Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o Atthost.pl


bartosh

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, alkopes napisał(a):

 

Zleciłem wam transfer / migracje strony. Mam nadzieję, że zdążycie..

 

Mam nadzieję że za netart weźmie się UOKIK - mogą sobie toksycznie zatruwać swoje własne środowisko, ale żeby stosować monopolizację rynku i chamsko z buta traktować klientów, ktorzy siedzą po 10-15 lat..niewiarygodne..kto tym zarządza? Przecież każdy wie, że 90% klientow ucieknie do konkurencji, nawet zagranice..właśnie dzisiaj wyłączono mi hosting i nie zdążyłem przenieść domeny, ale mam pobraną z pomocą wp-migration..i rejstruje się na trustpilot żeby im dodać opinię. 

Skontaktuj się z nami w sprawie Twojej usługi pod numerem 24 24 24 000 lub napisz do nas na adres [email protected]. Zweryfikujemy Twoją sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przeniesione na hostido. Pomogli przenieś, w niedzielę! Za darmo! Na kontakt z bok atthost czekam 3 dni..a i tak pewnie niedlugo będę musial zaplaci za sam kontakt z 500 zł. Jeszcze wyciągnąć z tego więzienia samą domenę i będę spokojny.  Hostido ogromny plus. Nawet strona działa szybciej na serwerze za 100 zł za którego atthost krzyknął 1200 zł. Ale jak hostidio się sprzeda uciekam zagranicę. 

Edytowane przez alkopes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gryzli napisał(a):

Hostido pisało że się nie sprzeda 

Mam u nich kilka domen i jestem zadowolony. 

Z hostingu u nich co prawda nie korzystam ale też jest u nich fajnie.

 

Jak sypniesz gotówką, kupisz wszystko. Natomiast ich polityka (netart) bez względu na tło - czy chcą sprzedać całą firmę czy zrobić cokolwiek innego to absolutne samobójstwo. Nikt normalny nie kupi firmy która ma tak czarny PR i tak wkurzyła swoich klientów. Odbudowa marki to wieeele lat. Ktoś tam ma porządny burdel..podobnie jest z  baselinkerem. Widać duże przetesowania na rynku obecnie ale robione w januszowy sposób..gdyby hostido mialo trochę oleju w głowie to by przejęli większość rynku. Myśl 20 lat naprzód. 

Edytowane przez alkopes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, alkopes napisał(a):

Wszystko przeniesione na hostido. Pomogli przenieś, w niedzielę! Za darmo! Na kontakt z bok atthost czekam 3 dni..a i tak pewnie niedlugo będę musial zaplaci za sam kontakt z 500 zł. Jeszcze wyciągnąć z tego więzienia samą domenę i będę spokojny.  Hostido ogromny plus. Nawet strona działa szybciej na serwerze za 100 zł za którego atthost krzyknął 1200 zł. Ale jak hostidio się sprzeda uciekam zagranicę. 

Cześć,

ponieważ nie jest to możliwe, abyś czekał 3 dni na odpowiedź z naszego Działu Obsługi Klienta, prosimy o podanie nam np. przez prywatną wiadomość, adresu e-mail, z którego przesłałeś do nas swoje zgłoszenie.

Dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, BartekSz napisał(a):

Poczta niestety, jestem tego świeżym przykładem, bo też uciekłem z atthosta po przejęciu przez netart. Możesz mailowo, ale musisz posiadać podpis kwalifikowany, czyli musisz wydać na taki jednorazowy receder przeszło 200zł, więc wiadomo, że pocztą będzie szybciej.

 

Z ciekawości poszukałem na Internecie taniego podpisu kwalifikowanego i proszę, jest:

https://www.elektronicznypodpis.pl/produkty/mobilnymszafir-do-jednorazowego-podpisu,300

 

15 zł netto za 15 minut ważności. Powinno wystarczyć do podpisania wniosku o kod authinfo.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, psz napisał(a):

 

Z ciekawości poszukałem na Internecie taniego podpisu kwalifikowanego i proszę, jest:

https://www.elektronicznypodpis.pl/produkty/mobilnymszafir-do-jednorazowego-podpisu,300

 

15 zł netto za 15 minut ważności. Powinno wystarczyć do podpisania wniosku o kod authinfo.

 

To jest bardzo fajna oferta. Oby tylko Atthost nie zmienił zasad i trzeba będzie wysyłać  potwierdzenie telegramem.

:)

 

Przecież to wszystko tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od dobrej woli kierownictwa Atthost. Gdyby chcieli, to by nie robili problemów, pozwalaliby na wysłanie podpisanego dokumentu mailem itd.

 

A że ktoś mógłby podrobić podpis itd? Jasne, tyle że podrobienie podpisu jest przestępstwem znacznie większego kalibru, niż kradzież domeny, więc nie miałoby to sensu w tym przypadku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, psz napisał(a):

 

Z ciekawości poszukałem na Internecie taniego podpisu kwalifikowanego i proszę, jest:

https://www.elektronicznypodpis.pl/produkty/mobilnymszafir-do-jednorazowego-podpisu,300

 

15 zł netto za 15 minut ważności. Powinno wystarczyć do podpisania wniosku o kod authinfo.

 

List nadal wychodzi taniej, poniżej 10zł brutto. Poza tym, nie zmienia to faktu, jakie utrudnienia robi ludziom netart.

Edytowane przez BartekSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeżeli ktoś by się podszył pod właściciela domeny i przeniósł ja do innego operatora da się tę domenę odzyskać prawnie takie postępowanie jest problematyczne dla rejestratorów domen. Spotkałem się z takim przypadkiem gdzie domena nie została przepisana w drodze cesji (czyli prawnym przekazaniem własności) tylko wydali kod do zmiany operatora domeny. A że takie postępowania są problematyczne dlatego operatorzy domen wola przez pismo wydawać kod do przeniesienia domeny. Nawet jeżeli takie pismo byłoby podpisane pieczątka faksymile zamiast podpisu odręcznego. To taki dokument jest nie ważny. A czasami trudno rozróżnić faksymile od podpisu odręcznego. Dlatego kod do przeniesienia domy jak i przeniesienie własności powinno być prawnie dozwolone inaczej takie coś może być nie ważne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gryzli napisał(a):

Generalnie jeżeli ktoś by się podszył pod właściciela domeny i przeniósł ja do innego operatora da się tę domenę odzyskać prawnie takie postępowanie jest problematyczne dla rejestratorów domen. Spotkałem się z takim przypadkiem gdzie domena nie została przepisana w drodze cesji (czyli prawnym przekazaniem własności) tylko wydali kod do zmiany operatora domeny. A że takie postępowania są problematyczne dlatego operatorzy domen wola przez pismo wydawać kod do przeniesienia domeny. Nawet jeżeli takie pismo byłoby podpisane pieczątka faksymile zamiast podpisu odręcznego. To taki dokument jest nie ważny. A czasami trudno rozróżnić faksymile od podpisu odręcznego. Dlatego kod do przeniesienia domy jak i przeniesienie własności powinno być prawnie dozwolone inaczej takie coś może być nie ważne. 


Ale to powinien być twój a nie nazwy - wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, alkopes napisał(a):

Klient powinien mieć wybór - albo chcę bezpieczniej - pocztą zwykłą, albo mniej bezpiecznie - normalnie mailem. To powinien być MÓJ wybór, podczas rejestracji. 

Znakomita większość rejestratorów domen nie oferuje takiego wyboru. Jedyny wybór, jaki masz, to wybór rejestratora, który świadczy taką a nie inną formę udostępniania kodu AuthInfo, opisaną w regulaminie, w instrukcji w chwili rejestracji domeny. Natomiast jeśli warunki uzyskania kodu AuthInfo zostały zmienione w trakcie trwania okresu abonamentowego, to klient powinien zostać poinformowany z wyprzedzeniem, by miał szansę skorzystać ze starych zasad (które zaakceptował przedłużając umowę).  Innymi słowy, klienci Atthostu powinni zostać poinformowani o planowanych zmianach przez Atthost z wyprzedzeniem (jeśli poinformowani nie byli, bo może jednak byli), o ile w regulaminie Atthostu nie były zawarte klauzule skrajnie niekorzystne dla klientów. Dodam od siebie, że zapisy regulaminowe wielu małych jednoosobowych polskich firm hostingowych sprowadzają się do jednej sentencji: "nie mamy Pańskiego płaszcza".

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.