Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

Problemy lub przyszły rozwój Gnum.pl


Tweedlex

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Tweedlex napisał(a):

Aktualnie nie jestem w stanie zalogować się do panelu lh danymi z gnum. Nie otrzymałem raczej żadnego maila ani żadnej innej wiadomości więc nie wiem co w takim wypadku mam zrobić.

Poczekać, jeśli domeny w najbliższym czasie nie wygasają, lub pisać do LH:
https://di.pl/topic/126345-gnumpl-miłosz-gądziak-znika-z-rynku/?tab=comments#comment-674045

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2024 o 00:03, Tweedlex napisał(a):

Ciekawe tylko czy kod auth info jest dalej w panelu, tak jak to było w panelu gnum czy jednak trzeba będzie prosić o niego listownie, pojedynczo dla każdej domeny :D

 

Aktualnie nie jestem w stanie zalogować się do panelu lh danymi z gnum. Nie otrzymałem raczej żadnego maila ani żadnej innej wiadomości więc nie wiem co w takim wypadku mam zrobić.

 https://www.lh.pl/pomoc/doc/wydanie-kodu-authifno/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, theqkash napisał(a):

Czyli widzę, że lh dołączyło do niechlubnego grona firm, które wprowadzają "utrudniacze" w wydawaniu kodów authinfo przy jednoczesnym windowaniu cen domen na niebotyczne poziomy.

 

Niefajnie. 

zawsze tak mieli  jak pamietam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, theqkash napisał(a):

Być może, niemniej dla byłych klientów gnum to może być "niemiłe zaskoczenie". 

Nawiązywanie współpracy z podmiotem sprzedającym usługi prawie po kosztach zakupu wiąże się z pewnym ryzykiem biznesowym. No risk no fun, jak mawiali rzymianie  😉

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2024 o 00:03, Tweedlex napisał(a):

Ciekawe tylko czy kod auth info jest dalej w panelu, tak jak to było w panelu gnum czy jednak trzeba będzie prosić o niego listownie, pojedynczo dla każdej domeny :D

 

Aktualnie nie jestem w stanie zalogować się do panelu lh danymi z gnum. Nie otrzymałem raczej żadnego maila ani żadnej innej wiadomości więc nie wiem co w takim wypadku mam zrobić.

 

Powinieneś dostać 2 emaile, pierwszy od Gnum, a kilkadziesiąt minut później od LH z tymczasowymi danymi logowania (po pierwszym logowaniu wymagana zmiana hasła).

 

Ja otrzymałem je 6 stycznia, podczas gdy domeny (wg whois) przeniesione zostały już 4 stycznia. Nieładnie, wytknąłem panu Miłoszowi poprzez email Retop, że klienci powinni byli moim zdaniem zostać poinformowani wcześniej, przed przeniesieniem. Nie odpowiedział.

 

A teraz w LH... pobierz wniosek o AuthInfo, wypełnij, wydrukuj, własnoręcznie podpisz, zeskanuj, dołącz skan dowodu i wyślij (na szczęście przez email, nie papierowo) i jeszcze czekaj na ich telefon potwierdzający...

 

Żywiłem nadzieję, że serwis Gnum przetrwa jeszcze przez lata, korzystałem z usług od 2015 roku, wybaczałem wady panelu, zdarzające się problemy z kontaktem, doceniałem - przynajmniej to okazywane publicznie - zaangażowanie w utrzymanie i rozwój serwisu, a po niecałych 9 latach niestety spotkał mnie zawód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 Nieładnie, wytknąłem panu Miłoszowi poprzez email Retop, że klienci powinni byli moim zdaniem zostać poinformowani wcześniej, przed przeniesieniem. Nie odpowiedział.

Bądźmy realistami jeśli by klienci zostali poinformowani wcześniej, przed przeniesieniem, a kod  AuthInfo dalej był by dostępny w panelu, to chyba każdy wie, co by stało się... 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piotr GRD napisał(a):

Powinieneś dostać 2 emaile, pierwszy od Gnum, a kilkadziesiąt minut później od LH z tymczasowymi danymi logowania (po pierwszym logowaniu wymagana zmiana hasła).

 

Przeszukałem skrzynkę kilka razy i nic takiego nie dostałem. W takim razie piszę do lh ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2023 o 19:49, Gnum.pl napisał(a):

Serwis Gnum.pl niebawem zostanie przekształcony w spółkę

 

I to był ostatni dzwonek aby się wynosić ze swoim domenowym dobytkiem z Gnum, bo zazwyczaj DG przekształca się w spółkę celem jest sprzedaży. Po prostu naiwni klienci zostali sprzedani wraz ze swoimi domenami, pomimo zapewnień poprzedniego właściciela że:

 

 

 

W dniu 12.04.2023 o 19:49, Gnum.pl napisał(a):

Mimo rozwoju serwisu będzie nadal utrzymywać najlepsze ceny domen na rynku!


Niestety niektórzy dla paru groszy potrafią sprzedać nawet własną matkę a co dopiero klientów i dlatego do samego końca będą im opowiadać bajki o wspaniałym rozwoju i świetlanej przyszłości podczas gdy w tym samym czasie po cichu dobijają targu aby jak najdrożej sprzedać tych, którzy im zaufali zanim zorientują się co się dzieje. A że główną grupą odbiorczą byli seowcy, którzy sprzedają głównie obietnice  - to że tak powiem - trafił swój na swojego ;) 


 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.