Skocz do zawartości

ziemowitg

Użytkownicy
 • Ilość treści

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mi też właśnie polecono przerzucenie się na nginx, jednak ten chyba nie obsługuje htaccess
 2. Dzięki, a możesz mi podpowiedzieć gdzie szukać plików konfiguracyjnych nginx bo do tej pory na apache siedziałem...
 3. Witajcie, mam problem: potrzebuje skonfigurować proxy dla kontenerów na dockerze. Czyli chodzi o to aby kontener który jest na porcie 3111 był dostępny pod www.panel.zghosting.pl Jakieś pomysły?
 4. Witajcie, poszukuje serwera VPS do 60 zł, rozliczanie miesięczne. Oto moje wymagania: RAM 8GB KVM HDD 50GB Stabilny Co będę tam trzymał: Serwer DNS dla moich projektów. 2x Apache + PostrageSQL + Wordpress 1x nginx 1 forum na Discourse (Ruby - ROR) 1x serwer pocztowy System: Linux (najlepiej CentOS), choć Windowsem w tej cenie i o takich parametrach też nie pogardzę. Co polecacie...??
 5. @gb1 - dzięki za pomoc... a proponujesz jakąś firmę?
 6. Chodzi tutaj np: o omówienie warunków ewentualnego sponsoringu, czy reklamy firmy jako partnera portalu, czy w przyszłości rozliczania hostingu z programu Funduszu Inicjatyw Społecznych gdzie wymagane jest aby faktura była z VAT 0%
 7. Generalnie kwestie finansowe. Ponieważ hosting ma być przeznaczony dla portalu internetowego, którego rozliczanie "rządzi się swoimi prawami"
 8. Oczywiście chodziło mi o kontakt do BOK ach te nieścisłości.
 9. Witajcie, szukam hostingu WWW shared lub cloud dla małego bloga i systemu CRM. Moje wymagania: Minimum 10 GB powierzchni dyskowej Dużo transferu Wsparcie administratora BOK przez email Kontakt telefoniczny z adminem - nie przyjmuje ofert od firm / osób, gdzie kontakt możliwy jest tylko przez email. minimum 20 baz MySQL Wsparcie PHP 7.0 Nielimitowana liczba kont pocztowych Możliwość indywidualnych ustawień PHP dla każdej sub domeny. Roundcube jako webmail Możliwość płatności miesięcznej Cena: maksymalnie 50 zł za miesiąc Firma z minimum 3 letnią obecnością na rynku Ewentualnie może być VPS o następujących parametrach: Minimum 40GB Dysku (mile widziane SSD) Minimum 4GB RAM łącze 100/1000 Panel administracyjny z możliwością resetu / startu / stopu, zmiany nazwy hosta (preferuje SolusVM) Wsparcie BOK 24/7 przez email Kontakt telefoniczny z adminem - nie przyjmuje ofert od firm / osób, gdzie kontakt możliwy jest tylko przez email. Możliwość płatności miesięcznej Cena: maksymalnie 100 zł za miesiąc Firma z minimum 3 letnią obecnośćią na rynku Nie przyjmuję ofert od osób prywatnych. Wymagam aby do oferowanego pakietu dołączyć minimum 7 dniowy okres testowy. Kontakt: PW, ew. w temacie (o ile administracja nie zabrania Update: KONTAKT DO ADMINA = KONTA DO BOK, aktualizacja cen Wiem,wiem podobny temat na WHT był... też mojego autorstwa.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.