Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do zgłaszania opinii i uwag na temat oferty firmy smarthost.pl.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie polecam. Obecnie trzymamy w Smarthost wszystkie strony Polskiego Centrum Joomla. Prywatnie mam u nich usługi VPS, Reseller kilka shared.
Jak to zwykło bywać, każdy chwali swoje.. chociaż w moim przypadku przebrnąłem przez wiele firm, wiele konfiguracji i wiele razy byłem zaskakiwany na niekorzyść. Wybór Smarthost.pl obecnie jest dla mnie najlepszym wyjściem w stosunku jakość/cena/komunikacja/support

Na pewno dużym atutem jest możliwość wybierania dowolnej wersji PHP dla każdej podłączonej domeny w ramach jednego konta, dyski SSD, Darmowy SSL (LE), System antyexploitowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z firmą Smarthost miałem okazję spotkać się po raz pierwszy w 2016 r. na JUG Szczecin. Wystarczyła krótka rozmowa, przetestowanie otrzymanego na spotkaniu rabatu na hosting aby przekonać się, że to jest dobra firma i obsługa.  W pierwszej kolejności do Smarthost przeniosłem stronę firmową a w chwili obecnej wszystkie prowadzone przeze mnie strony internetowe są na hostingu tej firmy. Przejrzysty panel zarządzania, szybki kontakt online, szybka pomoc oraz atrakcyjne ceny to atuty, które powinny skusić innych. Polecam, dla mnie to najlepszy hosting.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta