Skocz do zawartości
wright.

[SERWER] Hosting z bardzo dobrą ochrona Anty DDoS

Polecane posty

Witam serdecznie,

Dziękuje za ekspresową i rozbudowaną wypowiedź. 

8 godzin temu, Spoofy napisał:

Tak więc, zdajmy sobie sprawę z tego, że serwer przy atakach DDoS najczęściej nie będzie długo niedostępny - czy na prawdę chcemy płacić 2000x więcej za to, żeby nie odejść na 5-10 minut zrobić sobie herbaty?

Szczerze mówiąc? Tak, jestem gotów płacić 1000 zł miesięcznie, a nawet więcej, żeby tylko serwer stał stabilnie. Bo wystarczą dwa krótkie ataki i tracimy masę ludzi, którzy mogli być naszymi potencjalnymi "stałymi użytkownikami". Jak dobrze wiemy stali użytkownicy, którzy siedzą u mnie od lat - zawsze wrócą, ale spora część użytkowników to świeżaki, które dopiero poznają nasz serwer. Przychodzi taki atak przy 700 osobach online, serwer jest na kilka minut albo niedostępny albo ma 20-30% pakietów, co się dzieje po takim krótkim ataku? Liczba osób online spada do 500. Mam kolejny atak i tych osób jest już 300. Nie chce myśleć co by się działo, gdyby takich ataków było więcej. 

Osobiście jest mi strasznie przykro, ponieważ tworząc taki serwer od prawie 10 lat - ciężko jest patrzeć jak coś co tak się rozwija nagle przez takie ataki zaczyna podupadać. Otrzymując takie ataki przez kilka dni tak naprawdę się cofamy. Na projekt osobiście nie mam za wiele czasu, ponieważ to już nie te lata co kiedyś, ale mimo wszystko miło jest patrzeć jak to się rozrasta. Sentyment nie pozwala mi na to, żebym przymykał oko na takie ataki, nawet jeśli miałyby trwać faktycznie 5-10 minut. Skoro inne serwery potrafią mieć stabilnie postawiony serwer, którego nic nie rusza od wielu miesięcy to znaczy, że jest to możliwe. 

Reasumując liczę na to, że jest ktoś kto faktycznie jest w stanie polecić coś co za jakąkolwiek cenę jest w stanie bardziej zabezpieczyć mój serwer. 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, Dominik.

1 godzinę temu, Iwannabepro napisał:

Reasumując liczę na to, że jest ktoś kto faktycznie jest w stanie polecić coś co za jakąkolwiek cenę jest w stanie bardziej zabezpieczyć mój serwer. 

https://blazingfast.io/ddos

Słyszałem bardzo dużo pozytywnych opinii n/t usług od Blazingfast.io

• Zażenowany 2

image.thumb.png.4e9a448c7ffe6558e2d3acfd8c7279a9.png

Edytowane komentarze ale nie chce mi się sprawdzać co zostało zmienione. Widać kiedy zostały napisane - 14 tyogdni temu... Poprosiłem o testowe ip/domene chronioną przez xaneza i nie otrzymałem nic, jeszcze lepiej - to ja mam napisać do niego żeby łaskawie je otrzymać i testować za darmo :D I teraz dziwi się, że gdy nie udostępnił nic do testów dla osób z większym iq i mniejszym ego od jego osoby to jesgo "usługi" nie są dobre.

image.png.5035c5e4dbbb9ba5339a3e2ead3a0d06.png

Czyli mówisz, że dla hostingu (innych też)  w dodatku shareda polecasz zmianę ip którego nie będą w żaden sposób kontrolować? - inteligentne

image.thumb.png.53425d918284690d75ce4bc693a8c6b1.png

Też nie jestem specjalistą, ale jednak dostrzegam pewne problemy z takim rozwiązaniem ;) 

image.png.6ca9afebb2573617f90ef92c7500bf1d.png

Jednak gdy uświadomiłem waszego klienta, że nawet softowy csf będzie działał lepiej niż wasza ochrona to bullshit się chyba odwrócił? ;)

image.png.53205483473c1be15d84771d6bb648c3.png

ehh...

image.png.bff3fbb1721bfedfb52e0d7553cb0f02.png

image.png.faac78b4a6eb889b8cbbec2a5b7721a2.png

No ja nie wiem, uszczypnijcie mnie...

To czy pisał do mnie xanez z pretensjami nie chce mi się szukać, tyle chyba wystarczy

• Lubię 4

Zapomniałem jeszcze dodać... Osoby te prowadzą / są powiazane z securebizneshost.eu - w styczniu chronili ten hosting a po wypłynięciu tego szamba odpięli się od cybervio ;)

image.png.49965b1cab872874ce6860e73ae24b83.png

To może potwierdzać to co napisałem ;)

90522288_219699632743478_891729448674525

Gratis - kiedy właściciela serwera minecraft nazywasz prezesem i dyrektorem generalnym

• Haha 5

Napisano (edytowany)

Podczas wczorajszych ataków prawie większość serwerów z Hosteama miała problemy. Po atakach większość wróciła do normy, a mój nie chciał się włączyć. Po kilkunastu godzinach otrzymałem odpowiedź, że nasza usługa została zablokowana, ale warunkowo ją odblokowali. Warunkowo, ponieważ jeśli operatorzy nałożą ponownie blokadę na naszą usługę to nie będzie możliwości jej usunięcia nie wcześniej niż za 48 godzin. Powodem nałożenia blokady jest negatywny wpływ na inne usługi przez atak sieciowy jaki jest na nasz serwer. Teraz krótkie pytanie, czy to nasza wina? Już nie wytrzymuje tych ataków i naprawdę desperacko poszukuje jakiegoś rozwiązania, innego hostingu, zabezpieczeń - czegokolwiek, żeby w końcu zaczęło działać. Proszę Was o pomoc. Prawie 10 lat to wszystko prowadzę, nie chce tego stracić przez ataki.

Edytowano przez Iwannabepro

@Iwannabepro jeśli jeszcze nie korzystałeś to możesz zobaczyć w ovh. Tylko weź serwer z oferty game (mają wyspecjalizowany ddos wtedy między innymi dla ts'a). Natomiast samą lokalizacje wybierz francję bo w PL są problemy czasami z tym vaciem.

• Lubię 1

11 godzin temu, Iwannabepro napisał:

Podczas wczorajszych ataków prawie większość serwerów z Hosteama miała problemy. Po atakach większość wróciła do normy, a mój nie chciał się włączyć. Po kilkunastu godzinach otrzymałem odpowiedź, że nasza usługa została zablokowana, ale warunkowo ją odblokowali. Warunkowo, ponieważ jeśli operatorzy nałożą ponownie blokadę na naszą usługę to nie będzie możliwości jej usunięcia nie wcześniej niż za 48 godzin. Powodem nałożenia blokady jest negatywny wpływ na inne usługi przez atak sieciowy jaki jest na nasz serwer. Teraz krótkie pytanie, czy to nasza wina? Już nie wytrzymuje tych ataków i naprawdę desperacko poszukuje jakiegoś rozwiązania, innego hostingu, zabezpieczeń - czegokolwiek, żeby w końcu zaczęło działać. Proszę Was o pomoc. Prawie 10 lat to wszystko prowadzę, nie chce tego stracić przez ataki.

Napisz do multigaming 😜 

• Lubię 2

Cześć,

Dnia 26.03.2020 o 11:54, Iwannabepro napisał:

Witam serdecznie,

Dziękuje za ekspresową i rozbudowaną wypowiedź. 

Szczerze mówiąc? Tak, jestem gotów płacić 1000 zł miesięcznie, a nawet więcej, żeby tylko serwer stał stabilnie. Bo wystarczą dwa krótkie ataki i tracimy masę ludzi, którzy mogli być naszymi potencjalnymi "stałymi użytkownikami". Jak dobrze wiemy stali użytkownicy, którzy siedzą u mnie od lat - zawsze wrócą, ale spora część użytkowników to świeżaki, które dopiero poznają nasz serwer. Przychodzi taki atak przy 700 osobach online, serwer jest na kilka minut albo niedostępny albo ma 20-30% pakietów, co się dzieje po takim krótkim ataku? Liczba osób online spada do 500. Mam kolejny atak i tych osób jest już 300. Nie chce myśleć co by się działo, gdyby takich ataków było więcej. 

Osobiście jest mi strasznie przykro, ponieważ tworząc taki serwer od prawie 10 lat - ciężko jest patrzeć jak coś co tak się rozwija nagle przez takie ataki zaczyna podupadać. Otrzymując takie ataki przez kilka dni tak naprawdę się cofamy. Na projekt osobiście nie mam za wiele czasu, ponieważ to już nie te lata co kiedyś, ale mimo wszystko miło jest patrzeć jak to się rozrasta. Sentyment nie pozwala mi na to, żebym przymykał oko na takie ataki, nawet jeśli miałyby trwać faktycznie 5-10 minut. Skoro inne serwery potrafią mieć stabilnie postawiony serwer, którego nic nie rusza od wielu miesięcy to znaczy, że jest to możliwe. 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, Dominik.

Raczej inne serwery po prostu stoją w różnych lokacjach, nie oznacza to, że mniej podatnych.

Dnia 28.03.2020 o 14:30, Iwannabepro napisał:

Odezwij się do nas, a na pewno uzyskasz konkretną ofertę: pomoc@multigaming.pl .

Dnia 29.03.2020 o 03:02, daffx napisał:

Napisz do multigaming 😜 

Dzięki za polecenie!

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.