Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o biznes-host.pl


theqkash

Rekomendowane odpowiedzi

@mariaczi dostawca usługi zatem wychodzi z założenia że obsługuje jedynie świadomych klientów, którzy posiadają własne zasoby ludzkie lub podwykonawców którzy są gotowi w krótkim terminie podejmować działania dostosowując hostowane aplikacje / dane do zmieniających się wymagań dostawcy. Ciekawe podejście dostawcy które świadczy jedynie o jego wyborze klientów.

 

Pamiętajmy o tym że przeciętny klient hostingu pragnie aby usługa była przewidywalna i nie generowała znacznych dodatkowych kosztów, związanych z korzystaniem z niej. Jak widać w tym przypadku te koszty dodatkowe istnieją, są znacznym obciążeniem dla klientów i niedogodnością, jak nawet uczestnik tego forum ma opisywane problemy z wybraną polityką aktualizacji  dostawcy. Należy pamiętać, że większość klientów hostingu o tym forum nawet nie wie że istnieje, zatem wskazuje to na poziom wiedzy i świadomości rynku co według mnie dostawca powinien brać pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariaczi, ...wynikają:
1. file_get_contents nie jest starą funkcją, po za tym miałem caly czas php 5.6 i nagle wczoraj zaczęło walić 503 gdy nie znalazło pliku, a przecież "@" jest po to by zapobiec pokazywaniu błędów, wolę tak niż sprawdzać czy plik istnieje

2. php7 i kodowanie mogę zrozumieć, swego czasu sami mi zmienili, a teraz przy modyfikacjach nie przywrócili

 

po za tym że mail o aktualizacji i prośbie o sprawdzenie kompatybilności naprawdę byłby mile widziany, a tego nie było

Edytowane przez zlotowinfo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia cały kod, po usunięciu tej linii obydwa skrypty się już wykonywały
nie ma takiej możliwości by któraś z tych zmiennych była pusta

a winny kod namierzyłem po numerze zapisanego "trap"

 

analizowałem dalej sytuację

20 listopada 2017 o 11:25, we wszystkich htaccess

wykomentowana została linia: "php_value default_charset windows-1250"

 

Edytowane przez zlotowinfo
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.