Skocz do zawartości
Krzysiek

Program do obróbki filmów

Polecane posty

Rozglądam się powoli za jakimś programem do obróbki video. Czy jakieś znacie, korzystacie? Możecie coś polecić? Do tej pory nie miałem jeszcze okazji w żadnym się pobawić.

Zależy jak dużych "fajerwerków" potrzebujesz. Ja osobiście korzystam z Vegasa.

• Super! 1

1 godzinę temu, Rafiki napisał:

Windows Movie Maker 😀😀😀

Nigga please.. WMM był dobry 15 lat temu, dzisiaj ten program jest w moim odczuciu bezużyteczny. 

W dniu 15.06.2018 o 15:32, Krzysiek napisał:

Wstępnie chodzi tylko o montaż filmiku, dodanie jakichś napisów etc. żadnego CGI czy czegoś w tym stylu :)

Lightworks - bardzo przyjemne narzędzie, 3 godziny z kursami z youtube i możesz się nim wygodnie posługiwać... podstawowe rzeczy jak zarządzanie ścieżką dźwiękową, dodawanie tekstów w różnej formie, animacji, elementów graficznych, dynamicznych elementów multimedialnych, wszelkiego rodzaju transformacje itd.  bardzo wygodnie się w tym oprogramowaniu realizuje... 

...poniżej przykład filmiku wykonanego w tym oprogramowaniu, użyłem: dodatkowych ścieżek dźwiękowych, osobnego tła z wędrującymi napisami, wędrujących napisów w różnej formie (przewijanie w pionie i poziomie), efektu blur na logo, przyśpieszenia czasu ścieżki video przy standardowych czasie działania dla innych warstw itd. 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.