Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

whosting.pl - nieudolna szeptanka


strongagain

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, strongagain napisał:

Ty masz na imię spam hmm ? :)    to że ktoś komuś coś poleci to nie znaczy że od razu spam,  nie bądź taką przewrażliwioną małpką.  Prawdziwy Rafiki byłby zniesmaczony

 

Dlatego specjalnie odkopałeś temat po 5 miesiącach, zarejestrowałeś się tylko w tym celu aby pochwalić się nieznajomą nikomu marką .... mam nadzieje ,że się mylę :)

Pozdrawiam nowego prawdziwego usera i zachęcam do rzeczowej dyskusji na forum :)

 

PS. firma którą poleciłeś, na pierwszy rzut oka to jakiś krzak, brak danych kontaktowych i NIP

Edytowane przez Rafiki
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah nie zauważyłem daty - wybacz :)  szczerze to nie wiem co to za firma i nie sprawdzałem ich w internecie,  korzystam u nich z serwera od 5 miesięcy (pod koniec paździarnika), poleciła mi ich firma która robiła mi stronę internetową.  Wrzucili mi tam stronę, stworzyli dwa adresy email  i wszystko działa  bez problemu. A forum mam z darmowego skryptu phpbb

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, strongagain napisał:

... korzystam u nich z serwera od 5 miesięcy (pod koniec paździarnika), ...

 

Godzinę temu, Poziomecki napisał:

Jak możesz korzystać od 5 miesięcy od października / listopada jak domena w grudniu była założona?

Cytuj

created: 2017.12.28 15:28:28

:)

Tego mi było trzeba. Wiarygodność nie do podważenia :D

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, strongagain napisał:

wow ;) gdybym wiedział że tak się na mnie wszyscy tu rzucą to bym w ogole konta nie zakładał!!! nie można teraz nawet komuś pomóc bo wszystkim to nie pasuje !!


Pewnie nawet uwierzyłbym w to wszystko, gdybyś nie zostawił po sobie śladów wskazujących jednoznacznie na powiązanie z usługodawcą. 

Wysyłam Cię na urlop, a ten spam wydzielam.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.