Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Nask


Matix8981

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mariaczi napisał:

Skąd to pytanie? Skoro poszukuje osób z dostępem to znaczy, że takiej umowy nie ma.

 

widzisz popiecie NASK to nie tylko moduł ale testy ktore należy przeprowadzić na testowym koncie, które dostaje sie po podpisyniu umowy i opłaceniu 10 tys.  a te konto testowe jesi na konkretne ip a dodatkowo umowa zabrania udostepniania tego  i dokumentacji. czyli musi szukac kogos kto che miec to oprogramowane i ma juz umowe z naskiem na etapie wstępnym czyli ma udostępnione konto testowe i dokumentacje.  Koszt wdrozenia NASK w WHMCS to minimum 10 tys zł

Edytowane przez darekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darekm napisał:

Koszt wdrozenia NASK w WHMCS to minimum 10 tys zł

 

To chyba lekka przesada. Wdrożenie != Napisanie modułu != Umowa partnerska z NASK, każdy element można rozbić na różne kwoty, a w wielu przypadkach napisanie+wdrożenie będzie liczone jako jedna akcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, darekm napisał:

 

widzisz popiecie NASK to nie tylko moduł ale testy ktore należy przeprowadzić na testowym koncie, które dostaje sie po podpisyniu umowy i opłaceniu 10 tys.  a te konto testowe jesi na konkretne ip a dodatkowo umowa zabrania udostepniania tego  i dokumentacji. czyli musi szukac kogos kto che miec to oprogramowane i ma juz umowe z naskiem na etapie wstępnym czyli ma udostępnione konto testowe i dokumentacje.  Koszt wdrozenia NASK w WHMCS to minimum 10 tys zł

 

Przestałem czytać po kilku wyrazach... bo w głowie miałem bełkot... co to jest 'popiecie', czy 'podpisyniu', gdzie znaki interpunkcyjne itd.
...tego czytać się nie da... autora upominam o poprawienie się przy następnych postach, by nie powstawał taki 'śmietnik' z jego strony! 
Szanujmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, szarik napisał:

 

Przestałem czytać po kilku wyrazach... bo w głowie miałem bełkot... co to jest 'popiecie', czy 'podpisyniu', gdzie znaki interpunkcyjne itd.
...tego czytać się nie da... autora upominam o poprawienie się przy następnych postach, by nie powstawał taki 'śmietnik' z jego strony! 
Szanujmy się.

 

widzisz jestem po udarze i jedna ręka niedociska klawiszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.