Skocz do zawartości
ziemowitg

Docker i proxy dla kontenera

Polecane posty

Witajcie, mam problem: potrzebuje skonfigurować proxy dla kontenerów na dockerze. Czyli  chodzi o to aby kontener który jest na porcie 3111 był dostępny pod www.panel.zghosting.pl

Jakieś pomysły?

/etc/nginx/

Ale jak siedziałeś do tej pory na apache'u to poszukaj na necie dokumentacji jak to na nim się robi bo też to potrafi. Osobiście apache'a nie lubię i niespecjalnie go ogarniam.

1 minutę temu, Vescer napisał:

/etc/nginx/

Ale jak siedziałeś do tej pory na apache'u to poszukaj na necie dokumentacji jak to na nim się robi bo też to potrafi. Osobiście apache'a nie lubię i niespecjalnie go ogarniam.

Mi też właśnie polecono przerzucenie się na nginx, jednak ten chyba nie obsługuje htaccess :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Pół człowiek pół admin
      Jeden z chyba bardziej emocjonalnych tematów - Docker na produkcji. Jedni jak słysząc takie hasło pukają się w głowę, inni uważaj , że jest dla niego miejsce. Z tym, że zwykle różnią się opiniami gdzie owo miejsce jest. Ja osobiście na obecnym etapie rozwoju Dockera trzymam się od niego daleko do zastosowań "otwartych na świat".  Ktoś z was jednak może ma bardziej "otwarty umysł" i poda jakieś przekonywujące argumenty i ilustracje zastosowań?
    • Przez theqkash
      Tak - wiem, że mówi się, że Docker nie nadaje się na produkcję. Ale czy jest coś, co może równie łatwo powoływać na szybko aplikacje w taki sposób w jaki on to robi? Czy może jedyną bezpieczną opcją jest wirtualizacja?
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.