Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o arubacloud.pl


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy Korzystacie z ich usług VPS/ Chmura ale ja tak już kiedyś i dziś ponownie dlatego postanowiłem założyć ten temat w kontessie na (PLUS)

Dziś zadałem parę pyta do BOK FORPSI.PL - Biuro Obsługi Klienta <[email protected]> i odpowiedzi bardzo szybko, na temat i dokładne :)

Akurat potrzebowałem VPS'a z Windows wybór padł na niskobudżetowy pod zdalny pulpit

Cytat

Medium 24,99 zł+VAT /miesiąc > 1 Core Intel® Xeon® E5-2650L v4 Intel Xeon 2 GB RAM 40 GB SSD Storage 5TB/miesiąc transferu danych

I jestem pod wrażeniem, działania. Dla przykładu z "mocniejszym" w astrovm.net z którego przez to zrezygnowałem ten w w Arubie CD FR 1 (Francja) działa zauważanie szybciej (rakietnyj).

 

Jedyny minus jaki na dzień dzisiejszy dostrzegam vs np OVH, to Aruba limituje transfery.

Ogólne wrażenie arubacloud.pl > Polecam  B|

 

To by było na tyle....

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Korzystałem z VPS w wersji Small przez około rok do celów testowych. Nie zauważyłem jakichkolwiek problemów z jego działaniem, ale z drugiej strony nie monitorowałem go. Szeroki wybór lokalizacji, świetne łącze. Jedyną wadą dla mnie to panel zarządzania usługami, który jest (był?) nieintuicyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel to jeden problem natomiast stabilnosc sieci jest/byla bardzo slaba (monitorowane) Adresy IP na czarnych listach. Te elementy sprawily ze nie korzystamy z ich uslug mimo ze owego czasu posiadalismy znaczna ilosci. Do testowania czy do uslug mamy wlasne srodowisko lub korzystamy z uslug np DO.

Edytowane przez SiXwishlist
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam vps za 4zł przedłużony już, zaczynałem jak dawali vouchery na 40zł. Vps'a mam zlokalizowanego w DC Niemcy.

Ogólnie jestem zadowolony. Cena/jakość bardzo dobra. W sam raz dla początkujących, do testów zabaw. Niestety jak wspomniano o panelu nie mam najlepszego zdania również. Troszkę mało intuicyjny a i działa nie najszybciej. Również miałem problem, że dostałem ip, które znajdowało się na czarnej liście i sam musiałem sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, vjdj napisał:

Troszkę mało intuicyjny a i działa nie najszybciej

Uważam, że przy bliższym poznaniu zyskuje ... trzeba się z nim oswoić ;) Natomiast, co do szybkości ich rozwiązania panelowego, to się zgodzę pozostawia trochę do życzenia.

 

10 godzin temu, SiXwishlist napisał:

Adresy IP na czarnych listach.

W scaleway.com też mi się takie zdarzały, co więcej przy wejściu na IP przeglądarka "krzyczała", że zawiera wirusy i jest niebezpieczny.

Edytowane przez Mion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym VPS z Windows co mam wczoraj uruchomiłem putty i htop dla VPS'a w OVH i zostawiłem otwarty ...  i teraz patrzę i nada działa = stabilne połączenie.  / 2g dzień otwarta konsola i nadal online....
Na poprzednim hostingu tak nie było.
Wiec Aruba kolejny [ +  ]

Edytowane przez Mion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną informacje było można wyczytać X czas temu na forum WHT gdzie profil aruby o tym coś wspominał, tyle.

 

Atman to nie jest firma istniejąca rok czy dwa lata na rynku, nie widzę żadnych przeszkód aby nie poradzili sobie z klientami aruby.

 

@MateuszCODE Możliwe ,że pula IP jest nowa  i potrzeba czasu aż ustawi się odpowiednia geolokalizacja ?.

Edytowane przez Rafiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.