Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Lista darmowych i tanich: hostingów WWW, serwerów VPS


hustler0001

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, hustler0001 napisał(a):

wszystkie ceny na stronie są  cenami brutto

 

Dzięki. Nie zauważyłem. Roztargnienie. Teraz widzę. Dobra lista. A nie myślałeś, by to wrzucić w formie jakiejś tabeli? Byłoby może nieco czytelniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń pierwszą kolumnę - liczenie może być mylne z rankingiem. Możesz dodać opcję sortowania np. według ceny.

 

Jeżeli skupiasz się na najtańszych pakietach i nie chcesz dodawać wszystkich to bym zrobił to tak:

 

Firma | Pojemność | Transfer | Lokalizacja | Cena za 12mc | Cena odnowienia 12mc | Ekstra (i tu np. nodejs / ssh / java itd.)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hustler0001: Tak, jak napisał  @Poziomecki - zrobić bardziej czytelną tę tabelę. Bo teraz są jedynie linki do firm, a można by było zrobić też linki do tych najtańszych pakietów. Swoją drogą to poklikałem w trochę tych linków z listy i niektórych pakietów, które są przedstawione na niej nie mogłem znaleźć na stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hostingi sam frontend - Dorzuć Amazon  AWS ma duże Free Tier  w tym S3, który może służyć do hostowania statycznych stronek, zresztą nie tylko, bo można to połączyć z Lambdą + DynamoDB i zrobić coś więcej również w ramach Free Tier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor publikuje zestawienie na specyficznej platformie blogowej, która posiada szereg ograniczeń, natywnie nie wspiera JS, jej istotą jest daleko posunięta prostota. Dlatego zestawienie posiada taką a nie inną (notatnikową) formę i funkcjonalność. Doceńmy to. 😎

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tom X napisał(a):

Autor publikuje zestawienie na specyficznej platformie blogowej, która posiada szereg ograniczeń, natywnie nie wspiera JS, jej istotą jest daleko posunięta prostota. Dlatego zestawienie posiada taką a nie inną (notatnikową) formę i funkcjonalność. Doceńmy to. 😎

tak jak Tom X mówi, forma jest prosta i notatnikowa z powodu platformy

21 godzin temu, Mion napisał(a):

Hostingi sam frontend - Dorzuć Amazon  AWS ma duże Free Tier  w tym S3, który może służyć do hostowania statycznych stronek, zresztą nie tylko, bo można to połączyć z Lambdą + DynamoDB i zrobić coś więcej również w ramach Free Tier.

dopisze wkrótce

4 godziny temu, psz napisał(a):

Brakuje Cloudflare Pages.

dopisze wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisane cloudflare pages i aws

ponadto przejrzałem oferty wszystkich firm hostingowych z listy i zaktualizowałem ceny

[+] zmieniona cena webd.pl

[+] zmieniona cena sprintdatacenter.pl

[+] zmieniona cena bluserwer.pl

[-] usunięte remoteadmin.store z listy tanich vps bo cena to 270 zł (zbyt wysoka)

[+] zmieniona cena tiktalik.com

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.