dało rady, to i RODO raczej nie. Pozostaje tylko cieszyć się, że już jakiś czas temu zrezygnowano z gołębi pocztowych.
 14. Jedyne co mi przychodzi jeszcze w tej chwili do głowy, to coś takiego co możesz spróbować: RewriteCond %{HTTP_HOST} ^staradomena\.com$ [NC] RewriteRule ^(.*)$ http://nowadomena.com\artykul [R=301,L]
 15. Próbowałeś z : RewriteRule ^(.*)$ http://nowadomena.pl/artykul [R=301,L] ?
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.