Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Opinie o smarthost.pl


theqkash

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie polecam. Obecnie trzymamy w Smarthost wszystkie strony Polskiego Centrum Joomla. Prywatnie mam u nich usługi VPS, Reseller kilka shared.
Jak to zwykło bywać, każdy chwali swoje.. chociaż w moim przypadku przebrnąłem przez wiele firm, wiele konfiguracji i wiele razy byłem zaskakiwany na niekorzyść. Wybór Smarthost.pl obecnie jest dla mnie najlepszym wyjściem w stosunku jakość/cena/komunikacja/support

Na pewno dużym atutem jest możliwość wybierania dowolnej wersji PHP dla każdej podłączonej domeny w ramach jednego konta, dyski SSD, Darmowy SSL (LE), System antyexploitowy.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z firmą Smarthost miałem okazję spotkać się po raz pierwszy w 2016 r. na JUG Szczecin. Wystarczyła krótka rozmowa, przetestowanie otrzymanego na spotkaniu rabatu na hosting aby przekonać się, że to jest dobra firma i obsługa.  W pierwszej kolejności do Smarthost przeniosłem stronę firmową a w chwili obecnej wszystkie prowadzone przeze mnie strony internetowe są na hostingu tej firmy. Przejrzysty panel zarządzania, szybki kontakt online, szybka pomoc oraz atrakcyjne ceny to atuty, które powinny skusić innych. Polecam, dla mnie to najlepszy hosting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zdecydowanie polecam.

Przetestowałam już kilka hostingów i za każdym razem niestety były spore ograniczenia raz w jednym, innym razem w innym miejscu.

Z oferty Smarthost korzystam mniej więcej od roku. Początkowo było to tylko testowanie konta, na które dostałam bardzo duży rabat na spotkaniu Joomla, ale szybko przekonałam się, że to jest to, czego mi trzeba: najnowsze technologie, o które sami dbają zanim zdążysz pomyśleć, że by się przydały, możliwość ustawiania wersji php na domenę, błyskawiczny kontakt, na czacie rozmawiasz z informatykiem, a nie handlowcem, szybkość serwerów, atrakcyjne ceny. 

Na dzień dzisiejszy przeniosłam do Smarthost wszystkie obsługiwane strony i jestem bardzo zadowolona. 

Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2018 o 06:47, Pawcio napisał:

Z firmą Smarthost miałem okazję spotkać się po raz pierwszy w 2016 r. na JUG Szczecin. Wystarczyła krótka rozmowa, przetestowanie otrzymanego na spotkaniu rabatu na hosting aby przekonać się, że to jest dobra firma i obsługa.  W pierwszej kolejności do Smarthost przeniosłem stronę firmową a w chwili obecnej wszystkie prowadzone przeze mnie strony internetowe są na hostingu tej firmy. Przejrzysty panel zarządzania, szybki kontakt online, szybka pomoc oraz atrakcyjne ceny to atuty, które powinny skusić innych. Polecam, dla mnie to najlepszy hosting.

 

W dniu 30.01.2018 o 08:00, cis napisał:

Zdecydowanie polecam.
Przejrzysty panel zarządzania, szybki kontakt online, szybka pomoc oraz atrakcyjne ceny to atuty, które powinny skusić innych. Polecam, dla mnie to najlepszy hosting.

 

Pewnie całkiem przypadkowo.

  • Haha 4
  • Zaskoczony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z hostingu Smarthost niekomercyjnie, hobbystycznie,  w celach edukacyjnych. Jestem super zadowolony szczególnie z tych usług:

  • domyślny, darmowy i natychmiastowy SSL dla każdej domeny
  • super support poprzez Chat oraz systematycznie uaktualniany Poradnik
  • rozbudowany cPanel (edytor plików bezpośrednio w cPanel - przydało mi się do szybkich poprawek na stronie zdalnie, poza domowym środowiskiem). Możliwe, że inne hostingi to też mają ale ja odkryłem to u Smarthosta
  • Bogata oferta domen w cenach lepszych niż konkurencja.

Dodatkowo można trafić na merytoryczną prezentację wraz z super kodem promocyjnym i kubkiem (mam juz dwa :P) na jednym z wielu spotkań branżowych (Joomla, Wordpress).

 

Według mojej oceny i dotychczasowych poszukiwań, to najlepszy polski hosting (polski również geograficznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek bierze udział w jakimś konkursie pt. 'najwięcej 1-postowców w historii'? Na wszelki wypadek dodam zdanie: "Przejrzysty panel zarządzania, szybki kontakt online, szybka pomoc oraz atrakcyjne ceny to atuty, które powinny skusić innych. Polecam, dla mnie to najlepszy hosting."

 

Tylko niestety nie mam 1 posta, to nie wiem, liczy się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek bierze udział w jakimś konkursie pt. 'najwięcej 1-postowców w historii'? Na wszelki wypadek dodam zdanie: "Przejrzysty panel zarządzania, szybki kontakt online, szybka pomoc oraz atrakcyjne ceny to atuty, które powinny skusić innych. Polecam, dla mnie to najlepszy hosting."

 

Tylko niestety nie mam 1 posta, to nie wiem, liczy się?

Odpowiem w imieniu firmy. Nie mamy z tymi opiniami nic wspólnego, w sensie że nie są sponsorowane, nie są tez naszą produkcją. Nie znam tych użytkowników.

 

Ostatnio jednak faktycznie mamy dość spory przyrost klientów - pojawia nam się na serwerach czasem kilka do kilkunastu nowych domen dziennie, to pewnie nas klienci lubią.

 

Szczególnie lubią nas pewnie za wsparcie bo jednak mamy kompententnych adminów zawsze na chat aż do północy (piątek-świątek) a takiego czegoś nie ma wiele firm - nawet dużo większych od nas.

 

Najgorsze że nie mamy kompletnie jak wpłynąć na tych piszących opinię żeby pisali je bardziej kreatywnie :-) bo faktycznie wygląda podejrzanie a my na to nic poradzić nie możemy :-(

 

Wojtek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, nikt mnie nie nakłaniał ani nie przymuszał :) do wyrazenia opinii. Na samo forum trafiłem z email newslettera Smarthost (jako #emailGeek tworze ale i tez czytam newslettery innych). No i znowu wychodzi, ze Smarthost ma spoko newsletter; pochwalilem ale przynajmniej już mam dwa posty.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kapitan_Bomba napisał:

Ten wątek bierze udział w jakimś konkursie pt. 'najwięcej 1-postowców w historii'? Na wszelki wypadek dodam zdanie: "Przejrzysty panel zarządzania, szybki kontakt online, szybka pomoc oraz atrakcyjne ceny to atuty, które powinny skusić innych. Polecam, dla mnie to najlepszy hosting."

 

Tylko niestety nie mam 1 posta, to nie wiem, liczy się?

Cześć - tu 1-postowiec, jak to nazwałeś. Nie wiem o co chodzi w Twoim zarzucie, ale Smarthost jest po prostu bardzo dobry i tyle.
Nie wiem też, czy ktoś będący tu pierwszy raz nie powinien wyrażać opinii, bo jest tu 1-szy raz, o hostingu, z którego JEST zadowolony i stąd Twój zarzut, czy o co chodzi?
Nie piszę o innych hostingach,  z których korzystałam (a było ich kilka, wśród nich i Ci najwięksi), bo nie mam o nich dobrej opinii i nie mam tam czego chwalić, a hejtu w necie jest wystarczająco dużo na ich temat, przez co nie mam ochoty przykładać do tego ręki...  Wyrażam zatem opinie TYLKO tam, gdzie jest za co i dlaczego chwalić... co w tym złego??
Powtórzę zatem: BARDZO dobry hosting, świetne wsparcie, możliwość kontaktu osobistego z pracownikami firmy (bywają na spotkaniach Joomla! i WordPress), PHP na domenę, free SSL i wiele innych...
Mogłabym pisać elaborat, jak to się powoli przekonywałam, testowałam Smarthost zanim podjęłam ostatecznie decyzję o przeniesieniu, ale ani ja nie mam na to czasu, ani nikt rozsądny na czytanie... :) Więc po prostu: są super, a jeśli nie wierzysz - sprawdź sam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alicja_zy napisał:

Cześć - tu 1-postowiec, jak to nazwałeś. Nie wiem o co chodzi w Twoim zarzucie, ale Smarthost jest po prostu bardzo dobry i tyle.
Nie wiem też, czy ktoś będący tu pierwszy raz nie powinien wyrażać opinii, bo jest tu 1-szy raz, o hostingu, z którego JEST zadowolony i stąd Twój zarzut, czy o co chodzi?
Nie piszę o innych hostingach,  z których korzystałam (a było ich kilka, wśród nich i Ci najwięksi), bo nie mam o nich dobrej opinii i nie mam tam czego chwalić, a hejtu w necie jest wystarczająco dużo na ich temat, przez co nie mam ochoty przykładać do tego ręki...  Wyrażam zatem opinie TYLKO tam, gdzie jest za co i dlaczego chwalić... co w tym złego??
Powtórzę zatem: BARDZO dobry hosting, świetne wsparcie, możliwość kontaktu osobistego z pracownikami firmy (bywają na spotkaniach Joomla! i WordPress), PHP na domenę, free SSL i wiele innych...
Mogłabym pisać elaborat, jak to się powoli przekonywałam, testowałam Smarthost zanim podjęłam ostatecznie decyzję o przeniesieniu, ale ani ja nie mam na to czasu, ani nikt rozsądny na czytanie... :) Więc po prostu: są super, a jeśli nie wierzysz - sprawdź sam :P

 

Chodzi o to że będąc w tematyce hostingu ludzie już widzieli różne cuda. Od dawania zniżek za pozytywne opinie przez tworzenie subkont i pisanie fałszywych opinii aż po płacenie za marketing szeptany :) Wszyscy stali bywalcy są na tym punkcie przewrażliwieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kapitan_Bomba napisał:

Ten wątek bierze udział w jakimś konkursie pt. 'najwięcej 1-postowców w historii'? Na wszelki wypadek dodam zdanie: "Przejrzysty panel zarządzania, szybki kontakt online, szybka pomoc oraz atrakcyjne ceny to atuty, które powinny skusić innych. Polecam, dla mnie to najlepszy hosting."

 

Tylko niestety nie mam 1 posta, to nie wiem, liczy się?

 

Niestety z rangi jednopostowca musiałem zrezygnować chcąc odpisać - w sumie sam zbierasz punkty za karcenie. Nie mam w zwyczaju rozpisywać się o rzeczach, z których nie korzystam więc może dlatego taka moja ranga.  Korzystałem z wielu hostingów i ten okazał się najlepszy, więc dlaczego go nie pochwalić? A i nie robię tego dla kubków, mam ich sporo po JoomlaDay i nie tylko od Smarthost.

 

Teraz brakuje Ci tylko dwóch osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alicja_zy napisał:

Cześć - tu 1-postowiec... Nie piszę o innych hostingach, z których korzystałam (a było ich kilka, wśród nich i Ci najwięksi), bo nie mam o nich dobrej opinii i nie mam tam czego chwalić... Wyrażam zatem opinie TYLKO tam, gdzie jest za co i dlaczego chwalić...
Powtórzę zatem: BARDZO dobry hosting, świetne wsparcie, możliwość kontaktu osobistego z pracownikami firmy (bywają na spotkaniach Joomla! i WordPress), PHP na domenę, free SSL i wiele innych...

 

55 minut temu, Pawcio napisał:

... z rangi jednopostowca... Nie mam w zwyczaju rozpisywać się o rzeczach, z których nie korzystam... Korzystałem z wielu hostingów i ten okazał się najlepszy, więc dlaczego go nie pochwalić?...

Dziwny zbieg okoliczności, przypadek? Nie sądzę :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hello everyone,

 

I definitely recommend Smarthost company. As you can see, the name informed everything (SMART). They are friendly, helpful and responsible. Their services are very good.  

I and my team in Yeketaz company which provide web development and web design service and many other services (www.yeketaz.com) are very happy to have cooperating with Smarthost company..  

It was so nice if they could provide Domain Re-seller as well. I hope in the future they can make it. 

 

Best regards.

--------------------------------------

Cześć wszystkim,

 

Zdecydowanie polecam firmę Smarthost. Jak widać, nazwa poinformowała o wszystkim (SMART). Są przyjaźni, pomocni i odpowiedzialni. Ich usługi są bardzo dobre.

Ja i mój zespół w firmie Yeketaz, która świadczy usługi tworzenia stron internetowych i projektowania stron internetowych oraz wiele innych usług (www.yeketaz.com) są bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Smarthost.

 

To było bardzo miłe, jeśli mogliby również dostarczyć Re-sprzedawcy domen. Mam nadzieję, że w przyszłości będą mogli to zrobić.

 

Z poważaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam smarthost - tanio i porządnie.  Firma krajowa, szybkie wsparcie, dobra oferta.  Duże wsparcie dla joomla jakiego nie ma w innych firmach. Opinię pisze po roku użytkowania i mam porównanie. Wcześniej przez prawie 10 lat miałem domeny i strony www na nazwa.pl i home.pl i żałuję, że się tak późno przeprowadziłem na smarthost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam tego dostawcę usług. Po raz pierwszy spotkałem się z tą firmą w dla mnie mało komfortowej sytuacji - poprzedni usługodawca zbankrutował i przestał odpowiadać na jakiekolwiek formy kontaktu. Pracownicy smarthost podjęli wyzwanie - wydobyli dane domeny, pomogli mi przenieść mój serwis www. Szybko, sprawnie, bez dodatkowych kosztów z mojej strony. Co jeszcze pragnę podkreślić - mają dosyć unikatową propozycję na rynku - skrypt wyszukujący zmienione pliki. Dzięki niemu lepiej śpię i mam mniej pracy przy utrzymaniu swojego serwisu. Jednym słowem - polecam! Odpowiedzialna, solidna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, theqkash napisał:

W związku z kolejnym nalotem jednopostowców w temacie tej konkretnej firmy, dalsze opiniowanie tej i wszystkich innych firm w dziale Opinie będzie możliwe dopiero po uzyskaniu 30 postów na forum rootnode.pl.

 

Akurat obie firmy znam i nie są to ani sponsorowane wpisy.  Nie wiedziałem, że napiszą. Choć to miłe. Limit 30 postów to trochę zasady jak forum WHT, zabijające daną część forum. Za mało jest zarejestrowanych userów, żeby takie limity robić. Oczywiście - mnie niby nic do tego - nie ja decyduję. 

 

Może lepiej byłoby dodać jakąś formę weryfikacji - że to nie ściema - np. na WHT było kiedyś tak, że trzeba było podać swoją domenę - to była jakąś forma pokazania, bo w zasadzie nie wiem, czy ktoś zaryzykowałby podawanie nie swojej domeny ? A może coś innego jeszcze ?

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.