Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Poszukiwany Administrator


Sevence

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Szukam doświadczonego administratora, który przygotuje środowisko produkcyjne pod host forum ips. Zależy mi na odpowiedniej optymalizacji serwera i dostosowania dla najlepszej wydajności. Interesuje mnie taka wydajność jak na tym forum gdzie tematy itd. otwierają się błyskawicznie. Chciałbym aby serwer działał na nginx. Chętne osoby, które wiedzą co robią proszone o kontakt. Kwota do ustalenia na prywatnej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz.R

Jeżeli chcesz mieć na openlitespeed+darmowy panel to ci mogę kogoś polecić. jak jesteś zainteresowany napisz prywatną wiadomość podam ci kontakt

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@theqkash @oui Jeśli jest taka możliwość chętnie skorzystam z racji doświadczenia. 

 

@Grzegorz.R Może być openlitespeed chyba nawet jest szybszy od nginx'a? Natomiast szukam doświadczonych administratorów reprezentujących jakoś firme. Nie chcę, żeby ktoś mi wszedł na serwer i pozostawił sobie jakieś 'furtki'. Po Twoich wypowiedziach na forum i na pw mam dość mieszczane uczucia, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz.R
7 minut temu, Sevence napisał(a):

Po Twoich wypowiedziach na forum i na pw mam dość mieszczane uczucia, pozdrawiam

Co do moich wypowiedzi każdy ma prawo popełnić błąd. A co do PW to nie wiem co tam miało być nie tak się grzecznie zapytałem o kilka rzeczy 

10 minut temu, Sevence napisał(a):

Może być openlitespeed chyba nawet jest szybszy od nginx'a? 

Jest szybszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie wolałbym openlitespeed mimo, że miałem z nim bardzo mało doczynienia. Aktualnie świeżo po zainstalowaniu skryptu forum oryginalnego pobranego ze strony producenta, dość domyślna konfiguracja nginx + php8.1-fpm wraz z niezbędnymi modułami powoduje ładowanie strony nawet po 30 sekund. Dodatkowo dość niespotykany problem, po dość standardowej konfiguracji mam taki oto problem, który opisałem na wsparciu jednak tam team twierdzi, że problem leży w konfiguracji serwera. W ostatnim poście jest nawet gif, który dokładnie przedstawia co się dzieje. https://invisioncommunity.com/forums/topic/473723-trouble-logging-into-the-admin-cp/

 

Zastanawiam się czy może być problem sam serwer, parametry to:

4GB ram, 4vcore Xeon E3 12xx V2 (chyba dość  słaby?), 20 GB SSD, łącze 1Gbps. 

Zrobiłem test dysku i nie wygląda źle. 

4fcd05ad7b1b9602a9b6cc654495415b.png

 

Dlatego biorę pod uwagę nawet zmianę serwera jeśli to może powodować taki problem. 

Oczekuje, aby doświadczony administrator doradził mi w tym aspekcie i pomógł uruchomić środowisko produkcyjne pod host forum najlepiej od początku.

Edytowane przez Sevence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • theqkash zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.