Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

CentOS Web Panel (CWP)


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

http://centos-webpanel.com/

 

Podgląd nowej wersji:

 

 

Most important new Features:

- Language management (currently included English and Spanish...you can add your language also)

- New Template (Fast with ajax/js)

- Template Manager, you can modify template

- New Secure File Manager from the panel directly

- Script Installer included for wordpress, prestashop...

- Much Higher Security for shared hosting providers

- DNS Zone Editor for users

 

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U lala. Podoba mi się to jak szybko tam praca wre i wydają hotfixy. Duży progres, ciekawe tylko czy fixneli zakladanie kont na zmienionej templatce Apache. Ostatnio na szybko musiałem postawić VPSa testowego, zmieniłem templatki Apache po dodaniu usera jednak korzystał z defaultowo hardcodowanych i nie potrafił utworzyć odpowiednich ścieżek bazując na templatce. Zamiast się bawić dokupiłem licke DA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Może trochę, ale to chyba można powiedzieć o DA, że taki podobny do nikogo :D

A jak już w temacie DA i cPanel też, to mogliby pójść w końcu za support MultiPHP / Selectora jak to ładnie i z głową zrobił CL, z CWP slector jeszcze nie korzystałem.

Edytowane przez SomeGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cpanel ma multiPHP i działa bardzo fajnie. Na nowym easy apache 4 który ma wszystko w paczkach I jak wychodzi nowa wersja PHP to nie trzeba nic kompilować (jak w EA3) ale samo się updatuje.

Bardzo do wygodne i sprawnie dzialajace. Selector cloudlinuxa było ok ale niestety tylko per konto. A teraz wszyscy chcą per domena ;-)

 

Wojtek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że pytam zamiast  przeglądać manuale tego panelu, ale czy przedmiotowy panel od razu instaluje środowisko tak jak VestaCP | Ispconfig3 ?
Czy trzeba samemu wszystko instalować : http, bazę danych, email, ftp, dns itd ....
Jeśli instaluje to czy instaluje MariaDB zamiast Mysql,  jaką wersję PHP  ?

Edytowane przez Mion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego panelu to jest nawet okej, sporo opcji do wyklikania tylko wszystko a przynajmniej po www jest zakodowane, więc zmiana templatki lub języka w aktualnej wersji jest niemożliwa. Jako tako selectora php nie ma do wyklikania, ale wszystko załatwia się przez .htaccess, co do zabezpieczeń przy podstawowej instalacji jak wrzucałem np jakieś webshelle to wywalało error 500, cwp przyda się do osób które chcą się nauczyć prowadzenia takich usług.

Co do CWP PRO mam mały problem, płatność i jedyna płatność przez paypal wymaga dodania karty do konta, orientuje się może ktoś czy można to załatwić bez karty prosto z salda konta pp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.